Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 23 z 45 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

pravym na plose, vlastnosti, nastaveni, upresnit, sprava barev
    to jsi myslel?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ano, ano, nějak se to nemění.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

a jaky mate zkusenosti s homogenitou. dal jsem prazdny sporic a uplne shasnul. sok c. 2.
    2 koule, jedna nahore v 1/3 a druha pravy horni roh a dost ostre. ne do ztracena. nazloutla barva. tam monitor proste nesvitil.

co rikate tomu, kdyz se v tom sporici kouknete na monitor shora? vidite stribrnou

monitor jsem zkusil, ze to ma byt pecka v pomeru cenu. je to ale normal jak bylo psano IPS panel se vsema neduhama.

poradte prosim neco, co opravdu bude v poho. Samsung 245T? nebo HP 2465?

potrebuju neco na tvorbu grafiky

diky

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

nevim, zda te chapu dobre, ale pokud das prazdny sporic, tak je logicke, ze monitor zhasne, protze cerna ma byt cerna
    osobne zazloutleho nic nepozoruji, jsem s timto monitorem max spokojen - delam na nem animace, grafiku, fotky, ... sem tm i neco zahraji a podobne
    ze zvrchu vidis cca stribrnou je normalni efekt, protoze HP dava na LCD tohoto typu nekolik vrstev filtru - antireflexni, atd. - to, co vidis, je cca "perletova" vrstva, ktera je vyborna proti lesklosti panelu => panel lesky neni

podle me tento panel v pomeru cena/vykon nema v teto dobe obdoby, jsem z nej nadsen, protoze jsem vedel, do ceho jdu (mam jeste hp lp2065, co je taky s-ips)

hp 2465 je pva => neporovnatelne
    mj - je stary => starsi koncepce panelu

Samsung 245T je taky pva, takze taky nemuzes porovnavat
    mj - ze ma inputlag cca 30ms taky neni zadne terno
    mj2 - pokud se dobre divam na fotky, tak samsung ma taky nejake filtry pres panel => budes mit nejspise stejny dojem
    mj3 - mit mit leskly ramecek na pracovnim LCD je dle me humus, v noci se na to neda koukat, protoze se ti od toho odrazi vsechno, co ti sviti; proc myslis, ze monitory typu eizo, ktere, da se rici, jsou pro profi pouziti, jsou vsechny matne? by je grafici ronesli na kopytech!

pokud bych si mel vybrat mezi temito dvema, co navrhujes, jdu asi do HP, ikdyz je nyni asi papirove horsi, protoze napr i zaruka je pro me dost podstatna, a tento panel ji ma "on site"

pokud se dobre divam na eshopy, tak ten samsung stoji cca 16k a vyse, coz je pomer cena/vykon pro me neakceptovatelne

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od stannanek Zobrazit příspěvek
    Ano, ano, nějak se to nemění.
    a je ten profil, co chces natahnout, vyrazne jiny, nez ten, co mas nastaven ted? zda je ta zmena vubec pozorovatelna?

zkus ten profil nacist napr v PS

MJ - nechystas se se soundou do brna?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

ghostik01:
    díky za radu Photoshop nepoužívám, raději používám Photo-Paint X4. Ale správně jsi to popsal. Jinak se to nastavení od sebe moc neliší, ale koukal jsem v menu monitoru jestli se to změnilo a nic. Tak nevím. Hodnoty den: jas-10, kontrast-100, R-228, G-208, B-255, noc při stolní lampě (zářivka DZ11). Jas-12, kontrast-100, R-230, G-211, B-255. Po kalibraci je ten monitor boží. Gama-2,2, 120 cd/m2, 6500 K. Pokud bys tam měl ještě někoho, tak se domluvím s kamarádem-ta sonda je jeho, ale si ji koupím taky. Určitě by do Brna zajel, myslím, že to stojí za to. Již jsem psal, je ochoten klidně někam přijet a kalibrovat, jeho to prostě baví, cena není nijak přemrštěná-300,-/hod. První klibrace trvá tak 20 min.
    Ahoj

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Jinak měřená spotřeba po kalibraci se pohybuje od 49W - 51W při bílém pozadí, což je slušné. Měřeno REVEXplus.

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

OT: 300kc/h neni premrstena cena? Asi jsem neco zaspal.
    PS: jsem z Brna taky (a jak tu tak ctu, tak je nas tu vic), ale kdyz si vezmu cestu z/do Olomouce, tak to jsou dve hodiny, 3-4 monitory dalsi hodina a pul. Doufam, ze v hodinove sazbe jsou i naklady za cestu.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od 9z9 Zobrazit příspěvek
    OT: 300kc/h neni premrstena cena?
    Tak si kup svojí sondu!
    BTW, když už jsme u toho, není tu nějaký vlastník sondy z Libereckého kraje nebo třeba Děčína?

