Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: Jakého z uvedených výrobců základních desek preferujete?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Desky vybírám individuálně. Výrobce klíčovou roli nehraje. Ale historicky za svého dvorního dodavatele považuji Asus.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

1. Asus
    2.Gigabyte
    Dříve jsem měl MSI,ale ta mi po cca 6 měsících odešla,používám obojí a zatím spokojenost:-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Základné dosky vyberám väčšinou z produkcie ASUSu, pokiaľ výbavou alebo cenou nevyhovujú je na pomyselnej druhej priečke GIGABYTE.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

gigabyte, asus

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

V ankete chybi nekteri dalsi vyrobci, popripadne moznost Ostatni.
    Jinak ja davam ted prednost Gigabyte, hned pak Asus

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

ASUS a Gigabyte - mel jsem oboji nekolikrat a nikdy sebemensi problem

Nováček
    Registrace
    May 2006

Asus, MSI zatím bez problémů. Z těch pár desítek PC co sem postavil (nejstarší je z roku 2000) ještě nic neodešlo.
    Gigabite jsem měl jen párkrát kvůli ceně a zatím taky žádný problém.

Za to low-endů jako Soltek, Biostar nebo QDI sem už pár vyházel. Ne že bych je někdy někomu dal, ale občas někdo donese počítač s tímhle šrotem na palubě. V lepším případě nafouklé kondíky, v horším klidně i čipset.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Vybírám individuálně, ale nikoli bez ohledu na výrobce. Svůj okruh mám. Aktuálně asi používám nejradši Gigabyte DS/DQ tam kde tolik netlačí cena, nižší třídu MSI pak tam kde spíš tlačí, pak ovšem často měním chlazení čipsetu. Občas nepohrdnu ani Asusem který jsem ovšem v minulosti používal určitě častěji než nyní, či Biostarem z řady TA, který se bohužel stále hůř shání. Záleží na tom, do jakého PC potřebuju desku, co od ní požaduju a co má který výrobce zrovna v nabídce. Dobré zkušenosti jsem v časech nForce2-4 míval i se Soltekem a DFI, v době BX čipsetu pak seděl na čelních příčkách i dnes skoro zapomenutý Abit. Na položenou otázku se asi nedá jednoznačně odpovědět, ale nejblíž mi je asi poslední možnost
    Naposledy upraveno uživatelem cml11: 31-07-2008 v 10:44

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Gigabyte, až na to, že šetřej na chlazení chipsetu, clekem spokojenost... Ještě by mohli mít lepší nabídku fullATX desek s AMD 780, ale nesmim bejt zas tak náročnej

Dříve Epox, deska z roku 2002 funguje dodnes...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Kdysi davno ECS - meli dobre desky za malo penez. (Tenkrat jsem stavel hodne kancelarskych PC - minimum reklamaci, vlastne zadna)
    Potom MSI - ale hodne reklamaci, takze jsem na tuto znacku zanevrel. ( Kazdy desaty PC reklamace)
    Ted Gigabyte - podle me jedna z nejlepsich znacek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Dříve Abit, nikdo nenabízel takové možnosti a hlavně vývoj nových BIOSů i pro starší desky byl supr.

Po "pádu" Abitu jsem zkoušel Asus, ale žádný jejich produkt mě nenadchl, spíše obráceně...

Nyní zkouším Gigabyte, již dlouho na něj slyším jen samou chválu. Pořídil jsem EP45-DS3 za minimální peníze neuvěřitelné možnosti.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Abit je moje srdcovka, bohužel střídavě jsou jejich desky u nás špatně dostupné nebo úplně nedostupné.Takže volba rozumu je Gigabyte. Asus vnímám jako výrobce který dělá špičkový highend, ale příšerné šlaky v nižších třídách. Snad se s P45 zlepšili a trochu odoptimalizovali výrobní náklady.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Měl jsem 2 desky MSI, jednu KT3 Ultra ( ta běží dodnes) a K7N2 Delta 2 (ta šla spinkat). U MSI se mi zdálo docela nešikovné zpracování a tak jsem dal přednost Gigabyte a jsem spokojen.

krl krl je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdysi jsem mel MSI Master-2 FAR a vim, ze jeste stale funguje, pred ni bylo nekolik desek, nevim ani od koho, potom nekolik DFI- NF3 a NF4, s kteryma jsem nebyl vubec spokojeny - probehy tri reklamace a za tu cenu, za kterou se u nas prodavaj, nejsou nic extra, hlavne ze nekde v popisu mely, ze cenou porazej konkurenci. Ted jsem zase zpet u MSI, uvidim, jak se bude drzet.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Momentalne mam Asus, ale uz ta kvalita neni co byvalo (ja konkretne mam trosku problem s cidly na desce). Co sem se bavil se znamym v jednom shopu, tak nejmene reklamaci ma Gigabyte. Spatne zkusenosti nemam ani s jednim ASrockem.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Podpora starých základních desek
    Od -HoNY- v sekci Identifikace HW
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-01-2009, 11:04
  2. Magazín: Recenze základních desek
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 08-09-2008, 15:13
  3. Kritéria při výběru základních desek.
    Od pavel_p v sekci PC - archiv
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 00:52
  4. Teplota základních desek
    Od ShadowX v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 19-09-2007, 07:13
  5. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-08-2007, 20:36