Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Wolfenstein 3!!!

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

viz. http://games.tiscali.cz/previews/wolfenstein/index.asp
    Tak co na to říkáte? Už mám další důvod proč dělat upgrade compu
    Sem zvědav jak to dopadne, ale snad Iďáci a Raveni nezklamou. Asi výtahnu ty trunící diskety a znovu si zapařím jedničku a pak Return to Castle Wolfenstein
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

No nevím, nevím. Jen aby to pánové z Raven Software a ID Software s těmi paranormálními jevy moc nepřehnali.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele adolfik
    Registrace
    Jun 2007

Ale o to šlo! Pořád všude hraju už dávno omleté Call of duty, Brothers in arms...atd. To jsou válečné akce, ale nějaké stealth a horor moc do 2SV nezasadily. Jedině tak serie Comandos, Bloodrayne a Return the castle wolfenstein. Kultismus dané do takového prostředí prostě žeru

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

S tím přeháněním jsem to myslel tak jak jsem to napsal. Nepsal jsem, že tam ty paranormální jevy nemají být. Jen mi jde o to, aby si Wolfenstein 3 zachoval perfektní hratelnost, jako tomu bylo u RTCW a aby se z toho nestala jen obyčejná scifi střelba hýřící všema barvama.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od adolfik Zobrazit příspěvek
    Asi výtahnu ty trunící diskety a znovu si zapařím jedničku a pak Return to Castle Wolfenstein
    Tak jednicku jsem oprasil asi pred rokem a pul a hodne jsem se pobavil.