reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Obnova poskozenych ci smazanych souboru

Falcon (1)|13.10.2006 16:50
Zdravim vsechny ,
chystam se koupit software na obnovu smazanych souboru .Muzete mi prosim poradit ?

dekuji
Marek
boboco (1987)|15.10.2006 18:09
[quote=Marek G.]Zdravim vsechny ,
chystam se koupit software na obnovu smazanych souboru .Muzete mi prosim poradit ?

dekuji
Marek[/quote]

Můžu se zeptat na co konkrétně ten software budeš používat?. Mně, když se mi pominou smysly a něco si smažu z disku, velice jednoduše se to dá vrátit zpět například freewarovým prográmkem Restoration. Když si ale třeba někdo omylem zformátuje disk, je potřeba trochu inteligentnější software. Já třeba párkrát využil služeb Acronis.
salatnet (26)|11.11.2006 19:30
[QUOTE=Marek G.]Zdravim vsechny ,
chystam se koupit software na obnovu smazanych souboru .Muzete mi prosim poradit ?

dekuji
Marek[/QUOTE]

easy recovery jsem párkrát zkoušel a nenašel jsem žádnou větší vadu
Fox_22 (119)|19.11.2006 14:02
mě taky hodně pomohl program restoration, ale chce to mít rozdělený disk nebo druhý disk(ale to je asi jasné :))
BC (64)|19.11.2006 15:13
[QUOTE=Marek G.]Zdravim vsechny ,
chystam se koupit software na obnovu smazanych souboru .Muzete mi prosim poradit ?

dekuji
Marek[/QUOTE] Naco kupovat? Na to je vela freewarovych programov. Ja pouzivam (nepouzivam, ale pre istotu mam v PC nainstalovany) PC Inspector File Recovery.
eraser (0)|19.11.2006 16:17
Otázne je, či tie free programy dokážu komerčným konkurovať v kvalite, či napr. rýchlosti. Ale verím, že áno, len by to chcelo viac skúseností a rád od užívateľov, ktorí mali tzv. šťastie v nešťastí.
first.indian (683)|19.11.2006 16:53
Doporucuji programy:
GetDataBack for FAT
GetDataBack for NTFS
Nejsou nejlevnejsi, ale jsou vyborne co se obnovy treba cele databaze tyce ;)