Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: HP Compaq nx6310 Žádné pevné diskz???

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Při instalaci Windows XP professional to hlásí,že v počítači nejsou žádné pevné diskz. Při tom na cd k počítači žádné ovladače nebyly, a ani na stránkách jsem je nenašel. Může mi prosím někdo pomoci?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od vejce
    Při instalaci Windows XP professional to hlásí,že v počítači nejsou žádné pevné diskz. Při tom na cd k počítači žádné ovladače nebyly, a ani na stránkách jsem je nenašel. Může mi prosím někdo pomoci?
    Musíš první napsat jakou máš desku

EDIT: Promiň nevšiml jsem si, že je to v titulce. Zkusím se mrknout po netu, jakej má ten Compaq řadič, ale nevím, nevím...

EDIT2: Tak tenhle odkaz by měl Tvůj problém vyřešit: http://h18007.www1.hp.com/support/fi...oad/23306.html
    Vytvoříš na jiném PC disketu, při spuštění instalace WIN stiskni F6, načteš ty drivery z diskety a mělo by to být OKI
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 21-10-2006 v 16:09

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Vytvoříš na jiném PC disketu, při spuštění instalace WIN stiskni F6, načteš ty drivery z diskety a mělo by to být OKI
    jo a jak dam do tohoto NB disketu??disketovku to fakt nema..

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od stess
    jo a jak dam do tohoto NB disketu??disketovku to fakt nema..
    uff, tak pak jedině přímo upravit instalaci windows, to je teda pitomá komplikace

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    uff, tak pak jedině přímo upravit instalaci windows, to je teda pitomá komplikace

vyreseno jinak..v computer setup jsem odpojila sata native mode a uzh to jde..

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od stess
    vyreseno jinak..v computer setup jsem odpojila sata native mode a uzh to jde..
    Tak to jo Když si dá člověk v normálním stolním PC AHCI nebo RAID, tak mu windows (bez dodatečných driverů) taky samozřejmě nenajde disky. Hlavně žes to vyřešil.