Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Notebook z USA

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj mám možnost dovezení notebook z USA konkretne jsem pokukoval po DELL INSPIRATION 6400 a chtěl bych se zeptat jestli někdo ví jak je to se zárukou je tam něaká možnost rozšíření: 3 Yr On-site Economy Plan after Mail-in Rebate. Ale netuším jestli to má platit.... Předem dík za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

eraser

Na tvojom mieste by som si to overil priamo v ČR. Kámoš má Compaq a tesne po záruke, ktorá bola len 1 rok !!! mu postupne odišiel displej a následne disk.

Inak osobne by som ti doporučil nejakú Tčkovú radu od IBM.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No pokoumu to ale ten Dell mi prijde jako jako vcelku dobrej kup ma 1G RAm ati x1400 256. a tak vselijak a i s tim 3 rocnim servisem to je za necelejch 1200$

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hmm, tak to je docela dost slusna cenovka, kdyz si vezmu, ze jsem kupoval nedavno ACER uplne ten nejlevnejsi Core Duo..., ale Core Duo je Core Duo ) ramku si sam zvetsim a zaruka mi nespadne.. co vic si muzu prat..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od prak
    No pokoumu to ale ten Dell mi prijde jako jako vcelku dobrej kup ma 1G RAm ati x1400 256. a tak vselijak a i s tim 3 rocnim servisem to je za necelejch 1200$
    Mám Dell Inspiron 6400 a jsem spokojen - velmi. Záleží na co ten notebook budeš používat. Já být tebou tak se podívám na české stránky Dell(nic moc) a zašlu dotaz. Rádi ti odpoví. Mám s tím dobré zkušenosti. Předešlé notebooky byly IBM, HP a Dell u kterého jsem zůstal.