reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Která počítačová hra je (nebo byla) podle Vás historicky největším zklamáním?

Karel Polívka (1485)|22.10.2006 13:21
U mě toto prvenství patří FPS akci Daikatana. Sice se hratelnost podle všech ohlasů v dalších levelech zlepšuje, nicméně ten začátek byl natolik špatný, že to člověka dokázalo dostatečně odradit. Žádná jiná FPS akce mě natolik neotrávila - tedy až na Red Faction 2 (toto bylo zase podle mého snad nejhorší pokračování ze světa FPS akcí celkém dobrého původního titulu), nicméně od něj jsem nic moc neočekával - od Daikatany se čekalo opravdu hodně.
boboco (1987)|22.10.2006 14:26
No, když tak prolejzám svou paměť, kdysi pro mě asi největším zklamáním bylo pokračování SimCity - Simcity 3000. Strašně dlouho se na něj čekalo a výsledek nebyl ani zdaleka takový jaký se očekával... Naštěstí Simcity 4 bylo celkem OKI:). Taky mě moc zklamalo, že zatím žádná hra nepřekonala dnes už legendární Settlers II, pokračování nestála vůbec za nic... Další hra, která mě napadá je GTA: San Andreas. Hra toho sice nabízí hodně, ale vůbec mě nezaujmula jako předchozí verze... -Ale myslím, že asi ani v jednom případě se nejedná o historicky největší zklamání;) To byl možná Driver 3 na který jsem tak dlouho čekal a nakonec v mém PC vydržel jeden den a nikdy víc jsem ho neinstaloval:mad:
eraser (0)|22.10.2006 16:54
Keď tak dlhšie zalovím v pamäti, tak ma napadne Quake, ktorý u mňa dosť prepadol, čo sa týka single player. Jednoducho, tá atmosféra, príšerky a zbrane mi nesadli. Našťastie to zachránil Quake II a to bola iná parádička.
BlackFrog (563)|22.10.2006 21:46
největší zklamání? NFS: Most wanted. připadalo mi to i s policajtama strašně podobný underground 1 a 2. doufám že carbon přinese něco novýho:)
boboco (1987)|22.10.2006 21:58
[quote=BlackFrog]největší zklamání? NFS: Most wanted. připadalo mi to i s policajtama strašně podobný underground 1 a 2. doufám že carbon přinese něco novýho:)[/quote]

AAAAA, nesouhlasím, já byl jeden čas na Most Wanted děsně závislej:D . Ale je pravda, že denně kontroluju torrenty, nemůžu se dočkat uvedení NFS Carbon:)
tequilla (1015)|23.10.2006 10:01
Pro me byl nejvetsim zklamanim v posledni dobe Commandos - Strike Force. Prevod do FPS tomu podle me hodne uskodil a hra "zarkadovatela" :) . Pokud bych mel sahnout trosicku vic do minulosti, tak bych jednoznacne vybral Vietcong 2, ktery se opravdu nepovedl a nesaha podle meho nazoru svemu starsimu bratrickovi ani po kotniky (at uz hratelnosti, grafikou nebo optimalizaci). Dal do minulosti radsi nepujdu, abych tady nezkejsnul az do vecera :D .
boboco (1987)|23.10.2006 10:05
[quote=tequilla]Pro me byl nejvetsim zklamanim v posledni dobe Commandos - Strike Force. Prevod do FPS tomu podle me hodne uskodil a hra "zarkadovatela" :) . Pokud bych mel sahnout trosicku vic do minulosti, tak bych jednoznacne vybral Vietcong 2, ktery se opravdu nepovedl a nesaha podle meho nazoru svemu starsimu bratrickovi ani po kotniky (at uz hratelnosti, grafikou nebo optimalizaci). Dal do minulosti radsi nepujdu, abych tady nezkejsnul az do vecera :D .[/quote]

Jo, Vietcong 2 byl fatální propadák a souhlasím, že nad tím nemá cenu moc dlouho přemýšlet, člověka pa pořád napadají další a další hry, které se radši snažil vytěsnit ze své paměti:)
Konnor (278)|23.10.2006 11:34
[QUOTE=Karel Polívka]U mě toto prvenství patří FPS akci Daikatana. Sice se hratelnost podle všech ohlasů v dalších levelech zlepšuje, nicméně ten začátek byl natolik špatný, že to člověka dokázalo dostatečně odradit. Žádná jiná FPS akce mě natolik neotrávila - tedy až na Red Faction 2 (toto bylo zase podle mého snad nejhorší pokračování ze světa FPS akcí celkém dobrého původního titulu), nicméně od něj jsem nic moc neočekával - od Daikatany se čekalo opravdu hodně.[/QUOTE]

