Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 45 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 662

Téma: HP LP2475w

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím!

Určitě spousta z vás přemýšlí o koupi monitoru
    Tak jsem se nedávno náhodou dozvěděl, že HP chystá další 24" IPSko, narozdíl od LP2480zx to ovšem nebude pro grafiky za těžké peníze s LED podsvícením a podobnými lahůdkami.
    LP2475w by měl nahradit současné PVAčko LP2465, bude mít ovšem S-IPS panel, což je rozhodně plus. Cena by měla být snad i do 15K s daní.

Nějaké další info:

http://www.pcw.cz/pcw-hardware/Novy_...tor_HP_LP2475w
    http://h10010.www1.hp.com/wwpc/cz/cs...7-3648442.html

Zřejmě ovšem nebude mít kalibrovatelnou LUT, ale to by bylo za tyhle peníze už asi příliš
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Vypadá moc pěkně. Já jsem nedávno koukal na 2480, který vypadá luxusně, ale ta cena mě uplně dostala... (ale asi to bude odpovídat kvalitě). Tento model vypadá zajímavě, hlavně pokud bude dobrá cena. Osobně jsem štastným vlastníkem 2465 a toto by mohl být kvalitativní nástupce. Těším se na testy!

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    Vypadá moc pěkně. Já jsem nedávno koukal na 2480, který vypadá luxusně, ale ta cena mě uplně dostala... (ale asi to bude odpovídat kvalitě). Tento model vypadá zajímavě, hlavně pokud bude dobrá cena. Osobně jsem štastným vlastníkem 2465 a toto by mohl být kvalitativní nástupce. Těším se na testy!
    Tak na to co nabízí, není ještě 2480zx tak drahý. Stejný panel má leda NEC 2690, ten ovšem nemá tak široké barevné spektrum (což souvisí s absencí LED podsvícení). Nicméně 2475 by mohl být výhodnou alternativou pro lidi, co fakt nepotřebují extrémní barevné spektrum.
    Nimcéně je pravdou, že testy ukáží výsledek

Registrace
    Jul 2006

To souhlasím, 2480 na své parametry bude super, ale tento monitor si asi nikdo nekoupí domů (přeci jen 35k je hodně peněz). Za to 2475 by mohl být monitor vhodný do domácnosti, kde uživatel nechce TN panel a nechci již 2465, která je na trhu nesmírně dlouho. Těším se na testy, rád bych viděl porovnání především s 2465.

P.S.: jinak jsem koukal, že 2480 má 133% gamutu...solidní

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ale tak když jsou lidi schopní dát 500 tisíc za auto, co by nedali 35 za monitor? Já sám jsem za monitor dal skoro nehoráznou sumu... :-/
    LP2465 jsem chvíli používal a byl dobrý, zvlášť vzhledem k ceně, nicméně jsem nakonec dal přednost IPSku.

Registrace
    Jul 2006

2465 mi dostačuje. Navíc pro měl byl docela problém dát 16k za monitor, takže víc už asi nedám...jo a ani auto nemám.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

me zajima kdy bude tenhle monitor v prodeji? no ale kdyz jsem cekal od listopadu tak to jeste mesic dva vydrzim

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tenhle monitor snad spadnul z nebes...

Bože, dej ať má rovnoměrné podsvícení, dobrý průběh jasu a ať nevrčí / nepíská zdroj.

Ostatní parametry, očekávám, že budou OK.
    Naposledy upraveno uživatelem Choakinek: 23-07-2008 v 21:28

Nováček
    Registrace
    May 2006

Monitor som uz videl, vyzera dobre
    102% farebny gamut (resp. 111, podla toho ktora norma sa pouziva), pivot, vsetky mozne vstupy. Panel bude naozaj S-IPS; viac casu na skumanie ci vypytovanie som nemal.

Ci vsak bude kalibrovatelny neviem, to by potom rucalo vyhodu LP2480zx s 10bitovym LCD panelom; bude to teda skor nasledovnik LP2465. Sam mam nanho zalusk.

Doviezt na velkosklady by ho mali niekedy v auguste/septembri (skor v tom septembri).

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ano, LP2475w má být nástupcem LP2465. Kdy bude uveden, to nevím, budu to sledovat, zřejmě se tak opět stane v tichosti.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

tak to vypadá hodně dobře, taky koukám po 24" LCD, ale nechci TN. LP2465 je už poměrně starý - to by mi tak nevadilo i ten inputlag bych asi přežil, ale nemá podporu HDCP, což je poměrně vélké mínus do budoucna. Monitor chci mít pár let doma a ne ho za půl roku měnit....

Doufám, že tenhle bude bez inputlagu a dobrou odezvou. Podsvícení a barvy snad nějak zkazit nemůžou...doufám...

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Asi bude lesklej, co ?

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od fwefw Zobrazit příspěvek
    Asi bude lesklej, co ?
    Doufám, že ne a trochu i o tom pochybuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Lesklý není a nebude. Tohle je monitor hlavně do firem a k náročnějším zákazníkům, ti by se z toho... nebylo by jim dobře

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v Nemecku se uz prodava od 500 euro!

http://www.idealo.de/preisvergleich/...ackard-hp.html

uz je nejaky test ?

Strana 1 z 45 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59