reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přidání audio stopy do blu-ray

venousx (12)|7.8.2008 11:34
Zdravím,
měl bych otázku. Existuje program, který by dokál přidal audio stopu do bluray, aniž by porušil struktůru? Aby tam zůstalo menu i všechno ostatní. Kdyby někdo věděl, budu rád. Předem Díky.
vogon (96)|7.8.2008 12:27
Pravděpodobně ne, bez rekonstrukce celého projektu - tedy jednoduše, to nejde.
venousx (12)|7.8.2008 12:39
Jak se to dělá s rekonstrukce celého projektu? Nemůže dojít ke ztrátě kvality?
husky14 (4214)|7.8.2008 12:51
[QUOTE=venousx;149342]Jak se to dělá s rekonstrukce celého projektu? Nemůže dojít ke ztrátě kvality?[/QUOTE]vogon pravděpodobně myslel vytahat všechny audio stopy, titulky, případně ostatní bonusovej materiál, přidat svou požadovanou audio stopu a z toho všeho znovu vytvořit disk včetně menu....
vogon (96)|7.8.2008 13:03
Ano, přesně tak jak to Husky14 rozvedl. Už pouhá záměna jedné stopy za jinou je problematická - kdyby bylo přidání další stopy do cizího hotového média možné nějakým jednoduchým způsobem, spoustě lidí (včetně mně), by se to velmi líbilo.
venousx (12)|7.8.2008 13:35
Byl by jsi tak ochotny a mohl by jsi mi to prosím říc co a jak. Jak vytáhnout audio stopy bych věděl. To je přes tsMuxeR. Ale dál netuším...
vogon (96)|7.8.2008 14:23
Audiostopy problém nejsou, ale pokud chceš získat editovatelný videoobsah z chráněného BD+ Blu-ray tak potřebuješ dvě PC, výkonné diskové pole a kartu s HDMI vstupem. Jediná možnost jak nepřijít o kvalitu je totiž grabovat nekomprimovoaný stream a pak si ho znovu zrýpnout do požadovaného formátu.
Nechce se mi počítat kolik Gb to zabere na disku (kolik set GB).
Takže zatím jsi odsouzen poslouchat český dabing ke svému oblíbenému filmu na Blu-ray z jiného zařízení a synchronizovat ručně... Nebo počkat až to někdo vydá u nás.
venousx (12)|7.8.2008 14:30
možná že to blbě chápu, ale odstranění ochrany z BD není problem... a potom bez ochrany si s tím dělat co chceš by mělo jít, nebo ne?
vogon (96)|7.8.2008 14:42
To mi teda uteklo, četl jsem že se SlySoft snaží ale nějak to nefungovalo, takže budu muset pokoukat.
V tom případě se omlouvám - všechno je jinak a půlka toho co jsem tady psal je historie.
husky14 (4214)|7.8.2008 15:06
@ venousx: pro zajímavost.... teď přehráváš BR v přehrávači pod TV nebo máš BR mechaniku v PC?
venousx (12)|7.8.2008 15:25
momentálně mám blu-ray na HDD a koukám se na to přes monitor...

vogon: mohl by jsi mi teda poradit když už mám BD disk zbavený ochrany co s tím?
budu rád za každej názor od kohokoliv z vás
BTW: BD disky se pohybují běžně na netu už zbavený ochrany
vogon (96)|7.8.2008 15:29
Moje pecka na BR HD stavěná opravdu není takže pod TV, rekordér mám k dispozici v práci a hodně jsem si s ním hrál na jaře když jsme ho pořídili...
vogon (96)|7.8.2008 15:38
[QUOTE=venousx;149393]momentálně mám blu-ray na HDD a koukám se na to přes monitor...

vogon: mohl by jsi mi teda poradit když už mám BD disk zbavený ochrany co s tím?
budu rád za každej názor od kohokoliv z vás
BTW: BD disky se pohybují běžně na netu už zbavený ochrany[/QUOTE]

Promiň, ale musím na to napřed kouknout, teď jsem trochu brouzdal a mám několikaměsíční mezeru ve vzdělání. Musím projít zdroje a ozkoušet na vlastní kůži jak to jde, pak se rád podělím.
venousx (12)|7.8.2008 16:53
ok, rád počám, když mi poradíš
chceš na mě najekej kontakt (ICQ) nebo se ti mam za nějakou dobu ozvat do PM
vogon (96)|7.8.2008 17:28
Hledej taky a sem tam sem jukni, jestli sem někdo s něčím nepříjde, jinak tuhle problematiku spíš přesunem na TV freak. Klidně se ozvi.