Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 35 z 45 PrvníPrvní ... 253334353637 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 511 až 525 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

nevim, asi mam taky stesti, ale prijde mi, ze ho mam ok
    zadne neduhy jako prehod do ruzova ci do zelena nepozoruji (na nokia monitor testeru by se to asi mohlo projevit, ne?)
    pripadne: jake jine problemy by mely nastat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od havtom Zobrazit příspěvek
    Navic mam treti a furt to neni ono ... kolik myslis, ze me jich tam rozbalej ;-)

Tretter: Hele z jakyho ho mas mesice? Dik.
    Tolik kolik bude třeba August 2008

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem doresil. Mam penize zpet ale cukaly se mrsky. Nechapu co je to za vymysl, kdyz mam neco koupeno na ICO, tak nemuzou vratit penize, ze to nejde. Do ucetnictvi si to ja nezahrnuji. Nakonec dali. Nabizeli vymenu ale s tim bych souhlasil jen, kdyz bych si to mohl na miste otestovat a s tim zase nesouhlasili oni.
    Budu to tady sledovat a kdyz se to pozitivne poresi, budu o nem jeste uvazovat, teda jestli do te doby nekoupim neco jinyho. Ale co? To kdybych vedel, S-IPS s takovym designem, parametry a hlavne za ty penize ted nikde nekoupim Aspon S-PVA, to by mohl byt overeny LP2465 no a ten je o 2 tacky drazsi...

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Krist Zobrazit příspěvek
    Tak jsem doresil. Mam penize zpet ale cukaly se mrsky. Nechapu co je to za vymysl, kdyz mam neco koupeno na ICO, tak nemuzou vratit penize, ze to nejde. Do ucetnictvi si to ja nezahrnuji. Nakonec dali. Nabizeli vymenu ale s tim bych souhlasil jen, kdyz bych si to mohl na miste otestovat a s tim zase nesouhlasili oni.
    Budu to tady sledovat a kdyz se to pozitivne poresi, budu o nem jeste uvazovat, teda jestli do te doby nekoupim neco jinyho. Ale co? To kdybych vedel, S-IPS s takovym designem, parametry a hlavne za ty penize ted nikde nekoupim Aspon S-PVA, to by mohl byt overeny LP2465 no a ten je o 2 tacky drazsi...
    No zalezi na tom kolik much hledas, mam ho a jsem s nim spokojen, dokonce jsem kontroloval vyvazeni barev sondou a nemusel jsem do nej ani drbnout.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od tretter Zobrazit příspěvek
    Tolik kolik bude třeba August 2008
    No vida, srpen a rijen mi jeste chybi do sbirky :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    No zalezi na tom kolik much hledas, mam ho a jsem s nim spokojen, dokonce jsem kontroloval vyvazeni barev sondou a nemusel jsem do nej ani drbnout.
    Nehledam muchy. Cervena me nevadi, po kalibraci by to melo byt ok. Ale ten prechod prave strany neni mucha, to je vada jako hrom a to me, jako grafikovi, nemuze byt jedno. Videt fotku pri uprave v PS barevne napul jinak je fakt blby.. Je to jedina vec, kterou vytykam. Pak jeste to spatny zobrazeni pres HDMI, ale to si myslim, ze je vinou graf. karty (HD2700 v NTB)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zkousel jsem HDMI pres ATI4850 a obraz byl stejny.

Registrace
    Dec 2007

Nehledam muchy. Cervena me nevadi, po kalibraci by to melo byt ok. Ale ten prechod prave strany neni mucha, to je vada jako hrom a to me, jako grafikovi, nemuze byt jedno. Videt fotku pri uprave v PS barevne napul jinak je fakt blby.. Je to jedina vec, kterou vytykam. Pak jeste to spatny zobrazeni pres HDMI, ale to si myslim, ze je vinou graf. karty (HD2700 v NTB)
    Tak tohle ja asi nevidim, koupil jsem to HP LP2465 pred rokem a pul protoze se mi to v te dobe zdala nejlepsi volba. Na grafiku ho nemam, tj opravdu nemuzu posoudit jak je dobry. Ale pokud chces neco na grafiku tak bych asi bude sel do nejake 22" nebo do lepsich 24" (tak kolem 20 tisic)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Krist: Nazdar, ja som tiež písal včera reklamáciu na tento monitor, ako dlho trvalo kým sa ti ozvali s navrhmi na riesenie reklamacie? Čo si im posielal, potvrdenie o kupe a ešte niečo? Prípadne ja som im posielal aj kopie o prevzati reklamovaných kusov od kuriera UPS. S monitorom si to potom ako poriesil? Vratili ti peniaze a po monitor prisiel kurier? dikes za info

