reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung SyncMaster 2043BW

Sieben (513)|10.7.2008 11:27
Ahoj,
do firmy sem se rozhodl koupit 2 LCD od Samungu a to konkrétně: Samsung SyncMaster 2043BW
cena: 4 244 Kč bez DPH.

Už tu jeden máme a líbil se mi...obraz dobrej, má dobrý podsvícení, žádný šedý rohy...barvy taky hezký.

Jenže první dva měli vadný pixely z toho jeden byl použitej...
jejich SN:
MZ20HS3Q210005
MZ20H9XQ200211

dneska mi PPLko dovezlo dva nový kousky z reklamace
a oba maj vadný pixely.

jeden má modrej v polovině obrazu nahoře - takže to hodně bije do očí
SN: MY20HS3Q201763Z
takže ho zase budu reklamovat :angry

druhej má taky vadnej pixel - svítí žlutě(na černé) na bílé nejde vidět
Ale je tak pár mm u pravýho okraje tak cca 4cm nad spodní linkou, takže nejde skoro vidět.
Asi ho nebudu reklamovat...nebo mám?
SN: MY20HS3Q201754D

Už mě to nebaví...to sou 4 LCD od Samsungu co maj vadný pixely, ten můj doma má taky vadný(ale nejdou skoro vidět,takže sem si ho nechal) :(

Jaký máte zkušenosti se Samsungem vy? Tadyk se na něj pěje chvála ale mě už přestává bavit...:(

Pustím na ně http://killdeadpixel.com/ třeba to pomůže a zítra uvidíme..jinak zase reklamace:( :angry
(zlatý CRT v tomhle)

-ještě dodám že reklamace probíhají v TS Bohemia
Sieben (513)|8.8.2008 08:42
Tak sem koupil dalšího...a opět má vadné pixely!!!:angry:angry:angry:angry
to je 5 LCD Samsung po sobě co maju pokaždé vadný pixely :angry:angry:angry
fakt mě to už nebaví!
Deee-aN (3834)|8.8.2008 08:58
[quote=Sieben;149569]Tak sem koupil dalšího...a opět má vadné pixely!!!:angry:angry:angry:angry
to je 5 LCD Samsung po sobě co maju pokaždé vadný pixely :angry:angry:angry
fakt mě to už nebaví![/quote]
To už je skoro na exorcistu nebo kněze woo-doo, aby to u tebe zkontrolovali, případně vyhnali zlýho ducha, kterej ti tohle dělá.:D:D:D
disruptor (110)|8.8.2008 09:45
Divne. Prodavame Samsungy a mizivy procento vadnych bodu v novych kusech. Ty mas bud uzasnou smulu, nebo Bohemka proste toci to co ma v reklamaci na sklade a doufa ze se to nekde ujme.
Biges (77)|10.8.2008 15:21
BenQ dává garanci nula vadných pixelů. A nějaké další firmy ještě. Myslel jsem, že i Samsung, ale co tak čtu, zřejmě nakupujuete u firmy, kde akorát dokola vyměňují vadné kousky :D
Sieben (513)|10.8.2008 23:07
Samsung má politiku nastavenou tak, že pokud do 3prac. dnů od koupě najdete jakýkoliv dadný pixel/subpixel, tak jen zajdete do obchodu, kde ste ho koupil a oni ho vymění - nečeká se měsíc na reklamaci... - ale musí být skladem.
Uvidíme jak na tom bude i ten druhej samsung co sem objednal..a pokud bude mít vadný body, tak je vrátím a koupím jiný LCDčka (nákup přes inet obchod...)

ale samsung asi nevermore...:angry

__
pokaždé nakupováno u firmy TS Bohemia....a taky už začínám mít dojem, že jen vyměňujou ty vadný...
btw. tenhle typ už je výběhovej a nedá se skoro sehnat...:(
-ale já ho kupoval proto, že mí DVI vstup...prtože koukat na 21" LCD před D-sub...blééé
Keert (19)|11.8.2008 20:08
Zlatej ACER! :D :D :D
Encore1106 (424)|13.8.2008 08:38
Píšeš si aspoň sériový čísla, aby si věděl, kolikrát se u tebe jeden monitor zastaví?
alliens_labs (214)|13.8.2008 08:46
Ahoj,ja jsem bral celkem 3ks LCD Samsung ,bylo to z Levi a doposud zadne problemy.Asi vim proc napr. LCD bych si v TS Bohemia nekoupil.
Hezky den
Sieben (513)|13.8.2008 09:05
SN si píšu ...abych věděl, jeslti mi nedávaj něco podruhé...

jinak dnes by mi měl přijít reklamovanej samsung - tak doufám, že už bude bez potíží.
Druhej Samsung na kterej sem čekal sem předevčírem zapojil a světe div se neměl ai jeden vadnej pixel! zázrak se stal! šestej samsung..a konečně bez vadnýho pixelu! :thumb

Tak uvidíme jak dopadne dneska ten reklamovanej samsung...