Tak s tou daikatanou naprosto souhlásím, ten začátek byla taková bída, že se mi z toho dělalo mdlo. Nicméně ta druhá a třetí epizoda, to bylo uplně něco jinýho, tak to mělo vypadat už od začátku. Ale překousnout tu prní epizodu tak to bylo moc aji pro otrlý hráče!!!
BlackFrog (563)|23.10.2006 15:29
[QUOTE=boboco]AAAAA, nesouhlasím, já byl jeden čas na Most Wanted děsně závislej:D . Ale je pravda, že denně kontroluju torrenty, nemůžu se dočkat uvedení NFS Carbon:)[/QUOTE]
neřikám že sem na NFS: MW taky nebyl závislej, ale strašně krátce, pak mě to omrzelo... undergroundy mě prostě bavili mnohem víc a hrál sem je ve dne v noci:)
wizaard (913)|23.10.2006 17:42
Co si vzpomínám (a to moc velkou paměť nemám), tak strašně moc mě zklamal Driv3r (resp. Driver 3), což byla naprostá a neuvěřitelná zahozená šance na trhák. Driver 1 a 2 jsem miloval (ještě na PSX ;) ), ale číslo 3... hrůza.
boboco (1987)|23.10.2006 17:55
[quote=wizaard]Co si vzpomínám (a to moc velkou paměť nemám), tak strašně moc mě zklamal Driv3r (resp. Driver 3), což byla naprostá a neuvěřitelná zahozená šance na trhák. Driver 1 a 2 jsem miloval (ještě na PSX ;) ), ale číslo 3... hrůza.[/quote]

Přesně má slova, ostatně už jsem to tu někde psal v předchozím příspěvku. Ale co mě mrzí ještě víc, že už nejspíš žádný pokračování nikdy nebude aby si napravili reputaci:(. Škoda, ta hra měla velký potenciál.
Kerry (69)|23.10.2006 21:10
[QUOTE=boboco]Přesně má slova, ostatně už jsem to tu někde psal v předchozím příspěvku. Ale co mě mrzí ještě víc, že už nejspíš žádný pokračování nikdy nebude aby si napravili reputaci:(. Škoda, ta hra měla velký potenciál.[/QUOTE]
Driver 3 mě taky velmi zklamal ale pokračování nejspíš bude, protože Activison se potýká s finančními problémy a tak prodala různý licence. Práva na Drivera prodala myslim Ubisoftu takže je logický že udělá další díl.
boboco (1987)|23.10.2006 21:13
[quote=Kerry]Driver 3 mě taky velmi zklamal ale pokračování nejspíš bude, protože Activison se potýká s finančními problémy a tak prodala různý licence. Práva na Drivera prodala myslim Ubisoftu takže je logický že udělá další díl.[/quote]

To by bylo moc fajn, kéž by se toho někdo chytil:) -imho, nevím čím to je, ale jak se řekne UbiSoft, mě se okamžitě vybaví Rayman:rolleyes: :D
BlackFrog (563)|23.10.2006 21:28
jé Rayman to sem miloval:D to už je hodně let byl sem eště malej kluk:)
boboco (1987)|23.10.2006 21:49
[quote=BlackFrog]jé Rayman to sem miloval:D to už je hodně let byl sem eště malej kluk:)[/quote]

To já měl strašně rád Croc a Croc 2, mě se děsně líbilo jak všichni v té hře tak suprově "žvatlali":D. Ale to bychom se za chvilku dostali k Jazz Jackrabbit 2 a dalším legendám a tak malinko odbočujem od tématu, takže která hra je FUJ a prostě nikdy více?:cool:
Smeli (2302)|23.10.2006 22:48
Signus: the Artefact War - došel sem asi do poloviny a pak s tím ne a ne hnout.
Stronghold 2? Teď nevím přesně jak se to jmenovalo, čekal sem víc ale hra po deseti minutách šla pryč
SmartMole (297)|24.10.2006 16:22
[QUOTE=boboco] Taky mě moc zklamalo, že zatím žádná hra nepřekonala dnes už legendární Settlers II, pokračování nestála vůbec za nic... :mad:[/QUOTE]

