reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Televizor Mascom MC5514S M2 ... dotaz

Vavrusam (2)|18.7.2008 17:53
Ahoj všichni!!
Chtěl bych se zeptat na tento televizor.
Koupil jsem si reprosoustavu 5.1CH.Chtěl bych tuto soustavu nějak připojit k této televizi.Televize má však jen 1x SCART,1x A/V vztup(žlutý,červený,býlí CINCH) a 1x vztup na Coaxial...Chtěl bych,aby televize hrála na tuto Reprosoustavu,ale nevím jak to zapojit,aby mi to nehrálo na tv repráky ale na tu reprosoustavu když bych tam měl třeba TV Nova nebo ČT1.

Děkuju za odpověď..........:-)
Dojigiri (1629)|18.7.2008 22:23
Pokud jsou tam opravdu jenom tyhle vstupy, tak to podle mě nepude (nenašel jsem nikde na netu jestli má i nějaký výstupy, kdyžtak vyfoť všechny konektory a vlož sem obrázky).
Chtělo by to aspoň sluchátkovej výstup nebo audio výstup v cinch nebo tak něco. Záleží taky co je to konkrétně za 5.1 repro - aktivní nebo pasivní (tj. jestli hrajou samostatně nebo k nim máš receiver/zesilovač). Ale pokud máš skutečně jenom vstupy jak jsi popsal a žádnej výstup tak prostě neni odkud ten zvuk vzít, jestli nemá aspoň ten konektor na sluchátka.
xmarek (1676)|18.7.2008 22:40
Tady je schéma SCARTu:
http://www.elektroworld.info/modules.php?name=News&file=article&sid=7&mode=&order=&thold=

Co se týče televizních repráků televize, tak tam stačí ztlumit zvuk. Samozřejmě to předpokládá, že ty reproduktory mají nějakou zesilovací část (ne ty televizní :D).
Jiziii (796)|18.7.2008 22:45
No nevim jestli to pude přes scart scart je většinou in a out a v televizi je snad jen out tak nevim zkusit to podle toho schema muže ale nevim nevim
xmarek (1676)|19.7.2008 00:21
V minulosti jsem tak vyhrával a no probléma. Prostě jsem si takový kabel vyrobil. Mám pocit, že se dá dokonce koupit. Ale je třeba zdůraznit, že má být out, né in (což je 99% většina). A je třeba si uvědomit, že zvuk z televizního vysílaní je o poznání horší. :cry
Vavrusam (2)|19.7.2008 21:40
JJ.Díky všem za reakce.....
A bude mi to fungovat i bez přepnutí do AV????Jako že nemusim mačkat na ovladači AV....??Díky za odpověď