Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 31 z 45 PrvníPrvní ... 21293031323341 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 451 až 465 z 662

Téma: HP LP2475w

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od petzed Zobrazit příspěvek
    Vyzkousim. Jeste dodam mam Vista 64b
    S Vistama ti neporadím, ale tohle LCD je novinka, takže by s nima IMHO problém samo od sebe mít nemělo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

čau, tak jsem si tento monitor taky pořídil, dnes přišel, nainstaloval jsem, žádnej problém, žádnej přechod tam neni, žádnej vadnej pixel ani subpixelu jsem si nevšiml. Nainstaloval jsem HP display assistant, nejprve mi fungoval, ale teď jakoby nedetekuje monitor. Je tam jen záložka options a poslední podzáložka je version. Zkoušel jsem přeinstalovat, ale nic se nestalo, máte někdo nějakej nápad, jak tohle vyřešit?

Drivery nainstalovaný z cd, display assistant nejnovější.
    FW:GIG034

Kupováno v alfě

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od redsaq Zobrazit příspěvek
    čau, tak jsem si tento monitor taky pořídil, dnes přišel, nainstaloval jsem, žádnej problém, žádnej přechod tam neni, žádnej vadnej pixel ani subpixelu jsem si nevšiml. Nainstaloval jsem HP display assistant, nejprve mi fungoval, ale teď jakoby nedetekuje monitor. Je tam jen záložka options a poslední podzáložka je version. Zkoušel jsem přeinstalovat, ale nic se nestalo, máte někdo nějakej nápad, jak tohle vyřešit?

Drivery nainstalovaný z cd, display assistant nejnovější.
    FW:GIG034

Kupováno v alfě
    Jakou máš GK?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ah, na to jsem zapomněl Ati HD 4850(gigabyte). Systém Win XP SP3 cz. Ještě jsme si všimnul jedný věci, nějak mi to rozesralo menu(right click), třeba na ploše kliknu, a mam ikonu mezeru a pak teprve text.
    Link na screen: http://rsdc.dc-hub.eu/files/rightclick.PNG

Registrace
    Jan 2008

Tak to jo. Já jen, jestli nemáš nějakou z těch slabších/starších, co mají problémy se signálem (viz výš v threadu). Zkusil bych kompletně odinstalovat a nainstalovat ovladače GPU i LCD.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zkusim, aspon updatnu drivery s tim right click menu někdo nevíte?

Ještě k tomu softu, líbilo se mi tam, že se dala nastavit nějaká "druhá" červená. Nebylo to nastavení RGB, ale asi nějaký dolaďování. Docela se s tim dala dobře vyřešit ta přepálená červená.

Tak se mi to podařilo, to rozházení rightclicku opravil reinstall driverů. Potom jsem zapojil to hp do jinýho portu a najednou to záhadně funguje.
    Naposledy upraveno uživatelem redsaq: 18-11-2008 v 18:30 Důvod: další info

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Ciao!
    Tak muzu potvrdit suprovej servis HP. Pri uprave fotek a pouziti jednoho prechodu jsem si vsimnul, ze i ja mam ten "sqelej" kus co jde u pravy strany do ruzova a tak jsem se rozhodnul to vyreklamovat. Zavolal jsem tam a ta pani ani nechela vedet co tomu je. Zajimalo ji pouze co je to za model, jake je seriove cislo a finito. Do 2 az 3 pracovnich dnu (podle naskladneni) priveze UPS novej panel spolu s nejakou samolepkou s carovym kodem. Reklamovany panel mi nechaji doma spolu s nove privezenym a po mem odzkouseni noveho panelu zabalim stary do bedny, prelepim samolepkou s kodem, zavolam UPS a ty ho na naklady HP odvezou buhvi kam . Takze jedina starost je, aby neprivezli zase ten ruzovej.
    Myslim, ze je to super
    Naposledy upraveno uživatelem losdelfinos: 18-11-2008 v 19:34

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

čirou náhodou nevíš jaký jsou ty vadný serie? kdy jsi ho měl vyrobenej a jakej v něm byl fw?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

jj postnite niektorí z vás, ktorá je to tá vadná séria please, na čo si máme dávať pozor

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od majeje Zobrazit příspěvek
    jj postnite niektorí z vás, ktorá je to tá vadná séria please, na čo si máme dávať pozor
    cekam na to, snad me odpovi. Zatim me v utery obratem prisel mejl s predmetem "mimo kancelar" a v nem:
    Děkujeme za Váš e-mail. Budeme na něj reagovat co nejdříve. HP CRT team.
    Tak cekam. Muzete tam taky zkusit psat dotazy na vadne/nevadne serie, tento mejl me nadiktovala pani z HP reklamacniho oddeleni:
    crt.czech@hp.com
    Naposledy upraveno uživatelem Krist: 19-11-2008 v 15:49

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ještě mě napadlo, nemá někdo kalibrovaný hodnoty podle sondy na Ati HD 4850?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Taky jsem si pořídil tento monitor a nevidím na něm jediný problém - pokud teda nejsem slepý ( brýle zatím nenosím ). Barvy OK , i ta červená se mi zdá akorát, podsvícení taky v pohodě. Jen jsem musel šachovat s DVI kabelem¨, v jedné pozici to trochu zlobilo. 0 vadných pixelů.
    V.Č. : CZC8410668
    Firmware : GIG034

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

losdelfinos: nevieš náhodou, aké je sériové číslo toho modelu, čo má tú farebnú vadu? pretože niekde som čítal že vadné sú tie modely, ktorých sériové číslo začína CNC s firmware gig032???? neviem môže to niekto potvrdiť? resp. vyvrátiť?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

tak jsem jim napsal jeste jednou (viz. tento prispevek) a prislo me hnedle toto:
    Vaší žádostí se již zabýváme, jakmile budu mít informaci, napíšu Vám.
    prelozeno: "vyděržaj pijaněr"
    Naposledy upraveno uživatelem Krist: 21-11-2008 v 15:47

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tak asi to bude třeba ten můj, levá strana do zelenkavé přechází doprava v narůžovělou. Po kalibraci se to projevilo nejvíc. CNC8290XK....... GIG 032. Čekám na kurýra s novým kusem.

Strana 31 z 45 PrvníPrvní ... 21293031323341 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59