Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 42 z 45 PrvníPrvní ... 324041424344 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 616 až 630 z 662

Téma: HP LP2475w

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od petzed Zobrazit příspěvek
    Kdyz jsem zkousel na Vistach x64 menit profily, tak se nic nemenilo, proto jsem zkusil DisplayProfile a s cervenou uz nemam problem. Ve FF mam take nahrany profil. Jen velice zridka se objevi flash, ktery by mi vadil.
    Co je "DisplayProfile" ? samotnym nactenim profilu se nic nezmeni v zadnem OS, nevim proc. Prave proto je tu ten LUTmanager
    EDIT:
    aha DisplayProfile bude asi obdoba LUTman.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Krist Zobrazit příspěvek
    a zkusil jsi ten LUTmanager ?? ja toho zkusil hodne ale LUTman.+profil+uprava OSD je bestof (podrobne popsano uz nekolikrat zde i jinde). V PS, Mozilla,ACDSee (kde to jde) pouzivam taky color man. a nadherna krasa. Ted uz jen cekam az nastane prilezitost zkalibrovat sondou, kupovat se me nechce, tusim, ze stoji 8 az 10 tis.
    O tom LUT manageru vím, ale funguje pod XP? nebo jen ve Vistách? Taky mi nejde sosnout z rapidu (asi to bude tim, že nemám veřejnou ip nemohl bych tě kontaktovat přes icq nebo skype, měl bych i pár jiných otázek ohledne nastavení díky, moje icq je 315 617 716 nebo skype (labator).

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Kdyz jsem zkousel na Vistach x64 menit profily, tak se nic nemenilo, proto jsem zkusil DisplayProfile a s cervenou uz nemam problem. Ve FF mam take nahrany profil. Jen velice zridka se objevi flash, ktery by mi vadil.
    Nemohl by jsi dát link na stažení, nějak se mi nedaří to vygooglit díky

Nováček
    Registrace
    May 2006

Divny, ani nevim kde jsem to sehnal http://uloz.to/1147386/DisplayProfile.exe , jinak si nacti do spravy barev nejaky icc profil, pak spust DP a aktivuj si profil, nevim proc, ale ve Vistach se mi primo v jejich Sprave barev nikdy pri prepinani profilu nezmenil obraz. S timto programem mi to funguje okamzite bez resetu. Muzes jich mit vice, ale vsechny si nacti do sparvy barev a pak si je jen prepinej pomoci DP.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Divny, ani nevim kde jsem to sehnal http://uloz.to/1147386/DisplayProfile.exe , jinak si nacti do spravy barev nejaky icc profil, pak spust DP a aktivuj si profil, nevim proc, ale ve Vistach se mi primo v jejich Sprave barev nikdy pri prepinani profilu nezmenil obraz. S timto programem mi to funguje okamzite bez resetu. Muzes jich mit vice, ale vsechny si nacti do sparvy barev a pak si je jen prepinej pomoci DP.
    Dík moc, funguje to v pohodě, ještě posehnat co nejvíc profilů barev a pak vybrat ten nejvhodnější, btw. projeví se to načtení profilu přes displayprofile i ve hrách? nebo jen v prostředí windows a co třeba v opeře?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Obecne ve Windows mi to funguje, FF bez color manageru zobrazoval nezkalibrovany obraz stejne jako IE7. U flash banneru problem s cervenou zustava. Ovsem kdyby mi to nekdo na foru nesdelil, vubec bych si toho nevsimnul (vodafone.cz) . Co se tyce her, tak nevim jestli se icc profil u nich aplikoval. Hraji jen COD, COD4, OTTD a v tech jsem si niceho nevsimnul (te cervene tam moc neni).

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nihilathor: Optimisto, mam natoceno 275h a zelenoruzovej efekt je porad stejnej.

Navic uz mesic cekam az mi zavolaj, ze vezou jiz treti "novej" monitor a nemuzu se zbavit dojmu, ze se na to vybodli .... nejak jim ta oprava dalsi pracovni den nefunguje. Myslite, ze to je duvod k vraceni penez? Uz me to zacina unavovat ....

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od havtom Zobrazit příspěvek
    Nihilathor: Optimisto, mam natoceno 275h a zelenoruzovej efekt je porad stejnej.

