reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grand Theft Auto IV na PC ohlášeno!

Zeus(CZ) (318)|7.8.2008 08:01
Nu, co tomu říkáte? Já jsem jednoduše řečeno nadšen. Upřímně, připadalo by mi divné, kdyby na PC nebylo, prodělali by přece hrozné peníze, ale nějak jsem si říkal, že nás PC hráče budou možná kvůli rozšířenému pirátství trestat déle :).

Rozhodně se podle oficiálních (2) i fan stránek můžeme těšit na druhou polovinu listopadu 2008.

Tak si připravte vybavení a hlavně ty stovky hodin času, když si vzpomenu na zlaté San Andreas :)

Díky, Rockstaři a Take 2!
pas!k (3765)|7.8.2008 08:30
Ja nechapu jak tu blbost muzete hrat :)
noegoncz (319)|7.8.2008 08:35
já tedy netvrdím, že je to blbost, ale pravdou je, že mne to vůbec neláká. Doby GTA/GTA2 jsou pryč.. (jo to byl masakr honičky s poladama)...ale poslední díly mne opravdu neberou. A to jsem se snažil opravdu tomu přijít na chuť.Ale jen je to spíš žánr, který není mojí silnou stránkou. Nicméně třeba taková Mafie,RBR ... :D
vogon (96)|7.8.2008 09:21
Kdysi mne taky značně pobavilo první GTA, pak jsem musel nějakou dobu makat, takže jsem si zahrál až o dost let později část San Andreas. Nebylo to špatný, sice mne trochu překvapilo, že se musím věnovat postavě jako tamagoči a oblíkat ho jak Barbie, ale atmosféra byla jinak skvěle zmáknutá. Skončil jsem u hiphopových scének na pláži a hopsání z autem na parkovišti, na to jsem fakt už neměl nervy. Těším se na Novýho Duka (už celkem dlouho) - možná ho někdy dodělaj...
Withman (1337)|7.8.2008 09:29
Jedinné GTA, které mě bavilo, tak byla 2...to byla fakt sranda. :D
ICE_D (2754)|7.8.2008 09:54
GTA I a II me minulo, nejak me ta ptaci perspektiva nebrala... To trojka byla jiny kafe, s chuti jsem ji dohral, stejne jako Vice City. Ted zrovna hraju San Andreas a hopsani s lowriderem je celkem sranda. Kazdej den chodim do fitka a jsem bedna :D Navic v aute si posloucham vlastni empetrojky, jsem proste hustej cernej typek :D

Na ctyrku se moooooc tesim ;)
Zeus(CZ) (318)|7.8.2008 09:58
[quote=ice_d;149277]GTA I a II me minulo, nejak me ta ptaci perspektiva nebrala... To trojka byla jiny kafe, s chuti jsem ji dohral, stejne jako Vice City. Ted zrovna hraju San Andreas a hopsani s lowriderem je celkem sranda. Kazdej den chodim do fitka a jsem bedna :D Navic v aute si posloucham vlastni empetrojky, jsem proste hustej cernej typek :D

Na ctyrku se moooooc tesim ;)[/quote]

Díky, já už se lekl, že jsem jedinej ... :) Ty možnosti mě prostě dokážou ohromit - od fitka až po létání stíhačkou. Vždyť ani není nutný hrát ty mise (já je teda hraju, je to sranda :)), kdyžtak si prostě sehnat 100% save a užívat si ve městě.

I když po dokončení hrozné mise v Oblasti 51 a jen Respekt+, to dokáže naštvat :):)

Akorát teda škoda, že ve čtyřce nebudou letadla. To mě hodně bavilo …
vogon (96)|7.8.2008 10:09
No jo, ty vlastní MP3 byly dobrý, škoda že nešlo zaměnit hudbu i v těch tanečních sekvencích - hodil bych si tam nějakej ploužák, nebo houslový koncert, který se dá celý strávit v sedě.
hanusm (118)|7.8.2008 10:20
všecky gta byli super a skoro vsecky jsem je dohral :o) uz aby to tu bylo..
pas!k (3765)|7.8.2008 10:26
Mno nevim me teda gta prijde jako trosku drsnejsi sims II ale v jadru stejna kravina :)
jagged (193)|7.8.2008 11:06
[QUOTE=pas!k;149289]Mno nevim me teda gta prijde jako trosku drsnejsi sims II ale v jadru stejna kravina :)[/QUOTE]

to neni zas tak špatný srovnání :) .. i vzhledem ke komerčnímu úspěchu...

