Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Recenze základních desek

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od -HoNY- Zobrazit příspěvek
    teplota (SB, NB)
    Co přidat měření teploty VRM procesoru ? Myslím, že to moc času nezabere (sundání bočnice...) a je to celkem i důležitý údaj pro odhad životnosti kapacitorů
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od -HoNY- Zobrazit příspěvek
    Vzhledem k nezájmu o důkladné testování základních desek byla metodika z posledních recenzí zestručněna na následující testy:
    PCMark (total, cpu, memory, vga, hdd)
    Everest
    (read, write, latency)
    h2bench
    (zápis, čtení)
    3DMark03 (audio)
    teplota (SB, NB)
    Po peripetiích se SB600 mě napadá test USB (ale možna jen u předem známých, problémových případů) a mě osobně by zajímalo kolik FAN konektorů je regulovatelných (ted jsem prošel recenzi P5Q a nenašel jsem to tam) jinak mi rozsah vyhovuje. Snad bych řekl že je až příliš podrobný. Dobrá práce.

Starousedlík SHW Avatar uživatele -HoNY-
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Po peripetiích se SB600 mě napadá test USB (ale možna jen u předem známých, problémových případů)
    To by nebyl špatný nápad – jen nevím na čem měřit, externí disky se tu v redakci střídají jako na běžícím paśe a flashdisk není úpně to pravé.

a mě osobně by zajímalo kolik FAN konektorů je regulovatelných (ted jsem prošel recenzi P5Q a nenašel jsem to tam)
    Díky za inspiraci.

jinak mi rozsah vyhovuje. Snad bych řekl že je až příliš podrobný. Dobrá práce.
    Díky za gratulaci, bohužel jsem asi jsem extrémista, buď příliš stručné, nebo příliš podrobné (o to se nemá smysl snažit, protože zavděčit se všem je nemožné).

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123