Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 45 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od Choakinek Zobrazit příspěvek
    Sakra, to bude teda kanón. Okraje kurzoru se mi rozmazávají i u mé dočasné nouzovky 19" LCD TN Prestigio 5 ms a přitom se mi odezva ve hrách jeví na tomto LCD jako docela OK. Teď ještě aby té black-white-black odezvě odpovídala i odezva ze šedé na šedou.
    Môj postreh ber s rezervou, pretože som to vyskúšal na čiernom pozadí, ale v kombinácii s inými okolnosťami to nemusí byť pravda. Takže bol by som nerád, že ja som napísal čosi a zoberie sa to ako merítko a potom niekto zistí že to nie je celkom tak. Mne osobne nejde o totálnu rýchlosť monitora ale o pozorovacie uhly a podanie farieb.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Mayor - diky ze jsi sem napsal sve postrehy, urcite to hodne lidi oceni. Zda se tedy, ze je to tedy dobry monitor a asi do nej take pujdu. Jen skoda, ze to neni 26ka Ale hlavne, kdyz bude dobre fungovat.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od hypetraxx Zobrazit příspěvek
    jinak monitory jsou naskladneny, takze ten kdo tu mlel neco o tom ze 14 dni jeste nebudou rikal kraviny

v Alzasoftu maji 5+ kusu, ale za nic moc cenu, drazsi nez ten HP Market

http://www.alza.cz/profesionalni-lcd...75-d100580.htm
    přesně tak, ale Alza je dražší. Na Alfě už je skladem už asi dva dny za 11 500,- s DPH

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...5&SearchType=1

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tak objednano z HP Marketu, v pondeli bude. Radsi jsem ho objednal ted, podle me mozna cena vzroste, az az se ukaze jak dobrej monitor to je .. ten jeho predchudce taky dost lital s cenou nahoru a dolu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Takže po mojom nadšení prišla sprcha, musel som monitor reklamovať kvôli chybnému USB hub-u :-( Inak ho vôbec nepotrebujem, ale keď už tam je, tak by mal byť funkčný.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

neni spis chyba v tom ze mas vista 64? ty maj imho problemy s ovladacema nekdy .. mas mit win xp nebo vista 32

ale koukam ze HP ma na webu ovladace pro vsechny typy, otazka je jestli jsi mel ten spravny.

Microsoft Windows 2000
    » Microsoft Windows XP Home Edition
    » Microsoft Windows XP Professional
    » Windows Vista Business (32-bit)
    » Windows Vista Business (64-bit)
    » Windows Vista Home Basic (32-bit)
    » Windows Vista Home Basic (64-bit)
    » Windows Vista Home Premium (32-bit)
    » Windows Vista Home Premium (64-bit)
    » Windows Vista Ultimate (32-bit)
    » Windows Vista Ultimate (64-bit)
    » Windows XP Professional x64 Edition
    Naposledy upraveno uživatelem hypetraxx: 19-09-2008 v 14:24

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Kdyz mas usb hub v monitoru, tak nemusis vsechno zapojovat do PC nekde pod stolem. A to ze je to zpusobeno 64bit Vista bych ignoroval, mam je a HP PL2465 a zadny problem nevidim. Akorat ze servisem HP mel ted kolega problem, protoze reklamoval monitor, poslal ho do servisu, tak mu zpet poslali jenom display, bez nohy a kabelu. pak mu poslali nohu, nakonec kabely a jeste navic ten display co mu poslali by nejaky nabourany. Tak se tady PPL tocili nekolikrat. Nakonec vsechno spravne povymenovali.
    Bez instalace HP driveru, bez problemu. Stacily ty co byly ve Vistach.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

To hypetraxx: Hub som skúšal na 3 peckach a 2 z toho boli s winxp. A ako poznamenal mstejska, na usb hub nepotrbuješ žiadne iné ovládače, len tie, ktoré má win. Jeden hub mám a ten funguje okamžite po pripojení. Ten na monitore sa dvakrát chytil a aj sa nainštaloval ale nekomunikoval so žiadnym pripojeným usb zariadením. Po odpojení a pripojení hub-u už win hlásil "unknown device". Ďalší problém je ten, že keď bootuje pecko, tak pripojeny USB memory kľúč by sa mal zobraziť v biose ako harddisk. Pokiaľ kľúč napojím do pecka alebo na druhý hub, tak je kľúč v biose zobrazený ako harddisk. Takže chyba je v hub-e monitora a už mám aj papier o neopraviteľnosti zo servisu a v pondelok dostanem nový monitor. Môj dodávateľ je proste jednička a okamžite zareagoval na môj problém. Len dúfam, že nový monitor bude ok.