GTA IV, Fallout 3 ... tohle by mohl být kvalitní podzim..
Liqid (410)|11.8.2008 16:01
Ja na PC nehraju jednak uz to neni zrovna delo a jednak mam pak nestabilni kompik a reinstall WIN me moc nebavi, ale na GTA 4 se celkem tesim az si na nej kupim Xbox 360 :-)
speedsnail (4876)|11.8.2008 16:20
Kvuli GTA IV (a abych nekrivdil tak taky Mafia II) budu na podzim kupovat novej komp! (doufam ze to dostatecne vystihuje jak se na to tesim, GTA SA dohrano na 99% za cca 200h herni doby)
Sikil79 (429)|11.8.2008 21:21
Takže se to bude odehrávat jen v Liberty City, nebo se pletu? Tenhle fakt by mě docela mrzel. Na San Andreas mě asi nejvíc přitahovala rozmanitost krajiny. Projet se na kole po svazích nějaké hory, zalítat si slalom mezi stromy v lese, triatlon...:) Je sice pravda, že okolní krajina byla dost mrtvá, ale bylo to takové zpestření. No nechám se překvapit.
Pavel Boček (4169)|12.8.2008 04:24
[QUOTE=speedsnail;150519](doufam ze to dostatecne vystihuje jak se na to tesim, GTA SA dohrano na 99% za cca 200h herni doby)[/QUOTE]

Copak, nezvládl jsi to hopsání s motorkou v San Fierru v suchém doku :)

Celkem se těším, kvůli délce to nehraji často, ale občas po Vice City nebo San Andreas sáhnu. Ještě bych si měl pořídit GTA III :notsure
scratchy27 (315)|16.8.2008 20:38
[QUOTE=Zeus(CZ);149247]Nu, co tomu říkáte? Já jsem jednoduše řečeno nadšen. Upřímně, připadalo by mi divné, kdyby na PC nebylo, prodělali by přece hrozné peníze, ale nějak jsem si říkal, že nás PC hráče budou možná kvůli rozšířenému pirátství trestat déle :).

Rozhodně se podle oficiálních (2) i fan stránek můžeme těšit na druhou polovinu listopadu 2008.

Tak si připravte vybavení a hlavně ty stovky hodin času, když si vzpomenu na zlaté San Andreas :)

Díky, Rockstaři a Take 2![/QUOTE]

Paráda, tak to mi po prvotním zklamání udělali ohromnou radost....
cool.user (2822)|25.11.2008 14:04
Tak, uz se nam blizi datum vydani panove, tak co, nateseni? :)
mstejska (2912)|25.11.2008 14:07
[QUOTE=cool.user;186990]Tak, uz se nam blizi datum vydani panove, tak co, nateseni? :)[/QUOTE]

No, nevim. Na San Andreas se mi libila ta rozloha a moznost delat cokoliv, hlavne jezdit, letat atd. Pokud bude tohle i ve 4, tak ji dam, ale az dojedu ty hry co mam rozjete ted. Stejne na ne nemam moc casu. Jenom kdyby ta cena byla trochu nize.
Zeus(CZ) (318)|30.11.2008 10:59
Mně se líbí za zpráva z http://www.gta.cz, že pokud hru dohraju do tří týdnů od vydání, tak dostanu klíč od města … http://www.gta.cz/gta4/index.php?novinka=2482

Sice se to nestane, 1) chodím denně do školy od rána do večera 2) nemám peníze, takže GTA IV jaksi nehrozí (i kdybych to měl snad nelegálně stáhnout, tak s jejich novou internetovou aktivací ... Dobře to vymysleli!)

Ale nabídka je to hezká. A hra vypadá výborně, i když graficky by možná mohla být podle mě ještě o malinko lepší - no, zase to rozjede víc lidí ….
cool.user (2822)|3.12.2008 16:09
Notak panove, mam v celku spatne zpravy.

Vetsina lidi co to mela moznost hrat je vice mene zklamana.
Samotna hra je velice zavisla na vykonu CPU , bohuzel podle nekolika lidi je to prakticky na Athlonech x2 nehratelny.

No, myslim ze usetreny peniz vyhodim za nejakou jinou hru...
mstejska (2912)|3.12.2008 18:18
[QUOTE=cool.user;190603]Notak panove, mam v celku spatne zpravy.

Vetsina lidi co to mela moznost hrat je vice mene zklamana.
Samotna hra je velice zavisla na vykonu CPU , bohuzel podle nekolika lidi je to prakticky na Athlonech x2 nehratelny.

No, myslim ze usetreny peniz vyhodim za nejakou jinou hru...[/QUOTE]

Zklamal jsi me.
No pockam na nejake testy. Ted stejne nemam cas hrat.