Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Víkendová diskuze: Jste workoholik?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jste workoholik?

Má na Vás dnešní uspěchaná doba takový vliv, že jste pohlcován svou prací a ani Vám to nepřipadá divné? Pokud se jí hodně věnujete, myslíte si, že stále v bezpečných mezích, nebo už jste nenapravitelný workoholik? A pokud ano, je to nutnost nebo Vás práce natolik baví? Ať už je Váš případ jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

SNowie

no jelikož je pátek večer, skoro sedm a (dobrovolně) sedím v práci s výhledem dalších dvou-tří hodin .. ano

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Moja práca ma baví, je slušne zaplatená, ale aby som na jej úkor zanedbával rodinu, priateľov a svoje koníčky - tak to nie. Jedným slovom - nie som workoholik a dúfam, že to tak aj ostane.

S.P.Q.T.D.

Já dnes mám svých deset hodin odmakáno. Zítra a v neděli budu v práci po jedenácti hodinách. Jsem workoholik?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsem na tom stejne, nepovinne (prumerne 11tihodinovky), zatim nemam rodinu, jen tu pritulku zanedbavam. Takze priznavam, jsem workac - moc to k smichu neni. Ale az ve firme nebude tolik co delat, az na tom bude lip a bude moct moji praci udelat nekdo jinej a nebudu na to sam, tak budu dobrovolne chodit driv.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Zatial nastastie nie som workoholik - odmakam si svojich 8-9 hodin a padla, vikendy volne. Sem tam nieco robim aj doma, ale to uz len z vlastnej lubovole a vlastne preto, ze moja praca je mojim konickom.

Čestný člen
    Registrace
    Aug 2006

Když přijdu z práce a dám se občas ještě do psaní recenze nebo testování, ačkoliv je venku krásně, spíš si říkám, že jsem blázen... ;-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Upřímně...nemám moc v lásce workoholiky a kariéristi...nevím, ale podle mého je člověk, který kůli práci zanedbává rodinu...přítelkyni..manželku...trošku "nemocný" člověk. Je pravda..čověk, který živý rodinu musí vydělávat peníze...ale jak se říká--->všeho s (M)mírou :-D

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Svoji práci mám rad a jsem spokojený. Ale workoholik ? ne

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Určitě...no je pravda, že občas dám více než psaní spíše pročítání fór, článků apod., ale je to sebevzdělávání k práci, takže jo...

Nováček Avatar uživatele james008
    Registrace
    Jun 2007

...kdysi 100%ni :-) v praci jsem i nekdy spal....po praci fusky :-))
    .... casem jsem ale pochopil ze na prvnim miste ma byt rodina
    popr. pritelkyne...a taky zdravi :-) ...takze ted uz si svuj cas peclive rozdeluji
    a jsem spis opakem..dnes me nejde ani za sebevetsi penize presvedcit abych si ze sveho
    casu na odpocinek a blizke neco ukrojil....vyjimka je kdyz nekdo z blizkych
    ma problem s PC nebo necim co spada do elektroniky, tak to se urvu a workoholim...
    samozrejme gratis :-)

Teoreticky ovsem venuju sve praci ..tedy vypocetni technice a tomu okolo
    vestsinu sveho casu ...jelikoz odpocivam treba zde.... nebo na jinem foru....
    popr. klabosim s kolegy po icq ci skype....nebo si neco zahraju
    popr se venuji skladani hudby...nebo litam po netu a vzdelavam se at drzim krok....
    :-) vse na pc..... spis sem tedy..neco ..co bych nazval..compoholik :-))

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

protoze jsem student tak ne..ale myslim ze az budu jednou makat tak se taky nepredru nejak moc..ale napr moje mamka je desnej workoholik...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Dobré téma

Já za sebe musím říct, že se ze mě workoholik asi pomalu začíná stávat. Když má člověk práci, která ho baví a v které vidíte smysl (třeba něco budujete, zařizujete, co má viditelné výsledky), tak je někdy hodně těžké se jím nestat.

robky: přátele asi snad taky nezanedbávám, problém je ale že mým koníčkem jsou právě kompy

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Ja urcite nejsem workoholik, kdyz uz muzu jit domu jdu...bude asi tim, ze me moc prace neba, kdybych delal neco zajimavejsiho, tak bych moh byt workac.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Workoholik si sam sobe nedokaze priznat, ze jim je...stejne jako alkoholik si sam sobe neprizna ze chlasta vic nez je zdravo. Otazka tedy mela byt: "Uz vas nekdy nekdo oznacil za workoholika?".

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Sledovali jste MČR 2011?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 08-05-2011, 22:15
  2. Víkendová diskuze: Zkusili jste už 3D?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 30-08-2010, 23:30
  3. Víkendová diskuze: Přišli jste už o svá data?
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:30
  4. Víkendová diskuze: Přežili jste Apríl?
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 07-04-2009, 11:09
  5. Víkendová diskuze: Jste na svém počítači závislý?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 70
    Poslední příspěvek: 05-11-2008, 19:55