reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem po instalaci ESET NOD32

koren3 (255)|31.7.2008 12:55
Zdravým volal mě jeden můj známý že má asi takový problém koupil si licenci na ESET ale dali mu nějáké špatné číslo a po nainstalování mu začal počítač dělat problémy. Pak mu volali že mu dali špatný číslo tak to nainstaloval už z dobrým ale teď mu najednou mizí ikony z plochy a píše mu to že to nemůže načíst místní uložený profil že vše řídí dočasný profil. Neví někdo jak to celé obnovit? Operační systém je XP professional SP2.
HiLow (1000)|31.7.2008 13:42
At pouzije bod obnovy. Bod obnovy se vytvari automaticky.

//Edit:
  • Jestliže chcete spustit Průvodce obnovením systému, klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Nápověda a odborná pomoc. Klepněte na odkaz Výkon a údržba, na odkaz Vrácení změn zpět pomocí nástroje Obnovení systému a na odkaz Spustit Průvodce obnovením systému.
  • Bod obnovení je vhodné vytvořit vždy, když budete provádět v počítači změny, které mohou představovat určité riziko nebo po jejichž provedení by se mohl stát počítač nestabilní.
  • [*]Chcete-li zobrazit daný bod obnovení nebo se k němu vrátit, klepněte na obrazovce Vítá vás nástroj Obnovení systému v Průvodci obnovením systému na možnost Obnovit předchozí stav počítače. Na obrazovce Vyberte bod obnovení poté vyberte z kalendáře datum, kdy byl bod obnovení vytvořen. V seznamu vpravo od kalendáře se zobrazí názvy všech bodů obnovení vytvořených ve vybraný den.
Sikil79 (429)|31.7.2008 23:49
Já jsem na NODa 32 koupil licenci až na konci trial verze, takže není problém si ho nejdřív vyzkoušet jako trial a pak si ho zaregistrovat. Otázkou je jestli dělá problém program samostatný, nebo jen to špatné číslo, což teda moc nepředpokládám, ale kdo ví. S bodem obnovy každopádně souhlasím, ale zeptej se ještě toho kolegy, jestli nemá v počítači nainstalovaný ještě nějaký antivirák nebo antispyware, protože by taky mohlo dojít ke konfliktům. Popřípadě jestli koupil licenci na ESET Smart Security, tak vypnout firewall od Windows.