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Tak si kup svojí sondu!
    Ja ji nepotrebuju. Kdyby stannanek napsal, ze zna cloveka, ktery se tim zivi, tak nenapisu ani slovo. Kdyz ale popise majitele sondy jako fandu a k tomu doda, ze 300kc/h neni premrstena cena, tak me to ze zidle zvedne.
    Me prispevky myslim nejsou nijak agresivni a utocne, tak bych prosil o odpovedi ve stejnem duchu.
    (pokud je ta cena vcetne cestovneho, tak drzim hubu a "nic jsem nenapsal".)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

co blbnes ? 300kc/hod je zlata cena. Ja vyguglil namatkou jen jednoho cloveka v Brne a ten to dela za 600/hod. Jinak sonda stoji kolem 8000,- a nemaji ji v kazdym krame. Ja bych do toho sel ale musim si rozmyslet reklamaci do pondelka. Potreboval bych skalibrovat i vic monitoru. Delam sem tam upravy fotek, striham video a to podsviceni me stve. Fakt je ze po odzkouseni v jinym prostredi se me to nezdalo tak vyrazny ale je to tam a je to vlastnost. Stejne divny, ze by blby podsviceni nedokazali sestelovat, treba na reklamaci...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Krist Zobrazit příspěvek
    co blbnes ? 300kc/hod je zlata cena. Ja vyguglil namatkou jen jednoho cloveka v Brne a ten to dela za 600/hod. Jinak sonda stoji kolem 8000,- a nemaji ji v kazdym krame. Ja bych do toho sel ale musim si rozmyslet reklamaci do pondelka. Potreboval bych skalibrovat i vic monitoru. Delam sem tam upravy fotek, striham video a to podsviceni me stve. Fakt je ze po odzkouseni v jinym prostredi se me to nezdalo tak vyrazny ale je to tam a je to vlastnost. Stejne divny, ze by blby podsviceni nedokazali sestelovat, treba na reklamaci...
    hele, podle me je to taky odflaklou konstrukci. kdyz jsem se koukal treba na vnitrni okraj pravyho ramu tak ten lisovanej plast je v radiusu. uprostred je treba 0.5mm od folie. kdyz jsem v miste sptanyho podsviceni zmacknul ram, zluta sla do cerny. staci se trochu dotknout obrazovky a podsviceni se meni. treba pri cisteni. me to prijde cely jako lacinej monitor s IPS.

9z9 9z9 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tuhost skorepiny se mi zda vic nez dobra. Zkousel jsem "promackat" co se dalo a proti napr. TN Dellu (22", model cislo neznam) je todle pevne jako skala. Obraz se ani nehnul. Snad u vsech LCD po doteku na obrazovku dojde k projevu deformace a opet - u tohoto HP je vliv docela maly.

Snad posledni OT k cene: panove, kolik vy berete v praci, ze povazujete cokoliv za 300kc/hod za zlatou cenu? To ze je mimo jeden neznamena, ze druhy s nizsi cenou je ok. Nemam nic proti tomu strcit nekomu 100kc na pivko za zkalibrovani, ale ne..kam bankerovu dceru, abych vyhazoval penize oknem

Zkusim rozhodit site u kamaradu v Brne, vim ze nekdo z nich sondu ma.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od 9z9 Zobrazit příspěvek
    Snad posledni OT k cene: panove, kolik vy berete v praci, ze povazujete cokoliv za 300kc/hod za zlatou cenu? To ze je mimo jeden neznamena, ze druhy s nizsi cenou je ok. Nemam nic proti tomu strcit nekomu 100kc na pivko za zkalibrovani, ale ne..kam bankerovu dceru, abych vyhazoval penize oknem
    OT: No, IMHO je to hlavně o tom, jestli za tuhle +/- jednorázovou akci zaplatím 300,- nebo jestli poběžím a vypláznu 5-8000,- za sondu, na kterou se pak můžu jen koukat.
    Za 100,- by to samozřejmě bylo lepší, ovšem majitelé kalibračních sond nerostou na stromech a člověk je rád, že vůbec někoho sežene. Pak mi příjde jen fér se na vysoké ceně sondy podílet.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

co vim ja, tak v brne jedna sonda je, v jednom grafickem studiu pobliz FI MUNI
    pochybuji ale, ze kdyz tam prijdu, reknu, ze jsem ten a ten a ze chci pujcit sondu, tak mi ji pujci

myslim si take, ze 300 za hodku je dobra cena
    nejde tak ani o to, kolik to stoji, ale o to, za co platis
    mam dva monitory, takze se mi to za 150/ks vyplati , neni asi nic horsiho, nez mit vedle sebe dva rozdilne nastavene monitory

Strana 23 z 45 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59