reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

CoD4 MP problém

AlAhmed (47)|10.7.2008 10:08
Mám menší problém. Po patchnutí na verzi 1.7 se mě přestaly počítat veškeré statistiky (killy, smrti, hedky, čas, prostě všecko). Hra normálně funguje, píše mě správnou verzi, ale nezmizla položka auto-update. Asi to budu muset vyřešit přeinstalováním hry, patch odinstalovat nejde, tak by mě zajímalo, jak nedojít o data z účtu (mám ho docela dobre rozehrátý) které mě po minulém reinstalu nefungovaly. Nemám origo hru
Salamander (6177)|10.7.2008 11:07
[QUOTE=AlAhmed;140706]Nemám origo hru[/QUOTE]

Tak si ji kup, a budes mit po problemu.
Warez neresime ;)
tequilla (1015)|10.7.2008 11:23
Vubec bych se nedivil, kdyby ti ten ucet zabanovali. Pleti stare zname pravidlo: bez penez na multiplayer nelez.
Zoidik (1405)|10.7.2008 11:23
Jaký má význam patchovat hry jsem nikdy nepochopil. Osobně nepatchuji a porblémy jsem nikdy. Učet se dá zazálohovat. Najedeš si do programi files/activision/CoD4 ( nebo jak to je ) a tam bude bud porfile nebo player. te si překopiruj jinam
AlAhmed (47)|10.7.2008 11:37
Pokud server prejde na jinou verzu hry, tak si hru mosíš patchnůt také, jinak si nezahraješ. Ban to néni, protože hraju na neoficiálním serveru, kde nemajů ověrování CD-klíče a účet je enom v tvojem komplu, néni na oficiálním serveru. Tu ide o to, že pri preinstalování hry to napíše cosi o 'corrupted files', takže sa všecko zresetuje a dojdu o všecko, čeho sem tam dosáhl. Enom sem chcel vědět, esli to neide nějak ošmelit, aby mě všecko ostálo.