reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: DC++

Neregistrovaný (0)|28.7.2008 14:03
Jméno tazatele: Blastik

Znění dotazu:
Dobrý den,
mám problém s p2p programem Strong DC++,mám bezdrátové připojení o rychlosti přibližně 1,5 Mbit/s.Když stahuju nějaký soubor tak mi rychlost přijímání dat nepřekročí více než 40 kbit/s.Přitom p2p stahování dat je omezené na rychlost 300kbit/s.

Dík za odpověď

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Blastik (0)|28.7.2008 14:05
Potřebuji nějak stahování zrychlit
noegoncz (319)|28.7.2008 14:19
Pokud se nepletu tak u P2P stahování, je to závislé i na rychlosti uploadu člověka, který data sdílí. Tj pokud má někdo např. linku 512kb download/128kb upload, tak můžeš mít linku jak rychlou chceš, ale budeš od něj stahovat max rychlostí 128kb.
Btw jsem myslel, že DC++ je již minulost.. :)

edit: teď mne ještě napadlo, že u některých verzí DC++(tuším právě Strong..) lze zapnout stahování od více uživatelů. Mrkni do nastavení, jen si už fakt nevzpomenu kde,co,jak...
Blastik (0)|28.7.2008 14:22
[QUOTE=noegoncz;146259]Pokud se nepletu tak u P2P stahování, je to závislé i na rychlosti uploadu člověka, který data sdílí. Tj pokud má někdo např. linku 512kb download/128kb upload, tak můžeš mít linku jak rychlou chceš, ale budeš od něj stahovat max rychlostí 128kb.
Btw jsem myslel, že DC++ je již minulost.. :)[/QUOTE]

Tagže se spíš mám poohlížet po lepších zdrojích...
A co je současnost když DC je minulost?
noegoncz (319)|28.7.2008 14:25
[QUOTE=Blastik;146262]Tagže se spíš mám poohlížet po lepších zdrojích...
A co je současnost když DC je minulost?[/QUOTE]

no zkušenosti samozřejmně nemám, ale zaslech jsem něco o různých fórech a srandách ala rapidshare.. nerad bych tu za to dostal ban.hledej :)