reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zyxel p-660HW-T3

astec (1823)|6.8.2008 12:28
Je možné toto zařízení používat v režimu klient když AP tvoří stejné zařízení? Nejsem u toho, mám jet až příští týden, tak abych tam nejel zbytečně.... Známému totiž jeden vybyl, sehnal, dostal * /nehodící si škrtněte/ Jeden slouží jako DSL modem a z toho druhého by chtěl udělat klienta o patro výš.

Dík
eraser (0)|6.8.2008 17:59
Osobne si myslím, že nie, pretože som sa stretol s viacero zariadeniami, ktoré integrovali funkcie modem/router/AP, ani jeden sa nedal prepnúť do režimu wifi klient.

V každom prípade si stiahni manuál zo stránok výrobcu a prípadne popozeraj na changelog jednotlivých firmware. To je asi jedniná možnosť, pokiaľ dané zariadenie z návštevníkov SHW nikto nevlastní.
astec (1823)|6.8.2008 18:24
[QUOTE=eraser;149127]Osobne si myslím, že nie, pretože som sa stretol s viacero zariadeniami, ktoré integrovali funkcie modem/router/AP, ani jeden sa nedal prepnúť do režimu wifi klient.

V každom prípade si stiahni manuál zo stránok výrobcu a prípadne popozeraj na changelog jednotlivých firmware. To je asi jedniná možnosť, pokiaľ dané zariadenie z návštevníkov SHW nikto nevlastní.[/QUOTE]


Na stránkách zyxelu je vše ostatní jen ne to co potřebuju.... Třeba jej někdo má doma a poradí. osobně si také myslím že to bude jen AP...
MedioX (32)|7.8.2008 10:41
mno jedine jak vam muzu poradit,tak ze vam poslu manual :) jinak presne nevim co ma umet tenhle modem v rezimu klient,ja ho pouzivam jako modem,router a jelikoz se nb z wifi a pc z ethernetu normalne videj,tak i jako switch :)
astec (1823)|7.8.2008 11:07
V režimu klient, pokud to umí jen navázat spojení i nešifrované..... Dík za manuál
papa2 (18)|11.10.2008 19:02
dnes som narazil na problem s flesnutim fw do 660hw-t3 v2
cez html s poslednym fw 340ANR2C0.bin od zyxelu to nejde
cez telnet a tftp podla manualu str.8 ftp://ftp.zyxel.com/P-660HW-T3_v2/support_note/P-660HW-T3%20v2_3.40.pdf
nerozumiem bodu c) kedze fw je bin subor

konkretna cast manualu:
"a. Use the TELNET client program in your PC to login to your P-660HW-Tx v2.
b. Enter CI command 'sys stdio 0' to disable Stdio idle timeout
c. To upgrade firmware, use TFTP client program to put firmware in file 'ras' in the Prestige. After data transfer is finished, the P-660HW-Tx v2 will program the upgraded firmware into FLASH ROM and reboot itself.
d. To backup your firmware, use the TFTP client program to get file 'ras' from the Prestige."

takisto sa v manuali spomina nejaky flesovaci sw na fw od zyxelu...
"Note: There may be firmware that could not be upgraded from Web Configurator. In this case, ZyXEL will prepare special Upload Software for you. Please read the firmware release note carefully when you want to upload a new fireware."

nejake napady?