Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 43 z 45 PrvníPrvní ... 334142434445 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Resil jsem problem barevneho prechodu o par stran dozadu a ted jsem koukal, ze tu nekdo psal o zmizeni nadechu po x hodinach provozu...

Muj pribeh s monitorem pokracoval tak, ze jsem od HP dostal call id a s tim jsem mel monitor do 1 mesice po koupi reklamovat primo u prodejce. Nakonec jsem se rozhodl, ze si ho necham, protoze jsem neveril, ze bych mel stesti a dostal jiny v bezvadnem stavu.

...mohu potvrdit: u me po 400 hodinach provozu barevny nadech temer zmizel a jiz ho ani nevnimam! (monitor mam od jeho porizeni zkalibrovan sondou).
    Naposledy upraveno uživatelem radecc: 16-01-2009 v 17:14
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Krist Zobrazit příspěvek
    no ja ted shanim TV a mam vyhlidlou Samsung LE40a786 (s LED podsvicenim). U nas stoji pres 30 tis. Taky jsem vyhlizel v GB shopech a nasel o nekolik tisic min ale netroufam si to lajznout. Vlastne jsem z tech obchodu magor, ani poradne nepoznam jestli to posilaji do zahranici a za kolik , natoz se docist jak jsou spolehlivy :/

Inhalator:
    to budes mit teda docela blby, kdyz ho tady nikdo nema, to si moc nepokecas. Ale jestli vladnes EN tak snad.. ale i tak. Tak ti preji aby byl dokoanly
    Taky jsem tam nic ohledne spolehlivosti, či jestli posílají ven z UK nenašel, ale po registraci a objednávce už jsem viděl, že jde vybrat snad všechny země EU, tak jsem to objednal. Samozřejmě pro mě bylo moc duležitý, zda když mi přijde rozbitý nebo s ním bude probleém, jestli to lze u nás reklamovat a bylo mi řečeno že lze a záruka je stejná jak u nás ... 3 roky. Tím pádem to byla tutovka. Klepu se jak malej pejsek na něj, jestli mě zklame, tak ho vrátim a zůstanu u svýho 20WGX2 Pro
    Naposledy upraveno uživatelem Nihilathor: 16-01-2009 v 22:26

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

ten NEC 24WMGX3 vyzerá fantasticky veľká škoda, že naši predajcovia (sr+čr) ho ponúkajú za takú nekresťanskú cenu tiež ma láka ho objednať, veľmi si ma navnadil a po prejdení zahraničných fór to vyzerá, že sa jedná o Pán Monitor Obávam sa len situácie keby došlo k výskytu nejakej vady, musel by som ho posielať do ČR lebo na SR nie je autorizovaný servis NEC. To by mi značne predražilo vstupné náklady na monitor, nehovoriac o mojom "štastí" na monitory. Tak nech ti dorazí celý bez vád a v jednom kuse

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dotaz na Nihilathora - kolik tě stojí dovoz do ČR? Protože když dneska i se slabou korunou stojí jen 14350Kč, to je prostě super cena (oproti těm zlodějům v ČR).

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od 8Paul Zobrazit příspěvek
    Dotaz na Nihilathora - kolik tě stojí dovoz do ČR? Protože když dneska i se slabou korunou stojí jen 14350Kč, to je prostě super cena (oproti těm zlodějům v ČR).
    Zdarec,recenze dopadla všude, kde ho testovali velice dobře a cena monitoru i s DPH je cca 464 liber (nyni ho mají o 10 liber dražší pacholci) a doprava je DHL EUROPLUS 27 liber. V přepočtu monitor s dph 13 882 Kč a doprava 807 Kč, dohromady cca 14 700 Kč komplet. Jinak ja to objednaval v úterý a od té doby eshop v UK jej zdražil o 10 liber a kurz místo 29.9 Kč za libru je nyní 30,55 Kč za libru. Takže objednat jej dneska, stálo by to komplet cca 15 250 Kč, čili jsem ušetřil ze dne na den ještě 500 Kč. Ale i tak je ta cena miliónová. Už jej mám v Praze, takže v pondělí mi nejspíš opravdu dorazí. NECU věřím, tak doufám, že nezklame.Wrau

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Nihilathor Zobrazit příspěvek
    Oka, přepravuje to DHL, tak doufám, že to nejsou paka a nepříjde mi to rozmlácený, to by mě mrzelo hodně . Určitě až bude tak poreferuju, doufám, že mě nezklame jako HP 2475w. Zatím čus.
    Tak ho mám nebudu ho vychvalovat do nebes, objektivní srovnání s HP 2475w.

1)oba neměly žádné mrtvé body.
    2)podsvícení subjektivně lepší u NECU, plocha se mi zdá krásně homogenní, což u HP bylo jemně k pravé straně horší.
    3)ačkoliv má NEC technologii A-MVA a HP H-IPS, tak pozorovací úhly jsou u obou výborný, co se mi nelíbilo u HP, tak byl bílý nádech už při málém vyklonění hlavy. U necu je to také, ale v mnohem menší míře, takže zde vítezí o trochu NEC.
    4)oba jemně pískají, v pravé horní časti NEC (klasika, 20WGX2 pro to dělal taky), HP spíše v zadní části.
    5)NEC nemá vůbec přepálenou červenou i bez zásahu do monitoru, teď jsem ho pošteloval podle TFT Central a je to nádhera. Barevné podání je špičkové u obou, u NECU na mě působí trošku líp (možná to je daný pololesklou obrazovkou) a mínus toho HP byla již zmiňovaná červená, tím NEC netrpí.
    6)žádný přechod green-pink na bíle u NECU, HP ho měl viditelný.
    7)Přechody (gradient) byl u HP perfektní (100%), NEC tak 90%, jemné proužkování je viditelné.
    8)odezva je super a imputlag vúbec neregistruju při CSS, určitě lepší než u HP, kde jsem malý ghosting registroval, ale nebylo to nic hroznýho.
    9)polohovatelnost má lepší HP

