Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 45 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hypetraxx Zobrazit příspěvek
    tak jsem ted na vikend na 19 Eizo S1921, 10bit S-PVA ... a zjistuji ze muj problem s HP nebude ani tak ve fontu ci textu, ale v celkovem podsviceni, koukam ze ostrost textu je u Eiza a HP podobna, ale proste to pozadi Eiza je prijemnejsi na oci a to jsem ho nijak extra neladil, jen stahnul jas na cca 20 procent koukam.
    A proč si to neupravíš? Nemáš návod?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

upravoval jsem 4 dny kazdy vecer, vyzkousel x nastaveni z hardforum ci overlockers a nic, proste na tom pozadi je neco blbyho a tim se mi teda zdal blbej ten text.

jestli to je tim ze to je 8bit, nebo wide gamut, nebo ips panel, tezko rict, mozna kombinace vseho ,)

a taky je mi stejne ted podezrely ze proc je to LCD tak levny, proc i "neznackovy" PVA od Hyundai, Acer stoji o neco vic, o PVA od Samsungu a Eiza nemluve .. podle me tam proste neco je nekde ochuzeny ,)
    Naposledy upraveno uživatelem hypetraxx: 26-09-2008 v 22:57

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Uměl bys tu chybu vyfotit?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

a taky je mi stejne ted podezrely ze proc je to LCD tak levny
    To mi taky vrtá hlavou. Ale třeba máš jen špatný kus. Máš možnost ho vyměnit?

Nováček
    Registrace
    May 2006

upravoval jsem 4 dny kazdy vecer, vyzkousel x nastaveni z hardforum ci overlockers a nic, proste na tom pozadi je neco blbyho a tim se mi teda zdal blbej ten text.
    jestli to je tim ze to je 8bit, nebo wide gamut, nebo ips panel, tezko rict, mozna kombinace vseho
    Hmm, možnost srovnání asi nemáš? Můžeš sem hodit hodnoty, na které to máš nastavené? Jak máš nastavený White Point, na jakou teplotu? Já mám nastavené jako výchozí jas 17, kontrast 65, R 251, G 235, B 242 a WhitePoint na User (tam není teplota uvedená). na večer, když čumím na TV mám kontrast na 35 a bílou na 6500K. FW mám verzi GIG032 a verzi HP DisplayAsistant 1.51

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nemyslim ze mam spatny kus, ten monitor je podle me naprosto v poradku, jen je ta reprodukce jina nez u PVA panelu. Hodnoty ktere uvadi Vlad mam vicemene od prvniho dne, ale jas 17 byl na me moc, takze jsem postupne sel az na jas 10, presto nepomohlo. Jeste to zitra zkusim vecer poladit, ale uz nevim co, zase tak moc se tam toho menit neda ,)

Nováček
    Registrace
    May 2006

To hypetraxx: Hlavně napiš ty hodnoty nastavení, především nastavení White Pointu. Ten je podle mě důležitý. Jo a ještě se koukni do servisního menu, jaký máš typ panelu. Měl by být LPL LM240WU4. Teď mě napadá, nejsi z Brna?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tím "to snad ne" jsem myslel, že samozřejmě, že ne neproužkuje , ja mam HP LP 1965 a jsem s HP spokojeny, chci kupovat nové PC a lepsi monitor se bude hodit. Škoda jen že nVidia zatim nema nej grafiku, mozna pujdu do te atiny X2 ikdyz jsem nvidiot.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od motodriver Zobrazit příspěvek
    Škoda jen že nVidia zatim nema nej grafiku, mozna pujdu do te atiny X2 ikdyz jsem nvidiot.
    V jakém smyslu nemá nVidia kartu pro tenhle monitor? Myslíš kvůli hrám?
    (http://www.xbitlabs.com/articles/vid..._10.html#sect0)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od nevlad Zobrazit příspěvek
    To hypetraxx: Hlavně napiš ty hodnoty nastavení, především nastavení White Pointu. Ten je podle mě důležitý. Jo a ještě se koukni do servisního menu, jaký máš typ panelu. Měl by být LPL LM240WU4. Teď mě napadá, nejsi z Brna?
    white point se nastavuje kde? jsem z prahy

Nováček
    Registrace
    May 2006

white point se nastavuje kde? jsem z prahy
    Když otevřeš okno HP Display Assistant, tak vlevo spodní tlačítko. Nemůžeš přehlédnout Posuvníkem vpravo nastavíš.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

ahoj,
    co se týká ceny, tak jsem na nějakem foru vysledoval, že by měli být na trhu dvě verze. jedna promo omezená serie a pak norm. ta promo je v přepočtu asi o 2000 Kč levnější, a trochu se možná liší barva. Kdo ví, třeba tam je ale i jinej rozdíl. U držšího by mělo být označení KD911A4#ABA a levnější KD911A8#ABA.
    Tak co, jakej máte?

viz odkaz na zahraniční shop: http://www.cdw.com/shop/products/spe...ecs-_-Main+Tab
    a
    http://www.cdw.com/shop/products/spe...ecs-_-Main+Tab

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ortur Zobrazit příspěvek
    U dražšího by mělo být označení KD911A4#ABA a levnější KD911A8#ABA.
    Tak co, jakej máte?
    PN:KD911A4#ABB Stál až domů 11320,-Kč. Tak který to je?

Vladimír

Tak jsem ten kod prohnal Googlem. Výsledek je, že označení *****4#ABA a ******8#ABA najde pouze na zahraničních webech a označení *****4#ABB výhradně jen na našich
    Naposledy upraveno uživatelem nevlad: 27-09-2008 v 15:23

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak to je prý běžná praxe HP, že dělá dvě různé ceny, něco málo je na Hardforu:
    It's just the way HP do it, it's been covered many times on various forums for various products - one price through resellers, one price for "haggling" direct through them.
    Jinak mezi nimi nejsou žádné rozdíly. Ale nás se to netýká, tady je jen jedna cenová relace.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

...
    Na hardforum se resilo ze nevyhoda tohohle lcd je wide gamut, coz je asi dobre pro grafiky, ale vetsina web stranek je pry v Srgb a to tenhle monitor neumi .. byt v menu ta polozka je, ale ta nic nedela, jen ztmavne obraz ... take jsem tam nasel nazor ze pro office use to asi neni idealni monitor, coz je muj pripad, 90 procent casu travim ctenim webu, praci s office dokumenty, spravou contentu web stranek, tj. prace s textem.
    ..
    Wide gamut snad znamena že umí zobrazit víc barev než sRGB. Podívej se na ty trojúhelníky co jsou v té recenzi na TFT central . Taky tam pisou ze kdyz zapnes sRGB tak tmavne obraz ("The screen immediately looked darker and slightly more 'murky' to the eye") a ("Strangely, this mode did nothing for the screens gamut, and the CIE diagram on the left shows the colour space remains considerably larger than the sRGB reference triangle! I am left to assume that all this mode really does is darken the image! Very odd...")
    Jestli to tak neni tak at sem napise nejakej odborník.

to Nevlad: aha

Strana 12 z 45 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 15:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 01:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 14:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 15:59