reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win Vista - výpis RAM na HDD

Zoidik (1405)|24.7.2008 08:51
Zdravím pánové.

Včera jsem si nainstaloval Visty 32bit. Samotná instalace a instalace potřebných ovladačů proběhla zcela kerektně a Visty fungovaly jak měly. Poté jsem si na hodinku odskočil do XPček a jak jsem se chtěl vrátit zpět do Vist, po výběru systému se mi spustil výpis operační paměti na HDD, takhle se to udělalo 4x po sobě ( po každém výpisu restart a další pokus ) a visty nenaběhly ani v normálním režimu ani v režimu nouze. Po hodinové odstávce PC jsem jsem to zkusil znovu a opět to samé. W XP fungují bez problému.

Visty mám nainstalované na 5let starém HDD WD 120GB kde jsem měl data jenom. Zbytek sestavy viz podpis. XPčka mám na raptoru.
Jiziii (796)|24.7.2008 08:56
V tom výpisu ram to dicky píše kde je chyba tak to vyfot bo opiš a hod to sem
Pavel Boček (4169)|24.7.2008 09:05
Co máš za periferie ? Třeba něco od Logitechu ? Skoro typické chování - nainstaluje se ovladač, restart a konec. Hlavně to trápí tyhle periferie, ale i další...

Zkusil bych ještě zobrazením před boot menu mačkat F8 a zkusit bod obnovy...akorát mi to takhle sežralo heslo a nechtělo mě to pustit do systému (sestřin laptop), tak jsem na to pustil XP :D
Zoidik (1405)|25.7.2008 06:35
Od legitechu nemám nic. Kláveska je Genius Ergomedia 700, myška Genius NAvigator 535 Agama a webka kterou nepoužívám tak je TRUST. Fotku monitoru jsem nechla jelikož jsem zaspal. Píše tam že se má upgradovat BIOS, jenže na desce mám poslední co vyšel, pokud nepočítám beta verzi kterou mají ke stažení už asi pul roku. Budeli to v silách mého PC, tak odpoledne ji sem vložím. Doufam že to zvládne ( odmítá mi ckoliv vložit na SHW ), pač se tady objevím až za dva týdny.
Zoidik (1405)|11.8.2008 05:49
Tady přikládám fotku obrazovky, byl jsem na dovolené, tak to dříve nešlo.
XP1010053.JPG
Pavel Boček (4169)|11.8.2008 16:01
ZKusil bych projet paměti, podle diskusí za tuto chybu ve velkém počtu případů mohou ony. Použij GoldMemory...

Nějaký SW McAfee nemáš ?
Zoidik (1405)|12.8.2008 05:54
ee McAfee nemám. Reinstaloval jsem je a už běží v pohodě, možná to byl jenom nějaký náhodný kolaps vist, bych se ani nedivil, takže už možná jenom tak pro zjaimavost, koho co napadne. Paměti jsem jednou testoval 8 hodin mem testem v pohodě. jinak bootmanager taky obsahuje test amětí, nevim jak kvalitní, ale aspon něco