Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: jak poznat zdroj pro socket 370 ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

otázka spíš zní : jsou dnešní zdroje kompatibilní se základními deskami na socketu 370 ?
    Chci si koupit silnější zdroj protože budu kupovat inno 7300 gt. . . a většinou jsem narazil na formát atx P4, což jak vím je pentium 4 řady. A já mám pentium 3 (celeron 1,3Ghz).
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

No jde jen o to jestli je ta tvoje deska formátu AT nebo ATX. Vzhledem k tomu, že máš P3 si jsem na 99% jistej, že máš atx desku, tím pádem není problém tak strčit jaký koliv zdroj specifikace atx (všechny co se dnes dělají).
    (Ta specifikace P4 zjednodušeně znamená, že jsou tam jisté konektory navíc které akorát nevyužiješ, zbytek je stejný)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

pojede bez problemu. ony P4 byly zravy, tak se jim pridelal dalsi 4-pinovy konektor, ktery ty proste nezapojis (nechas drat viset v bedne). obycejne ATX existuje uz od P2, pak se pridal 4-pinovy konektor pro P4 a ted kvuli grafikam je nahrazovan 20-pinovy napajeci konektor za 24-pinovy (vetsinou taky zpetne kompatibilni)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Konnor
    No jde jen o to jestli je ta tvoje deska formátu AT nebo ATX. Vzhledem k tomu, že máš P3 si jsem na 99% jistej, že máš atx desku, tím pádem není problém tak strčit jaký koliv zdroj specifikace atx (všechny co se dnes dělají).
    (Ta specifikace P4 zjednodušeně znamená, že jsou tam jisté konektory navíc které akorát nevyužiješ, zbytek je stejný)
    no ja videl desku pro P3 s AT ale ta vypadala fakt obstarozne. to tento pripad snad nebude

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

No mech13 to řekl dokonale proto jen těch 99%

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

moje deska je ATX ...

děkuji za odpovědi...