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

mstejska:
    Jestli ses bavil o 2465, tak jsem to nepoznal, ja mluvil o 2475w. Na jednom LP2465 delam ted (neni muj) a ten je fajn. Je to starsi technologie a prece je drazsi, zajimavy. Samozrejme bych vedel o drazsich monitorech na grafiku ale snazim se uskrtit co nejvic, kor ted, kdyz vim, ze S-IPS lze poridit do 12000,- .Na 24" trvam. No a pak bych taky rad vymenil starou crt tv. Mam vyhlidlou Samsung Le40a786 (31000,-), k tomu musi byt nakej ten houmtyjatr a dalsi veci do novyho bytu. Nejsem vsak oslik otresse, poctive setrim a mam tu blbou vlastnost, ze nejdriv korunku dlouho obracim a chci to nej v pomeru vykon/cena. Mam to tezkej zivot

majeje:
    Ja jsem na tom byl uplne jinak. Reklamoval jsem totiz v obchode, kde jsem to koupil (T.S. Bohemia) a ne u HP. Tam si to prevzali, a cekal jsem. Ted po 30. dni jsem vyuzil moznosti vraceni penez.

EDIT:
    jo, jinak ten muj 2475w mel ser.num. SCZC83802HN az vam ho kuryr doruci...
    Naposledy upraveno uživatelem Krist: 28-11-2008 v 18:05

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

mstejska:
    ...Je to starsi technologie a prece je drazsi, zajimavy. Samozrejme bych vedel o drazsich monitorech na grafiku ale snazim se uskrtit co nejvic, kor ted, kdyz vim, ze S-IPS lze poridit do 12000,- ...
    K te cenove politice: nezalezi preci jen na panelu kdyz k tomu nebudes mit adekvatni podsvetleni a odladenej signalovej procesor, vyresenou kontrolu jasovy stability trubic... tak mas to, co mas a co se tady resi (HP) z cehoz plyne, ze S-IPS na prepress se neda poridit za 12kKč.

Jeden mi rukama probehl a kdyz pomineme drobne odchylky od neutralni osy tak nemel jediny vadny bod, podsvetleni na 24palcu rovnomerne.

IMHO spokojeni uzivatele totiz obycejne neprispivaji do for, kde se vyskytuji pouze stiznosti.

Registrace
    Dec 2007

mstejska:
    Jestli ses bavil o 2465, tak jsem to nepoznal, ja mluvil o 2475w. Na jednom LP2465 delam ted (neni muj) a ten je fajn. Je to starsi technologie a prece je drazsi, zajimavy. Samozrejme bych vedel o drazsich monitorech na grafiku ale snazim se uskrtit co nejvic, kor ted, kdyz vim, ze S-IPS lze poridit do 12000,- .Na 24" trvam. No a pak bych taky rad vymenil starou crt tv. Mam vyhlidlou Samsung Le40a786 (31000,-), k tomu musi byt nakej ten houmtyjatr a dalsi veci do novyho bytu. Nejsem vsak oslik otresse, poctive setrim a mam tu blbou vlastnost, ze nejdriv korunku dlouho obracim a chci to nej v pomeru vykon/cena. Mam to tezkej zivot

majeje:
    Ja jsem na tom byl uplne jinak. Reklamoval jsem totiz v obchode, kde jsem to koupil (T.S. Bohemia) a ne u HP. Tam si to prevzali, a cekal jsem. Ted po 30. dni jsem vyuzil moznosti vraceni penez.

EDIT:
    jo, jinak ten muj 2475w mel ser.num. SCZC83802HN az vam ho kuryr doruci...
    I ja musim vsecho zaplatit. Myslel jsem to spis tak, ze pokud delas dost grafiku, tak se asi fakt vyplati, vzit nejaky lepsi monitor. Proto jsem mluvil i o te 22". Monitory se zase tak casto nemeni. A pokud mas omezene finance, tak se asi budes muset rozhodnout mezi kvalinejsim a mensim nebo trochu "horsim" s vetsi uhloprickou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od hyro Zobrazit příspěvek
    IMHO spokojeni uzivatele totiz obycejne neprispivaji do for, kde se vyskytuji pouze stiznosti.
    Souhlas, proto davam jeste jednu sanci. Napsal jsem do Softcomu a tam me ho umozni vyzkouset predem v prodejne na vlastnim ntb a kabelu. Z odezvy obchodnika to teda vypadalo trosku otravene, ze je ted hroznej fofr kolem vanoc ale porad jsou vstricnejsi nez v Bohemce. Tam me malem uhranuli, kdyz me vraceli penize.
    Naposledy upraveno uživatelem Krist: 29-11-2008 v 14:27

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

softcom doporucuji
    mam s nim va brne max spokojenost
    a 2475w mam od nich, vyzkouseni na prodejne samozrejmosti

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nekolik dni mam na stole tento LCD monitor z Alfacompu. Bez vadnych pixelu, nepozoruji ani zadny ze zde popisovanych defektu. Zatim tedy vladne naprosta spokojenost. Pozn. nejsem profesionalni grafik

F/W GIG034, Week 41
    SN CZC84105DZ

Strana 35 z 45 PrvníPrvní ... 253334353637 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59