Snad Vás můžu potěšit, ale nedávno k desátému výročí vyšli Settlers II v přepracované grafice! Hned jak jsem to zjistil, za hoďku jsem je měl na disku a teď pařím a pařím! Opravdu doporučuji! Vypadá to dobře a hraje se to stejně jako původní hra! ;-)
boboco (1987)|24.10.2006 17:32
[quote=SmartMole]Snad Vás můžu potěšit, ale nedávno k desátému výročí vyšli Settlers II v přepracované grafice! Hned jak jsem to zjistil, za hoďku jsem je měl na disku a teď pařím a pařím! Opravdu doporučuji! Vypadá to dobře a hraje se to stejně jako původní hra! ;-)[/quote]

JJ, o tom jsem někde viděl zmínku, ale nevěděl jsem, že už je to hotové:). Podívám se po tom na netu:thumb
sokorotor (110)|24.1.2007 15:27
No mě nejvíc zklamal Vietcong 2... nevím jestli to bylo historicky ale zklamanej a naštvanej jsem byl. Obzvlášt potom co jsem si tak pěkně užil Vietcong+Fist Alfa...

Zklamalo mě to jak po stránce vizuální jako stránce hardwarové...musím se přiznat že jsem vietcong 2 nehrál a vycházím pouze z recenzí a Screenshotů.

Potom co jsem si přečetl ve Score -Post mortem Vietcong 2, kde jsem se dozvěděl co dokážou vydavatelé vyvádět a jak vydavatel dokáže potopit slibný projekt ,napříkload tím že nedá vývojářům dostatek času na vývoj,tvorbu a ladění... :stupid

Když na to pomyslím, jak je to absurdní...vydavatel může mít z uspěšného projektu pouze víc peněz...a my dobrou hru na zapaření.
tequilla (1015)|24.1.2007 15:45
[QUOTE=sokorotor]No mě nejvíc zklamal Vietcong 2...[/QUOTE]
Jo, tak to byl silenej propadak. Nejhorsi na tom ale bylo, ze jsem rovnou poridil originalni verzi :mad:.
Kubikk (13)|28.2.2007 20:40
Pro mě je největší zklamání Titan Quest. Jako skalní příznivce žanru RPG jsem se na tuto hru moc těšil. Na začátku bylo vše OK, ale po hodince hraní mě to začalo děsně nudit a dohrál jsem to jenom tak z povinnosti:)
ICEBOSS (3435)|1.3.2007 11:47
[quote=boboco]AAAAA, nesouhlasím, já byl jeden čas na Most Wanted děsně závislej:D . Ale je pravda, že denně kontroluju torrenty, nemůžu se dočkat uvedení NFS Carbon:)[/quote]
pro me to teda zklamani bylo... s tema policajtama to bylo takovy divny :thumbdown
boboco (1987)|1.3.2007 16:55
[quote=ICEBOSS]pro me to teda zklamani bylo... s tema policajtama to bylo takovy divny :thumbdown[/quote]
Ale nebylo, dokázal jsem jim unikat hodiny:D -když nad tím tak přemýšlím, asi si NFS MW zase nainstaluju:turtle
wolf007 (653)|7.3.2007 13:18
pro me byla nejvetsim sklamanim hra another war,melo to byt diablo z obdobi ww2+ adventurni prvky ve hre,pokracovanim je hra weird war ...
Jack_6428 (37)|7.10.2007 17:48
pro mě to určitě jsou: Stronghold 2, Driver 3 a Matrix: Path of Neo a taky každé nové NHL rokem 06 počínaje...A ještě nesmím zapomenout na Vietcong 2..oproti jedničce...no comment
ICEBOSS (3435)|7.10.2007 18:43
nfs mw... fakt trapny
BlackFrog (563)|7.10.2007 18:55
[QUOTE=ICEBOSS;53130]nfs mw... fakt trapny[/QUOTE]

MW bylo este dobry... carbon bylo 100x horsi. momentalne obrovske zklamani NHL08, vzdyt v 07 se aspon zlepsil MP, ale tohle je hruza...
SpeedFilip (213)|7.10.2007 19:06
MW bola podla mna dost dobra hra ,urcite lepsia ako Carbon ktoremu nepomohol ani ten ospevovany tuning.
Onedlho je tu ProStreet tak nechajme sa prekvapit.
UNDERGROUND 2 je aj tak najlepsi.
Klingacikx (1545)|7.10.2007 19:28
[QUOTE=SpeedFilip;53138]MW bola podla mna dost dobra hra ,urcite lepsia ako Carbon ktoremu nepomohol ani ten ospevovany tuning.
Onedlho je tu ProStreet tak nechajme sa prekvapit.
UNDERGROUND 2 je aj tak najlepsi.[/QUOTE]

Pre mňa je tu hlavný nedostakok že sa tu nestrieda deň s nocou no neviem ale mne NFS Carbon celkom sadla hral som ju donemoty:sleep síce nebola lepšia ako MW. Pre mňa bola najväščím sklamaním hra Stronghold Legends:thumbdown
Intri (3490)|7.10.2007 20:42
Hmm, tak jsem chtěl dlouze přemýšlet, protože si moc nevzpomínám, že by mě nějaká hra nějak moc zklamala, ale hned první příspěvek na druhé straně threadu mi dal jasnou zelenou - Signus. Stejný problém. Asi do poloviny se to dalo, ale pak už jsem prostě netušil, co s tím. A přitom mě ta hra dost bavila.

