Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Nelze se přihlásit na 4um

Neregistrovaný

Jméno tazatele: milis

Znění dotazu:
    Ahoj, již jsem komunikoval s panem Polívkou, avšak dotazy jsou již delší dobu bez odezvy. Kdysi to fungovalo, mám zde příspěvek. Pokud se dnes přihlásím na web, 4um mně přihlášeného nevidí. Když se přihlásím na 4um, sdělí, že se nemohu přihlásit 2x. Pokud nejsem přihlášený a přihlásím se na 4um, opět jsem přihlášen jen na webu, na 4u ne. Pomůže někdo z adminů? Diky. millisx (zavin) centrum.cz

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    problém s 4em

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

bohuzel, zde muze pomoct jen sam KP. nevim o nikom jinem kdo by zde mel administratorska prava a vedel co tu jak kde chodi

co mas za prohlizec? jaky ISP(Internet Service Provider)? zkousel jsi treba si zalozit testovaci login? ten funguje?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Mozna si zkus odstranit cookies a taky pouzit jiny prohlizec.

Neregistrovaný

Úplně jsem to zapoměl napsat. Než jsem se vůbec ozval, zkoušel jsem FF, IE, Opera mini a mobile a z práce i z domu a smazat cookies. Teprve potom jsem psal dotaz.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

vsechno ze stejneho pripojeni na net nebo z ruznych?

neregistrovaný

Tyto základní věci jsem zkoušel jako první, a po dnešním ránu už to nechápu vůbec.

Přihlašoval jsem se v práci (XP Pro, IE7, FF3), doma (XP Pro, Vista, FF3, IE7), mobil (Opera mini a Opera mobile). Chová se to stále stejně. I teď doma jsem zkoušel znovu IE7 s komplet vymazaným offline obsahem, stále bezezměny. Proč to nechápu? Protože ráno jsem byl u známé na notebooku, XP Pro a FF (nejsem si jist, myslím že 3), a tam jsem se normálně přihlásil. Říkám si OK, už je to opravené, ale doma stále nic. Říkal jsem si, že u té známé jsem na SHW nikdy nebyl, může to mít souvislost, tak jsem to zkusil na PC od sestry a můžete hádat, prostě zase nic. Pro jistotu ještě jeden noteook, na kterém jsem 100% na SHW nikdy nebyl a zase nic. Tohle už mi hlava vážně nebere.

Neregistrovaný

Tak bohužel nadále se nelze přihlásit ani na tom jednom notebooku, kde jsem chvíli přihlášen byl. Důkaz, že jsem se na tom PC přihlásil: http://www.svethardware.cz/forum/member.php?u=33418

Prostě to nejde, a je mi jasné, že dobré rady uživatelů mi nepomohou. Bohužel nevím, zda se tím vůbec někdo zabývá. Pan Polívka mi už po prvním mailu neodpověděl, tady se rovněž žádný admin nevyjádřil. Pomůže mi někdo?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak už to jde... no asi mně někdo vyslyšel, nevěřím, že se to spravilo samo. Díky

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2013, 07:55
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2012, 20:49
  3. Problémy s PC (HW/SW): Nelze se přihlásit na forum
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-12-2011, 20:11
  4. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-08-2006, 22:14