NEC se mě líbí designem mnohem víc než HP, je masivní a barevným provedením mě nadchnul (lesklý rámeček a pololesklá obrazovka mě vůbec nevadí, ba naopak). Zabudované repráky hrajou slušně a v pohodě se dají použít při běžném hraní, práci atd.
    NEC má mrtě nastavení všeho možného, prostě super.
    Monitor mi došel v pořádku přesně v den, který byl uveden na objednávce z UK eshopu. Obal byl absolutně netknutej, takže je vidět, že zřejmě přepravní služba se k tomu chovala opatrně.
    Nevím co dál napsat, 2 500 Kč navíc oproti HP nelituju, dle mého názory je suma sumárum tenhle NEC lepší.
    Tak a teď mě sežerte
    Hoj.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Nihilathor Zobrazit příspěvek
    Tak a teď mě sežerte
    Hoj.
    Možná tak ze závisti...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nihilathor: Teším sa s tebou Nech ti robí radosť. Normálne si ma celkom namotal na ten NEC Uvidíme, ak bude LG W2600hp-bf dlhodobo nedostúpné a NEC bude za prijateľnú cenu budeme dvaja PS: chcem sa ťa opýtať, ako je s vadnými pixelmi, aká záruka sa poskytuje na tento model? tiež by ma zaujímalo, dajú sa tie integrované repraky vypnúť v menu? dikes
    Naposledy upraveno uživatelem majeje: 19-01-2009 v 19:23

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od majeje Zobrazit příspěvek
    Nihilathor: Teším sa s tebou Nech ti robí radosť. Normálne si ma celkom namotal na ten NEC Uvidíme, ak bude LG W2600hp-bf dlhodobo nedostúpné a NEC bude za prijateľnú cenu budeme dvaja PS: chcem sa ťa opýtať, ako je s vadnými pixelmi, aká záruka sa poskytuje na tento model? tiež by ma zaujímalo, dajú sa tie integrované repraky vypnúť v menu? dikes
    Děkuju záruka na pixely newím jaká je, ale myslim si že pro reklamaci musí být určitý počet a nee záruka na 0 vadných pxelů, přesný počty newim. Já jsem spoléhal na příspěvky lidí z celý evropy co ho mají a snad jen jeden z 10-15 lidí měl jeden vadný subpixel, jinak všichni 0, tak jsem doufal., že budu jeden z nich a myslim že jsem, nic jsem zatím neobjevil.
    Repráky se samozřejmě dají v menu vypnout a máš tam regulaci hlasitosti od 0% do 100% a taky bassy, výšky, balance, surround atd. Já je používám na 50% a řve to už docela dost, takže výkon solidní mají Parádní je ten dálkový ovladač, dá se přes něj štelovat úplně všechno, má i dokonce u zvuku mute a volume čudly, takže špica.
    Až budeš mít to LG, určitě napiš, byl to můj kandidát č.1, ale kvůli nedostupnosti jsem jej nakonec neměl. Hoj

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Hele lidi, taky vam zacne blikat obraz po pripojeni Kompozitniho nebo S-video vstupu s nejakym signalem? Prirovnal bych to k 60Hz CRT monitoru ... :-( ?
    Je to videt hlavne na bilym.

T.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ano, bliká pokud je daný analog vstup nastaven jako zdroj pro PIP/POP. Nic moc.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Kladnejch recenzi je vsude plno, pak si clovek koupi monitor a skutek utek ...

Jinak dnes mi dorazil dalsi kousek kuryrem a zeleno-ruzovej prechod tam samo je :-) a jeste horsi. Aspon ale nebzuci jako ten predtim. Je to Januar 2009, takze byl uplne novej. FW ma GIG 052, takze nakej novejsi, ale podle me zadna zmena.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Hm, tak to tě lituju, měl jsem za to, že nová várka bude v pohodě. Ještě že jsem šel do toho Eiza.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Obdivuji tu tvrdosijnost...

Citace Původně odesláno od havtom Zobrazit příspěvek
    Kladnejch recenzi je vsude plno, pak si clovek koupi monitor a skutek utek ...

Jinak dnes mi dorazil dalsi kousek kuryrem a zeleno-ruzovej prechod tam samo je :-) a jeste horsi. Aspon ale nebzuci jako ten predtim. Je to Januar 2009, takze byl uplne novej. FW ma GIG 052, takze nakej novejsi, ale podle me zadna zmena.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Dnes jsem byl u kamose co ma take tento monitor a tvrdil, ze ho ma v cajku, zadnej barevnej prechod. Jel jsem se na to podivat, jelikoz jsem mu neveril, no a co myslite? Fakt tam nebyl, krasne jednobarevna bila, tak jak to ma bejt. Tak ted nevim, co si mam o tom myslet, ale zda se, ze kdyz se chce, tak to jde.
    Jinak byl to September 2008, ten jsem mel i ja, ale ne ten povedenej.

Strana 43 z 45 PrvníPrvní ... 334142434445 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59