reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

USB Sluchátka

neotek (19)|9.7.2008 14:09
Co myslíte budou dobrý na hry? Hodně lidí mi je doporučuje

TEAC HP-13 2.0 USB Stereo Headset, mik., Bass.vibr

Nový model sluchátek TEAC HP-13 D s virtuálním prostorovým zvukem, moderním designem a snadným ovládáním. Díky kvalitnímu mikrofonu je možné je využívat k výuce jazyků, online hraní i komunikaci. Díky podpoře prostorového zvuku je lze s úspěchem využít i pro sledování DVD filmů, hraní akčních her, stejně jako kvalitnímu poslechu hudby. Sluchátka ve stříbrném provedení s velkými černými náušníky a velkým nastavitelným hlavovým temenním mostem.

* frekvenční rozsah 20Hz až 20kHz
* citlivost 105dB SPL
* integrovaný mikrofon
* dynamické světelné efekty prostřednictvím blikajících LED diod
* regulace hlasitosti, vibrací a vypnutí mikrofonu na kabelu
* připojení přes USB 2.0 rozhraní (USB 1.1 kompatibilní)
* kompatibilita: Windows XP/Vista
meeee (1110)|10.7.2008 09:11
Tak těch "hodně lidí" asi ještě nemělo na hlavě normální (čti poslouchatelný zvuk produkující) sluchátka.

Ty TEACy jsem ani naživo neviděl, ale řeknu ti vyhni se jim a došetři minimálně na beyery MMX 1. Nechci tu ze sebe dělat nějakého experta přes sluchátka, ale už jsem si určitým vývojem prošel a nějaké peníze vyhodil naprosto zbytečně (ne tedy až za takové šílenosti jako jsou ty TEACy, ale přeci), nedělej to taky.

Pokud chceš jakési zastřené huhlání (nic jiného ty TEACy produkovat nemohou) a blikající/vibrující hypermegacool kolotoč, jdi do nich. Podle mě je to ale nesmysl.


//A samozřejmě klasická poznámka na závěr - sluchátka si jdi před koupí poslechnout/vyzkoušet jak ti sedí na hlavě.
neotek (19)|10.7.2008 09:29
[QUOTE=meeee;140690]Tak těch "hodně lidí" asi ještě nemělo na hlavě normální (čti poslouchatelný zvuk produkující) sluchátka.

Ty TEACy jsem ani naživo neviděl, ale řeknu ti vyhni se jim a došetři minimálně na beyery MMX 1. Nechci tu ze sebe dělat nějakého experta přes sluchátka, ale už jsem si určitým vývojem prošel a nějaké peníze vyhodil naprosto zbytečně (ne tedy až za takové šílenosti jako jsou ty TEACy, ale přeci), nedělej to taky.

Pokud chceš jakési zastřené huhlání (nic jiného ty TEACy produkovat nemohou) a blikající/vibrující hypermegacool kolotoč, jdi do nich. Podle mě je to ale nesmysl.


//A samozřejmě klasická poznámka na závěr - sluchátka si jdi před koupí poslechnout/vyzkoušet jak ti sedí na hlavě.[/QUOTE]


Tak že už sem je koupil a jsou naprosto úžasný. Tak že než tady začneš psát nějaký nesmysli tak prvně ty sluchátka otestuj. Jsem vážně moc spokojený. Mám doma ještě jedny na MP3ku Koss UR/40 a můžu říct že ma jí hodně podobný zvuk tak že sem 100% spokojený
meeee (1110)|10.7.2008 09:53
:DTak to je hlavní. Tak ať ti ta úžasná sluchátka dlouho dobře slouží.:slug

A tamtam tadadamdam damtamtádam, tamtam tadadamdam damtamtádam...

A nezapomeň přihodit pár větráčků s LEDkami do case a pár katodových světýlek k tomu, ty nesmysle. No, přeju ti ať z toho vyrosteš co nejdřív.;)
//i když, možná radši ne. Nevědomost je sladká.
Razi3L (612)|13.7.2008 12:49
poslechni si někdy opravdová sluchátka. Potom srovnávej - sluchátka za 600,- prostě nemůžou bej úžasný. Kdysi (asi tak 3 roky zpátky) sem si koupil sluchátka (za 500,-) a byl sem z nich odvařenej, jaký maj basy. Zajdi si do nějakýho dorýho obchodu a poslechni si třeba Sennheiser HD 555/595 a potom srovnávej sluchátka. Jinak, kdyby si býval došetřil na MMX 1, tak nevim, jak by jsi je popsal, jako zázrak? dar z nebes? :D .