To mstejska: S HP online servisom mám "dobrú" skúsenosť. Dnes som im volal prvý krát a bol problém sa dopracovať k niekomu ohľadom môjho problému. Musel som zavolať na 3 čísla. Najprv do Bratislavy, tam mi dali číslo do Čiech, tam mi povedali, že mi dali zlé číslo. Tak mi dali nové číslo, zase do Bratislavy, a keď som tam zavolal, tak automat mi dával na výber voľby, medzi ktorými nebola voľba na LCD, tak som zvolil desktopy a notebooky. Tam ma potom zase prepojili inde. Takže riešenie problémov je v HP ozaj "jednoduchá" záležitosť. A riešenie bolo asi také, že "dajte to reklamovať". Ja pokiaľ niečo mám, tak sa najprv snažím vyriešiť sám, kým prikročím k reklamácii, pretože mám strach, že dostanem nový monitor, ktorý bude mať napríklad problém s LCD panelom.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ok diky za info, je fakt ze kdyz ma clovek novy monitor tak ceka ze bude fungovat vsechno. no doufam ze po vikendu nebudu take reklamovat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Tak jsem ho dnes taky objednal a ted se trochu obavam, aby s nim neco nebylo, kdyz to tady tak ctu

Mayor - jaktoze ti to vyridili tak rychle? To jsi ten monitor do toho obchodu zavezl osobne?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hypetraxx Zobrazit příspěvek
    tak objednano z HP Marketu, v pondeli bude. Radsi jsem ho objednal ted, podle me mozna cena vzroste, az az se ukaze jak dobrej monitor to je .. ten jeho predchudce taky dost lital s cenou nahoru a dolu.
    No, v "alfe" uz stihli o stovku zlevnit . uz se na nej taky tesim, malem jsem vzal to LG, ale ted jsem rad, ze se stacilo urodit tohle HP. 26" je pro nas az moc. Diky vsem za prvni zkusenosti.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravím,
    taky přemýšlím nad koupí tohoto monitoru. Chtěl bych se zeptat někoho, kdo již tento monitor vlastní;

Jak je na tom monitor s interpolací obrazu? Občas si zahraju nějakou tu hru a nevím, jestli by to moje grafická karta utáhla v takovém rozlišení. Úplně nejlepší by byla vlastnost monitoru zobrazit jenom okno v rozlišení např. 1280*1024 a zbytek monitoru by byl černý (umí to vůbec nějaký monitor?).

Dál by mě zajímala rovnoměrnost podsvícení... stačí jenom subjektivní pocit, nikde jsem to v žádném testu neviděl...

Díky

Nováček Avatar uživatele OblakavLese
    Registrace
    Oct 2006

Nejsem sice vlastník, spíše budoucí ale podle recenze na tftcentral
    "The screen thankfully features a wide range of hardware level aspect ratio control, accessible via the OSD menu. There were options for "fill to screen", "fill to aspect ratio" and "one to one""

Do češtiny přeloženo, monitor nabízí hodně módů: vyplnění celého monitoru, zachování poměru, nebo 1 k 1. Tedy splňuje tvoje požadavky.

co se týče podsvícení, tak

http://www.tftcentral.co.uk/images/h...w/P1010975.JPG

a podle mého nazoru, několik fotek s podsvícením jsem už viděl, tak je podsvícení rozhodně lepší než u LG.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

No a podle me je lepsi, pri hrach, nechat vyuzitou celou plochu i za cenu trochu deformovaneho obrazu v nizssim rozliseni, nez pouzivat pouze prostredek displaye a zbytek cerny. Ale to uz je o tom co ti prijde lepsi.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od mildante Zobrazit příspěvek
    Tak jsem ho dnes taky objednal a ted se trochu obavam, aby s nim neco nebylo, kdyz to tady tak ctu

Mayor - jaktoze ti to vyridili tak rychle? To jsi ten monitor do toho obchodu zavezl osobne?
    No môj dvorný dodávateľ bol rýchly ako blesk. Poslal ma do servisu, kde ich pred tým znásilnil , aby ma vybavili okamžite. Keď som tam došiel, najprv sa zdráhali, ale potom stačil jeden telefonát môjmu dodávateľovi a ten im to veľmi rýchlo vysvetlil. Takže na počkanie som dostal papier o neopraviteľnosti hub-u na monitore o bolo vymaľované. Dodávateľ samozrejme pred tým už objednal nový monitor, takže v pondelok už bude doma Proste, keď sa chce, tak sa dá.

Strana 5 z 45 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 15:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 01:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 14:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 15:59