Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 44 z 45 PrvníPrvní ... 3442434445 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 646 až 660 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    May 2006

pro Nihilathora - koukni do pošty, máš tam PM : ).Asi budu desátýho taky objednávat NECa.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele stnly
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od havtom Zobrazit příspěvek
    ... FW ma GIG 052, takze nakej novejsi, ale podle me zadna zmena.
    Jeden typek na hardforu psal, ze fw 052 ma oproti 044 snizenej input lag o jeden frame; doufam, ze ne na ukor kvality obrazu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od havtom Zobrazit příspěvek
    Dnes jsem byl u kamose co ma take tento monitor a tvrdil, ze ho ma v cajku, zadnej barevnej prechod. Jel jsem se na to podivat, jelikoz jsem mu neveril, no a co myslite? Fakt tam nebyl, krasne jednobarevna bila, tak jak to ma bejt. Tak ted nevim, co si mam o tom myslet, ale zda se, ze kdyz se chce, tak to jde.
    Jinak byl to September 2008, ten jsem mel i ja, ale ne ten povedenej.
    Já mám FW-GIG034 koupeno v listopadu a naprostá spokojenost. Pokud nejsem barvoslepý tak taky nic špatného nevidím. Vše vypadá skvěle, ani barvy jsem nemusel nijak moc ladit.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj, měl jsem GIG 034 a zeleno-růžovej přechod. Teď mám GIG052 a super. Teď už můžju říci, že za ty peníze nic lepšího neseženete. Jen to chce mít kliku a kdyžtak si ho nechat zdarma od HP vyměnit - UPC přijede k Vám domů. Pic.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

GIG045 a bez problému, bílá je všude bílá, žádnej přechod, měl jsem kliku zdá se, žádnej deadpixel, už víc než měsíc je v provozu pár hodin denně a ještě se žádná závada neprojevila. Supr monitor.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

to vsechno mozna ok, ale cervena je porad prepalena ne? porad je to wide-gammut

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Nihilathor Zobrazit příspěvek
    Tak ho mám nebudu ho vychvalovat do nebes, objektivní srovnání s HP 2475w.

7)Přechody (gradient) byl u HP perfektní (100%), NEC tak 90%, jemné proužkování je viditelné.
    me prekvapuje, ze se muze lisit i parametr jako je gradient, reps. plynuly prechod. homogenita a dasli veci jsou jasne, to je dane kusem. gradienty jsem myslel, ze jsou zavisle na panelu a elektronice, ze vsechny kusy daneho typu bud bud mit pruhy nebo to zvladat. na prad.de je ukazka gradientu a je v poho.

na gradientech mi docela zalezelo.

chci se zeptat jak je to s minimalnim jasem? v nic pri vyplem svetle, jestli to pri min. snizeni nepali oci.

diky

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj, nevíte někdo, jak tento monitor "donutit" pracovat v poměru 4:3. Ideální by byly černé pruhy na stranách... Díky.

Registrace
    Feb 2007

V nastavení zobrazení (přímo systému windows) - kdy jsem dal 1600x1200, objevily se dva černé pruhy po stranách
    Naposledy upraveno uživatelem Janyk1: 11-04-2009 v 21:08

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

a máš nainstalované drivery monitoru? Nebo tam máš klasicky PnP? Mě se to roztahuje:-( Díky.

Registrace
    Feb 2007

Z CD od monitoru, včetně všech těch aplikací(Pivot Pro a HP monitor cosi).

Viz. příloha: takhle to změním a na monitoru to udělá 2 černé pruhy po stranách.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: test.jpeg 
Zobrazení: 120 
Velikost: 35.9 KB 
ID: 10411   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: test2.jpeg 
Zobrazení: 102 
Velikost: 35.7 KB 
ID: 10412  
    Naposledy upraveno uživatelem Janyk1: 13-04-2009 v 20:52

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mailen Zobrazit příspěvek
    Ahoj, nevíte někdo, jak tento monitor "donutit" pracovat v poměru 4:3. Ideální by byly černé pruhy na stranách... Díky.
    Víme

OSD / Image Control ... / Custom Scaling ... => volba 'Fill to Aspect Ratio' nebo 'One to One'.

Pripadne navic v nastaveni grafiky aktivovat volbu 'Use my display's built-in scaling' nebo 'Do not scale'.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdarec. Tak jsem opet zde, po nejake dobe rezignace jsem opet zavolal do HP a po nabidce vraceni penez jsem si nechal jeste jednou poslat jinej kus. Druhej den tu byl a udelal jsem dobre.
    Jiz patej kus a konecne je OK! :-) Je to Januar 2009, stejne jak ten predchozi.
    Zadnej barevnej prechod, kterej by me rozciloval, mozna na pravy strane o chlup slabsi podsvetleni, ale to neni nic, co by me vadilo.
    Vrci jen trochu, stejne jak ten predchozi, kterej zacal vrcet po te, co jsem vymenil PC za tichej model (do ty doby nebyl slyset) :-D
    FW GIG 068

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

rozhodol som sa nakoniec kupit LP 2475w , vsetko vpohode, podsvietenie, bez vrcania atd.. ale.. hned pri zapnuti som si vsimol, ze priamo v strede obrazovky ma asi cca 12 !!! chybnych subpixelov (4-5 pixelov vedla seba), vyzera to ako keby tam bol vlas, lebo nesvieti iba polovica subpixelu, skusal som to vycistit ale nepomaha,, ten bordel je zjavne vo vnutri v obrazovke,, pri vypnutom monitore nevidno vobec nic.. ako s tym dalej postupovat? obratit sa priamo na HP ci dodavatela?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: monitor2.jpg 
Zobrazení: 133 
Velikost: 42.8 KB 
ID: 12780  
    Naposledy upraveno uživatelem j.mpershing: 11-09-2009 v 12:33 Důvod: doplnenie obrazku

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Reklamuj u prodejce...

Strana 44 z 45 PrvníPrvní ... 3442434445 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59