reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Fahrenheit ovládání

fps (96)|20.7.2008 20:58
jsem v kanceláří všude samí brouci barevné ve čtyřech směrech čudliky na uhybání ale aď dělam co dělam asi padesátkrát a nikdy neuhnu a jsem hned mrtvní popište někdo proncip ovládání jinak už na to kašlu to ovládání dělalo ňáký hovado dobrá hra ale ovládání hrůza
kid.cze (35)|20.7.2008 23:45
nejde změnit?
Maxtor (321)|21.7.2008 04:54
Ja si teda nejsem jistej, kde presne jsi, ale v kanclu byla klasicka bitka-minihra.. tedy dva smerove kruhy s barvama ty jen mackas smery a klavesy podle toho, co ti to ukazuje.. nic slozityho..
noegoncz (319)|21.7.2008 06:09
jojo.Fahrenheit je suprová hra. Hrál jsem ji ještě v UK před pár lety. Perfektní nápady. Ovládání je udělané dobře (směrové kruhy a jen mačkat na klávesnici klávesy (levý kruh) a pohyby myší (pravý kruh). Nicméně je to spíš hra pro dva. Protože ten kdo hraje, nemá z hry nic,protože jen kliká a nic jiného nestíhá :) a Druhý má požitek z dívání :D
fps (96)|21.7.2008 10:33
už na to kašlu ať si to strčej někam zkoušel jsem to asi stokrát několikrát uhnu ale nakonec vždy skončim takhle přiblblé ovládání jsem ještě nezažil hra by ušla nemam nato náladu abych celí den mačkal stejné klávesi a k ničemu takže tato hra jednoznačně propadák
AlAhmed (47)|21.7.2008 11:25
Fahrenheit má jedno z najjednodužších ovládání, pri minihrách stačí akorat mačkat šipky podlá teho, jak sa na obrazovce objevujů, esli nejsi trošku pomalejší, tak bys to měl zvládnůt (už sem to hrál tak vím o čem mluvím)
fps (96)|21.7.2008 15:36
mam nejlehčí obtížnost a ovládam to wsad a šipky nebo jsem zkoušel miš co je zajimavé že ze začátku to reaguje ale po čase dělám správnou kombinaci ale je to stejně špatně a neni slišet kliknuti jako před tim
noegoncz (319)|21.7.2008 16:34
[QUOTE=fps;144177]mam nejlehčí obtížnost a ovládam to wsad a šipky nebo jsem zkoušel miš co je zajimavé že ze začátku to reaguje ale po čase dělám správnou kombinaci ale je to stejně špatně a neni slišet kliknuti jako před tim[/QUOTE]

nj, ale musíš používat myš i klávesnici zaráz. Jinak se nikdy nikam nedostaneš. Myslím si,že to není zas tak složité. Navíc na nejlehčí obtížnost to jde zcela po másle.. Tuším je tam ze začátku i nějaká nápověda.
fps (96)|21.7.2008 21:30
díky všem tak už se mi to povedlo je problem v tom že to korektně nefunguje na klávesnici nachápu jak je to možné ale ovládání šipek jednou funguje a jednou ne přitom v nastavení neni nic o šipkách jenom wsad tak jsem zapojil gamepad a na něm to šlape jako hodinky a hned je to krásná a jednoduše ovladatelná hra už jsem byl dost naštvaný že to nešlo tak proto ta reakce