Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 22 z 45 PrvníPrvní ... 12202122232432 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 316 až 330 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jeste bych te poprosil (nebo jinyho dobrovolnika) o prispevek c. 319 a to vyfoceny to pismo fotakem. Ze bude bila mimo misu je v tom pripade jedno, zajima me spis samotny vykresleni pisma, abych mel predstavu, do ceho jdu.

Kdyby se to povedlo, bylo by to super .... !

Co se tyce podsvetleni, pravda je, ze si toho clovek asi pri praci nevsimne, pak uz jen jak hodne je videt ten barevnej nadech pravy strany preba pri browseni na webu ... ? Aby to nebylo jak kdyz mam u CRT postavenej reprak s poradnym magnetem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od nevlad Zobrazit příspěvek
    ...
    Rozhodně netvrdím, že je to špatný monitor. Je taky jasné, že většina lidí, co sem příjde, sem nejde, aby vyprávěli, jak jim funguje skvěle. Spíš se tu snaží najít řešení nějakého problému.
    Sám jsem v první chvíli přemýšlel, za kolik by se dal střelit ten můj a kde bych sebral zbytek na HP. Potom mě odradilo to, že bych musel přitlačit na g.kartě a to se mi už nechce.
    Určitě nechci nikoho odrazovat. Navíc, dneska se už dá případný horší kus po odzkoušení vrátit.

Nováček
    Registrace
    May 2006

http://sweb.cz/nevlad/LP2475w/pismo1.jpg
    Foto, ClearType vypnuté, nativní rozlišení.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Diky.
    Rekl bych, ze to vypada docela normalne nic divnyho na tom nevidim .....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ja vidim, prepinam na obrazek a zpet na me 21 CRT a proste na tom obrazku je ten font zas takovej jinej, divnej, coz byl duvod proc jsem to HP vratil ja .. nedokazu ale ani s odstupem definovat proc se mi blbe cetl text

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Nechcete sem už přestat dávat fotky, na kterejch dokumentujete jak je neni písmo rozostřený v jpg? Jaksi to ve ztrátovym formátu nemá smysl. Co takhle png/tiff?

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

2Krist: na tvuj popud prave zkousim pripojeni pres HDMI - obraz je stejne kvalitni jako pri pripojeni pres DVI. Nepoznavam zadny rozdil. Grafika HD3870, Visty.

Kdyz se zamerim na pravou cast monitoru, tak jde pozorovat mirny ubytek podsviceni proti leve strane, ale pro me osobne to je takova prkotina, ze ji neresim. Obraz je porad proti TN monitorum uplne nekde jinde a za ty penize co stoji je neduh v podobe podsviceni jen mala dan za ostatni pozitiva.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Hmm dobry, tak to pak muze byt jedine grafickou kartou (HD2700). Bohuzel to nemuzu vyzkouset na jinym zarizeni s HDMI ani notas s jinym monitorem pres HDMI.
    Ted jsem si dal vedle sebe lp2465 a tento lp2475. Tak 2465 ma lepsi akorat to rovnomernejsi podsviceni, resp. nedokonalost je aspon symetricka, jinak barvy na 2475 jsou mnohem lepsi, musi se teda vychytat to nastaveni, nejlepe skalibrovat. Nicmene me osobne to spatny podsvetleni na 2475 vadi hodne tak ho zkusim vratit, snad me daji penize. Kua ale co potom? cekat az padne LED na 12tis?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj lidi.
    Tak nevím jak dál. Panel mi nijak nepíská a písmo mi přijde už normální...
    Ale ta růžová půlka mi fakt štve. Zvlášt, když pracuji s textem. U fotek to nevadí, ale co když se to bude zvětšovat a bude to stále horší. Mám pocit, že to ze začátku nebylo...
    Mám to vrátit prodejci, nebo se obrátit na HP?
    Co mi radíte? Ideální by bylo, kdyby si člověk mohl pustit pár panelů a vybrat si z nich jeden, ale to je asi utopie...
    Jo, od kdy se počítá těch 14 dní na vrácení. Od druhého dne po doručení?

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Neda mi to a proto to napisu (cimz asi dost lidi naseru, ale co uz) - panove, uvedomte si, ze resite monitor za nejakych 9k (v dobe akce), toto nejsou profi monitory za 20-30k u kterych se zadna vada netoleruje. Chapu ze to cloveka zamrzi, ale co lepsiho si chcete za podobne penize koupit ? Della s input lagem (rev00) za 15k ci risknete LGinu?

ps: zkousel jste nekdo pres usb hub pripojit mobil? mys mi jede, ale mobil ne. V systray vyskoci hlaska o neznamem zarizeni :-(

Krist: odkud jsi?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tak, dnes jsem kalibroval při dením světle. Večer si vytvořím další profil. Jas-10, kontrast-100, R-230, G-211, B-255. Nevím, zda to někomu pomůže, myslím, že se to liší kus od kusu. Je to úplně něco jiného než předtím. Kalibrační sonda X-rite.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od 9z9 Zobrazit příspěvek

Krist: odkud jsi?
    z Brna

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hmm, pod 78% jasu mi monitor lehce vrci a protoze jsem na todle vysazenej, tak to slysim a vadi mi to ...

edit: ja jsem taky Brnak, takze jestli budes mit chut, muzem se sejit a vyzkouset/porovnat na jinem PC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od stannanek Zobrazit příspěvek
    Tak, dnes jsem kalibroval při dením světle......Kalibrační sonda X-rite.
    odkud ze jsi?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Od Olomouce. Prosím, nevím jak mám zvolit profil, který mám uložený v systému. Na ploše ve vlastnostech, nastavení-správa barev změním profil a nic se neděje, co dělám špatně? Zkoušel jsem i v systemu - instalovat profil, ale pravým-v nabídce bylo jen odinstalovat profil, tak nevím, poraďte prosím. Taky mám nainstalovaný HP Display Asistant.

Strana 22 z 45 PrvníPrvní ... 12202122232432 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59