reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Laboratoř 16.10.2006: paměťové moduly GeIL

Karel Polívka (1485)|16.10.2006 21:13
Jednalo se o paměťové moduly od výrobce GeIL.

Seznam úspěšných řešitelů, kteří dnes získali ocenění:

cool.user, Scooby_doo2, mrozu, pLc, Wlcheck, tv, Mirunek, arvelius, VlasTik., vojta22, Martes, BC, Waffer, boboco, Konnor, tequilla, r34ktor, Namelessone, Schermen, Šobáň, jirka037, Deedman, lukas_16, Bezy, Asysy, mech13, koxman, Ginnex, ladajancik, odb, tgfh.
LSHW_2006_10_16.jpg
tgfh (2985)|16.10.2006 21:25
Mám tyto paměti v PC, tak jsem s touto otázkou neměl problém :)
Super! Moje 3 ocenění :)
sob007 (65)|16.10.2006 21:26
Ale ne zrovna dneska a já na to zamopenu snad si asi napíšu upomínku ještě ve čtyři sem na to myslel ale pak sem šel prič a spomenu si až teď sakra :(
boboco (1987)|16.10.2006 21:29
[quote=sob007]Ale ne zrovna dneska a já na to zamopenu snad si asi napíšu upomínku ještě ve čtyři sem na to myslel ale pak sem šel prič a spomenu si až teď sakra :([/quote]

To máš pech, ale taky to dobře znám. Naštěstí to nebyl dnešní případ. Já se bál, co na nás dnes velký "Kápo" vymyslí, tak jsem radši domů jel dřív, naštěstí to dneska bylo bez problémů;).
mrozu (87)|16.10.2006 21:33
No teda dneska megalehky, na googlu uz jsem jen overil :)
BC (64)|16.10.2006 21:34
Dnes to bolo extremne lahke. Len co som tu pamet zbadal, hned som vedel ze to nemoze byt nic ine ako GEIL... :D
Martes (3)|16.10.2006 22:22
Už sem se bál, že se objeví nějaká socket7 deska s intel čipsetem, jakých byly miliony ...
Tohle bylo opravdu lehké. Sice tyhle paměti neznám, ale stačilo jen otevřít czechcomputer a bylo jasno.
boboco (1987)|16.10.2006 22:24
[quote=Martes]Už sem se bál, že se objeví nějaká socket7 deska s intel čipsetem, jakých byly miliony ...
Tohle bylo opravdu lehké. Sice tyhle paměti neznám, ale stačilo jen otevřít czechcomputer a bylo jasno.[/quote]

Nestraš, co když se toho někdo chytí a příště tu ta deska fakt bude?!:D
cool.user (2822)|16.10.2006 23:06
Jen at, chtelo by to konecne nejakou mobo. pokud mozno nechutne tezkou ale ne starou :D

a chtelo by to edit do teto sekce...

btw: cha cha, jirka37 dohnan :D
Konnor (278)|16.10.2006 23:10
Díky bohu, že jsem to zas neprošvihl, už jsem si myslel, že to propásnu po čtvrtý. To už by mě asi j....
Trochu mě mátla ta barva ale ta nálepka a heatsink byly jasny Geilovsky:)
mrozu (87)|16.10.2006 23:20
Ted to bylo trivialni, priste bych to udelal na oplatku naky hustsi - co treba nejakej vyrez nebo kus HW, o kterym by nebylo receno ani jestli je to MB, VGA, HDD, sitofka apod. - nejdriv by bylo treba zjistit, co je to vubec zac a pak jeste nejakou konkretnejsi informaci o tom :D
boboco (1987)|16.10.2006 23:38
[quote=mrozu]Ted to bylo trivialni, priste bych to udelal na oplatku naky hustsi - co treba nejakej vyrez nebo kus HW, o kterym by nebylo receno ani jestli je to MB, VGA, HDD, sitofka apod. - nejdriv by bylo treba zjistit, co je to vubec zac a pak jeste nejakou konkretnejsi informaci o tom :D[/quote]

To by mohlo bejt huuuuuustý:) (pardon za ty moje výrazy poslední dobou:D). Docela bych s tímto návrhem souhlasil. Třeba jen kousek nějakého čipu a PCB... No, to by mohlo bejt zajímavý;)
mech13 (5526)|16.10.2006 23:59
[QUOTE=cool.user]a chtelo by to edit do teto sekce...

