reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Compaq nx6310 Žádné pevné diskz???

vejce (1)|21.10.2006 15:48
Při instalaci Windows XP professional to hlásí,že v počítači nejsou žádné pevné diskz. Při tom na cd k počítači žádné ovladače nebyly, a ani na stránkách jsem je nenašel. Může mi prosím někdo pomoci?
boboco (1987)|21.10.2006 16:03
[quote=vejce]Při instalaci Windows XP professional to hlásí,že v počítači nejsou žádné pevné diskz. Při tom na cd k počítači žádné ovladače nebyly, a ani na stránkách jsem je nenašel. Může mi prosím někdo pomoci?[/quote]

Musíš první napsat jakou máš desku;)

EDIT: Promiň nevšiml jsem si, že je to v titulce. Zkusím se mrknout po netu, jakej má ten Compaq řadič, ale nevím, nevím...

EDIT2: Tak tenhle odkaz by měl Tvůj problém vyřešit: http://h18007.www1.hp.com/support/files/hpcpqnk/us/download/23306.html
Vytvoříš na jiném PC disketu, při spuštění instalace WIN stiskni F6, načteš ty drivery z diskety a mělo by to být OKI:)
stess (2)|4.11.2006 21:43
[QUOTE=boboco]
Vytvoříš na jiném PC disketu, při spuštění instalace WIN stiskni F6, načteš ty drivery z diskety a mělo by to být OKI:)[/QUOTE]

jo a jak dam do tohoto NB disketu??disketovku to fakt nema..
boboco (1987)|4.11.2006 21:45
[quote=stess]jo a jak dam do tohoto NB disketu??disketovku to fakt nema..[/quote]

uff, tak pak jedině přímo upravit instalaci windows, to je teda pitomá komplikace:thumbdown
stess (2)|4.11.2006 23:10
[QUOTE=boboco]uff, tak pak jedině přímo upravit instalaci windows, to je teda pitomá komplikace:thumbdown[/QUOTE]


vyreseno jinak..v computer setup jsem odpojila sata native mode a uzh to jde..
boboco (1987)|4.11.2006 23:43
[quote=stess]vyreseno jinak..v computer setup jsem odpojila sata native mode a uzh to jde..[/quote]

Tak to jo:) Když si dá člověk v normálním stolním PC AHCI nebo RAID, tak mu windows (bez dodatečných driverů) taky samozřejmě nenajde disky. Hlavně žes to vyřešil. :)