Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: Jak dostat filmy z VHS na DVD ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Citace Původně odesláno od Liqid Zobrazit příspěvek
    Dobrý den potřeboval bych převést své VHS na DVD. Je nějaká možnost jak to udělat ?
    Pokud se tím nechcete zabývat, doporučuji to zadat této firmě http://www.vhstodvd.cz nejlepší poměr kvalita/cena.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Já jsem potřeboval VHS stahnout roztříhat, upravit, pak zase slepit a nakonec udělat DVD rozdělené na navigační menu. Zaseknul jsem se už u druhého bodu, takže jsem dohledal na netu kdo s tím pomůže. Mám dobrou zkušenost a můžu doporučit VHS na DVD převést zde: http://studioraft.cz/prevod-vhs-na-dvd/

Dobrý den potřeboval bych převést své VHS na DVD. Je nějaká možnost jak to udělat ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2013

Nejjednoduší máš si to nechat od někoho převést. Já jsem si nechávala dvě VHS převést na DVD zde http://www.video-vzpominky.cz/. Zkušenosti mám super, bylo to rychlé a za dobrou cenu :-)

Nováček
    Registrace
    May 2015

Já doporučuji tuto firmu - http://www.video.ji.cz/

Cenově levnější než jiné firmy a kvalita velmi dobrá. Měl jsem kazetu 100 minut, platil jsem 300,- Kč za převod na DVD. Dostal jsem v ceně barevný pěkný obal, krabičku, dvě kopie (jednu barevně potištěnou s fotkou a druhou jako zálohu nepotištěnou). A to už bylo dokonce se základním sestříháním a vystříháním špatných technických záběrů (u mě často skákaly šedé rámečky). Výhoda je, že lze zakázku poslat poštou. Navíc moc příjemný pán a skvělé jednání. Zakázka zpracována velmi rychle (do druhého dne od přijetí zásilky). Co jsem koukal na jiné firmy, tak za tyto služby co mi dělali bych jinde zaplatil většinou přes 1000,- Kč, tito mi to nabídli nejlevněji.

A co jsem četl na webu, tak je možné nahrát videa i na flash, čehož využiji asi příště, přecejen DVD se také po čase opotřebují a navíc je to i levnější.

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Dobrý den nevěděli byste někdo o firmě z Brna (abych se vyhnul cestování nebo poštovnému) o firmě, která by převáděl VHS na DVD? Mam doma asi 30-40 vhsek ale už nefunkční přehrávač a rád bych nahravky zachoval v nějaké skladnější podobě…

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Moje mamina má doma tuhle mašinku
    http://dvd-blu-ray-prehravace-rekord...t699h/#section

Ale, že by se mi u toho chtělo sedět a sr*t se s tím, se říct nedá ... Nechceš přijet do Pardubic a překopírovat si to sám?

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

No já bych to chtěl nechat udělat profesionala na kvalitni technice….

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

NFG_ICE - a to tam bude u tebe bydlet? To kopírování je šílené (vlastní zkušenost), je to analog a tak hodina záznamu se kopčí hodinu.
    Fuj, do je pro sebevrahy!

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od romana51 Zobrazit příspěvek
    NFG_ICE - a to tam bude u tebe bydlet? To kopírování je šílené (vlastní zkušenost), je to analog a tak hodina záznamu se kopčí hodinu.
    Fuj, do je pro sebevrahy!
    Však to byl vtip

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Spíš si to nechej někde udělat.. ono to kopčení trvá fakt hodně dlouho

Nováček
    Registrace
    Dec 2016

Musím se podělit o o řešení digitalizace zakodované - chraněné VHS proti kopírování. Nevěřil jsem tomu, ale fakt to existuje. Chtěl jsem to digitalizovat sám, ale všechny ty USB převodníky a DVD recordery prostě neumí nahrávat záznam, pokud je ve videosignálu rušivý signál (jak to napsat jinak?). No každopádně dole na téhle stránce www.studioraft.cz/prevod-vhs-na-dvd/ píšou o tom, že to umí zdigitalizovat a fakt mi to převedli. Největší paradox je, že to bylo video z mého maturitního plesu, které nahrával nějaký kameraman, který nechtěl, aby jsme si od něj koupili jako třída jednu VHS kazetu a pak si to mezi sebou kopírovali, ale aby si každý žák koupil tu svojí :-)

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Objevuješ dávno objevené...
    https://en.wikipedia.org/wiki/Analog_Protection_System

Hlavně, že víš, PROČ se to dělá.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Nelze se dostat na HDD