btw: cha cha, jirka37 dohnan :D[/QUOTE]

ten edit casto fakt chybi...

btw: jirku37 jeste nikdo nedohnal, dnes opet spravne odpovedel, takze ma o jednu spravnou odpoved vic, i kdyz na metaly uz ho mate

a nestraste tu s malema vyrezama a starema deskama, to by bylo peklo.
boboco (1987)|17.10.2006 00:05
[quote=mech13]ten edit casto fakt chybi...

btw: jirku37 jeste nikdo nedohnal, dnes opet spravne odpovedel, takze ma o jednu spravnou odpoved vic, i kdyz na metaly uz ho mate

a nestraste tu s malema vyrezama a starema deskama, to by bylo peklo.[/quote]

Ne, nemusí to bejt starý, ale dal bych jen výřez fotky s několika identifikačními údaji a ani neprozradil, jestli je to grafika, deska, tv karta nebo cokoliv jinýho... Mohlo by to bejt zajímavý:). Moc starý věci, to taky fakt není nic pro mě:o
Mirunek (0)|17.10.2006 08:35
Do nějaký hodně starý desky bych zrovna šel, nejsem už nejmladší, takže bych si možná vzpoměl :o)
Konnor (278)|17.10.2006 10:54
[QUOTE=mrozu]Ted to bylo trivialni, priste bych to udelal na oplatku naky hustsi - co treba nejakej vyrez nebo kus HW, o kterym by nebylo receno ani jestli je to MB, VGA, HDD, sitofka apod. - nejdriv by bylo treba zjistit, co je to vubec zac a pak jeste nejakou konkretnejsi informaci o tom :D[/QUOTE]


No nevim to by mohlo bejt dost brutální: Mám doma dva naprosto shodné disky sérivá čísla, tvar,.. je shodný ale elektronika na spodku má naprosto jiný komponenty. Kdybych vám ukázal fotky jen té elektroniky, tak možná tipnete stejnou firmu ale tip HDD nebo sérii nemáte šanci.
Frog (510)|17.10.2006 13:43
jáááj tak mi sadla tato otazka ale pripojil som sa neskoro :( už bolo po.
mrozu (87)|17.10.2006 14:10
[quote=Konnor]No nevim to by mohlo bejt dost brutální: Mám doma dva naprosto shodné disky sérivá čísla, tvar,.. je shodný ale elektronika na spodku má naprosto jiný komponenty. Kdybych vám ukázal fotky jen té elektroniky, tak možná tipnete stejnou firmu ale tip HDD nebo sérii nemáte šanci.[/quote]

No tak seriovy cisla asi stejny nejsou :cool:... Kazdopadne nerikal jsem nic o presnym urceni modelu nebo vyrobce, kolikrat by moh bejt orisek vubec rict, co to je za HW. A ze to bude tezky...tim lip ne? Holt nedostane oceneni kazdej, no. To vas vic bavi "hadat" identitu proflaklejch komponent, ktery poznate na prvni pohled?
Konnor (278)|17.10.2006 16:57
[QUOTE=mrozu]No tak seriovy cisla asi stejny nejsou :cool:... Kazdopadne nerikal jsem nic o presnym urceni modelu nebo vyrobce, kolikrat by moh bejt orisek vubec rict, co to je za HW. A ze to bude tezky...tim lip ne? Holt nedostane oceneni kazdej, no. To vas vic bavi "hadat" identitu proflaklejch komponent, ktery poznate na prvni pohled?[/QUOTE]

no sériový čísla se liší akorát posledním dvojčíslím;) jinak jsou uplně stejný. Ale zase neříkám, že to je špatněj nápad uhodnout co je to za HW z fotky na který jsou vyfocený dva čipy:)
Honny (262)|18.10.2006 22:05
hm, ňák ty pondělky nedávám :D
DiXiE (23)|19.10.2006 11:43
[QUOTE=Honny]hm, ňák ty pondělky nedávám :D[/QUOTE]
ja taky, prosvihl jsem ted dva za sebou ... zvlast ty pameti nastvou, to byla fakt davacka
tequilla (1015)|19.10.2006 12:30
Ja ty pondelky taky zapominam...vzpomel jsem si jen trikrat a mel jsem tedy zatim 100% uspesnost. Nebejt sklerozy, bylo by oceneni vicero.