reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebook z USA

prak (2)|29.5.2006 15:50
Ahoj mám možnost dovezení notebook z USA konkretne jsem pokukoval po DELL INSPIRATION 6400 a chtěl bych se zeptat jestli někdo ví jak je to se zárukou je tam něaká možnost rozšíření: 3 Yr On-site Economy Plan after Mail-in Rebate. Ale netuším jestli to má platit.... Předem dík za odpovědi
eraser (0)|29.5.2006 16:06
Na tvojom mieste by som si to overil priamo v ČR. Kámoš má Compaq a tesne po záruke, ktorá bola len 1 rok !!! mu postupne odišiel displej a následne disk. :mad:

Inak osobne by som ti doporučil nejakú Tčkovú radu od IBM.
prak (2)|29.5.2006 18:06
No pokoumu to ale ten Dell mi prijde jako jako vcelku dobrej kup ma 1G RAm ati x1400 256. a tak vselijak a i s tim 3 rocnim servisem to je za necelejch 1200$
Doceto (5)|3.7.2006 22:01
Hmm, tak to je docela dost slusna cenovka, kdyz si vezmu, ze jsem kupoval nedavno ACER uplne ten nejlevnejsi Core Duo..., ale Core Duo je Core Duo :)) ramku si sam zvetsim a zaruka mi nespadne.. co vic si muzu prat..
Karolinus (7)|6.7.2006 17:58
[QUOTE=prak]No pokoumu to ale ten Dell mi prijde jako jako vcelku dobrej kup ma 1G RAm ati x1400 256. a tak vselijak a i s tim 3 rocnim servisem to je za necelejch 1200$[/QUOTE]

Mám Dell Inspiron 6400 a jsem spokojen - velmi. Záleží na co ten notebook budeš používat. Já být tebou tak se podívám na české stránky Dell(nic moc) a zašlu dotaz. Rádi ti odpoví. Mám s tím dobré zkušenosti. Předešlé notebooky byly IBM, HP a Dell u kterého jsem zůstal.