Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Doporučte nenáročný prohlížeč

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Potřeboval bych doporučit nenáročný webový prohlížeč. Opera je pomalá a tuhne (navíc to píše rychlostí i 1 znak/s), Forefox se mi nelíbí a bude na tom stejně, IE nepřipadá v úvahu a Maxthon už mě také nebaví (padá a naposled mi to zabilo panely krám jeden ).

Vyžaduji panely s možností uzamknutí, ukládání hesel a pohybové příkazy myší.

Pracovat se bude na:
    Celeron 366 MHz, 128 MB RAM (PC-66), Windows 98 SE

Otevřeno mívám tak 15 panelů.

Nevíte někdo o něčem takovém ?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

A co takhle stará dobrá Mozilla, popřípadě novější Flock, nebo možná K-Meleon? Co já vím tak patří mezi ty méně náročné. V podstatě jsou na tom stejně, jediný problém může způsobit web s přemírou flashe, ale to ti bude "drhnout" ať použiješ cokoliv.

Řekl bych, že bys bylspokojen s prohlížeči v linuxu, ale je tady ten problém, že jsou pro linux (konqueror a podobně).

Registrace
    Apr 2007

Díky za tip, zkusím. Linux bych sem dal hned, ale nemůžu kvůli Lotus Notes. A na osmičku, která běhá i pod Linuxem, se hned tak přecházet asi nebude

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Zkoušel jsi nějakou starou verzi opery? Sice starší Opery s kompatibilitou nic moc, ale byly vcelku rychlý.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

a nebo treba saffari,ale nikdy jsem s nim nedelal,takze nevim mno

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

No ono to safari vypadá hezky, a má i řadu zajímavých featurek, jenže na 128MB RAM bych to tedy raději neprovozoval, neboť to "laguje".

Registrace
    Apr 2007

Tajo, vyzkoušel jsem Flocka a vypadá to zatím dobře. Akorát by mě zajímalo, kde se vypíná ta rádoby kontrola pravopisu či co to je, co mi pořád podškrtává slova při psaní

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Abych pravdu řekl tak s tímto jsem se nesetkal, zkoušel jsem tehda ještě starou verzi a tam nic jako oprava pravopisu nebylo, každopádně zkus prořádně "prolézt" nastavení, určitě tam něco najdeš čím to vypneš (metoda pokus - omyl sice trvá dlouho, ale funguje).

Registrace
    Apr 2007

Heh, dneska nějak jsem ve formě Podařilo se mi to teď najít hned napoprvé...

Tools>Options>Advanced>General>Check my spelling as I type Snad se to bude někomu hodit...

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Potřeboval bych doporučit nenáročný webový prohlížeč. Opera je pomalá a tuhne (navíc to píše rychlostí i 1 znak/s), Forefox se mi nelíbí a bude na tom stejně, IE nepřipadá v úvahu a Maxthon už mě také nebaví (padá a naposled mi to zabilo panely krám jeden ).

Vyžaduji panely s možností uzamknutí, ukládání hesel a pohybové příkazy myší.

Pracovat se bude na:
    Celeron 366 MHz, 128 MB RAM (PC-66), Windows 98 SE

Otevřeno mívám tak 15 panelů.

Nevíte někdo o něčem takovém ?
    K-Meleon
    http://kmeleon.sourceforge.net/

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

co takhle investovat 500 Kc do nejakyho 1 GHz pocitace s 512MB RAM nez resit pul roku takovy blbosti?

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

LOCK - doporučení tu máš dost, případně si najeď na www.slunecnice.cz a zkoušej, to tě nezabije a aspoň se tu nebude množit OT

Podobná témata

1. Microsoft Office: Office 2013 - prohlížeč obrázků
    Od harmony36 v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-07-2014, 12:23
  2. Windows XP: Jak řádkovými příkazy na prohlížeč událostí ?
    Od JuraS. v sekci OS Windows
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-04-2013, 08:57
  3. Prohlížeč FF i IE
    Od rob456 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-01-2013, 13:00
  4. Windows 7: Prohlížeč DWG souborů
    Od matata v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 14-08-2010, 17:28