Navic uz mesic cekam az mi zavolaj, ze vezou jiz treti "novej" monitor a nemuzu se zbavit dojmu, ze se na to vybodli .... nejak jim ta oprava dalsi pracovni den nefunguje. Myslite, ze to je duvod k vraceni penez? Uz me to zacina unavovat ....
    Zdar havtome, já už to vzdal mám ho naštestí jen týden, takže ho vracím ve 14ti denní lhůtě a chci vrátit peníze, nemám už na to sílu.
    To co píšeš bude nejspíš pravda, taky nevěřím, že by ten green-pink přechod zmizel, dost mi vadí i ty poozorovací ůhly, ty mě teda vůbec nepříjdou dobrý (NEC 20WGX2 pro měl o dost lepší), hlavně ten bílej nádech obrazovky viditelnej už při přímém pohledu na monitor.
    Červená je hrozná, nijak se mi ji nedařilo potlačit.
    Prostě a jednoduše, když jsem si chtěl koupit monitor náhradou za ten NEC, tak jsem očekával, že bude alespoň na stejné úrovní a to tenhle HP rozhodně není.

Už jsem se rozhodl pro jiný, mám 2 kandidáty
    1)Benq FP241W - už se nevyrábí, údajně je špičkovej, na skladech ho ještě mají, cena cca do 10,5 k, což je slušný
    2)NEC 24WGX3, určitě špicowej podle recenzí a fór, jen cena u nás šíleně přemrštená (cca od 20,5 k až do 30k), v anglii se dá objednat s dopravou za cca 500 liber, v přepočtu 15k!!! což je úplně super a možná to zkusím. Teď jen zjistuju i firmy IMPROMAT (servis NEC), jak dlouhá bude záruka v čr u takto zakoupeného kusu a zda jej budu moci reklamovat v případě poruchy v čechách.
    Mějte se tu všici a HP2475w never more.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Nihilathor Zobrazit příspěvek
    2)NEC 24WGX3, určitě špicowej podle recenzí a fór, jen cena u nás šíleně přemrštená (cca od 20,5 k až do 30k), v anglii se dá objednat s dopravou za cca 500 liber, v přepočtu 15k!!! což je úplně super a možná to zkusím.
    Tak potom napiš, jaký je.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Tak potom napiš, jaký je.
    Takže mam ten NEC z Anglie objednanej, servis NECu Impromat ČR mi napsali, že záruka bude stejná jako při zakoupení v ČR (tedy 3 roky) a s jakymkoliv problémem se na ně můžu obrátit
    Takže jsem mooc zvědawej.
    P.S. Cena v přepočtu aktuálního kurzu libry k dnešnímu dni i s dopravou je cca 14 800 Kč !
    Hoj

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

to Nihilathor: nazdar prosim ta z akeho e-shopu to obiednavas? diky za info!

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od majeje Zobrazit příspěvek
    to Nihilathor: nazdar prosim ta z akeho e-shopu to obiednavas? diky za info!
    Zdarec, je to koupený z shopu OCUK ... http://www.overclockers.co.uk/index.php
    Mě by měl dorazit v pondělí, už je podle trackingu na cestě z UK jsem do ČR. Uvidíme, je to moje první objednávka čehokoliv ze zahraničí, tak mám trochu strach, ale snad to bude v klídku. Tý ceně se prostě nedalo odolat. A jak tak na to koukám podle diskuzních fór, tak budu asi první majitel v ČR. Nikde o tomto NECU ani zmínka, je na zahraničních. Hoj

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dikes za info, presne tuto stranku som vygooglil len som si chcel byt isty ci to je ono Potom ak mozes postni svoje dojmy z monitoru a z prepravnej sluzby

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od majeje Zobrazit příspěvek
    Dikes za info, presne tuto stranku som vygooglil len som si chcel byt isty ci to je ono Potom ak mozes postni svoje dojmy z monitoru a z prepravnej sluzby
    Oka, přepravuje to DHL, tak doufám, že to nejsou paka a nepříjde mi to rozmlácený, to by mě mrzelo hodně . Určitě až bude tak poreferuju, doufám, že mě nezklame jako HP 2475w. Zatím čus.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

no ja ted shanim TV a mam vyhlidlou Samsung LE40a786 (s LED podsvicenim). U nas stoji pres 30 tis. Taky jsem vyhlizel v GB shopech a nasel o nekolik tisic min ale netroufam si to lajznout. Vlastne jsem z tech obchodu magor, ani poradne nepoznam jestli to posilaji do zahranici a za kolik , natoz se docist jak jsou spolehlivy :/

Inhalator:
    to budes mit teda docela blby, kdyz ho tady nikdo nema, to si moc nepokecas. Ale jestli vladnes EN tak snad.. ale i tak. Tak ti preji aby byl dokoanly
    Naposledy upraveno uživatelem Krist: 15-01-2009 v 23:50

Strana 42 z 45 PrvníPrvní ... 324041424344 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59