A ještě mi jde na mysl Paranoia 2. Ta mě taky hodně bavila, ale byla na mě tehdy příliš obtížná v pozdějších misích. I když třeba Dunu 2 jsem dohrát dokázal.
mech13 (5526)|8.10.2007 00:44
njevetsi zklamani pro me neni jedna hra, ale smer, jakym se vyvoj her poslednich nekolik let vydal...

porad jen vechno hyper super 3D a hra jinak stoji zaprd.

reknete mi, co maji dnesni strilecky krome grafiky a nema to UT z roku 1999.

bohuzel neznam dobrou hru, ktere by nestacil 1GHz procesor a integrovana grafika, a to je pro me dost tezky zklamani (ikdyz na druhou stranu usetrim nehorazny prachy za neustaly nakupovani grafik:D)
crasher.km (919)|9.10.2007 12:50
Pro mě asi duken-nuken : Manhattan ... čekalo se na n+j fakt dlouho a stál pak za nic. Nezbývá než doufat že nový UT nezklame :)
Intri (3490)|12.10.2007 20:08
Mě se DN: MP líbil... Prostě klasická 3D plošinovka.
crasher.km (919)|13.10.2007 00:55
ale nebyl to prostě DN ...
Intri (3490)|13.10.2007 11:07
Proč myslíš? DN jako plošinovka začal.
CommanderZ (512)|9.12.2007 14:29
Pro me byl zklamanim Stalker. Takovou nudu jsem fakt necekal. Tolik jsem si od kombinace Olivionu s Doomem3 sliboval...

A AoE3, ty se taky opravdu moc nevyvedly.

EDIT:

mech13: ja znam dve hry na ktere UT nema a inegrovana grafika ti na ne stacit nebude: Civilization IV (pokud mozno Beyond the Sword) a Supreme Commander (pokud mozno Forged Alliance) :)
Maximus12 (763)|9.12.2007 14:54
sice zklamání to pro mě nebylo, ale naštvala mě docela délka CoD4 - dobrá řežba, dobré mise, ale ta délka to teda byla fakt na prd

a kdybych měl napsat možné zklamání tak asi datadisk k F.E.A.Rovi ten poslední co vyšel, zdá se mě to na jedno brdo, nijaké změny a v porovnaní s hrama co vyšli před nebo po něm na to nemá, ani jako datadisk
FAJN-TOM (63)|10.12.2007 21:40
nejvíc mě sklamala hra NFS carbon, doufal jsem že to bude na způsob NFS U2 a oni z toho udělali takovou sr....:thumbdown:hmm
tequilla (1015)|10.12.2007 21:45
[QUOTE=FAJN-TOM;70529]nejvíc mě sklamala hra NFS carbon, doufal jsem že to bude na způsob NFS U2 a oni z toho udělali takovou sr....:thumbdown:hmm[/QUOTE]

Me zase zkamala kazda hra ze serie NFS po NFS:PU.
Aytech (475)|13.12.2007 14:23
Byl jsem moc sklaman TD Unlimited. Myslim ze dobry zavodny hry na trhu chybeji, a myslim ze NFS MW je jedna s nejlepsich. Carbon taky sklamal, je to Underground 2 s lepsi grafikou. Ale jsem vsude cetl ze TD Unlimited je nejvetsim souperem NFS, a ze je pry lepsi. Jen jsem promarnil na to prachy, neni vubec zajimava:(
EvolutionFireman112 (53)|28.12.2007 23:21
Já byl před dlouhým časem velmi zklamán ze hry Heroes of Might and Magic IV. Byl jsem asi moc natěšený. Třetí díl hraju doteď.
Resurrection (114)|29.12.2007 00:39
[QUOTE=EvolutionFireman112;76308]Já byl před dlouhým časem velmi zklamán ze hry Heroes of Might and Magic IV. Byl jsem asi moc natěšený. Třetí díl hraju doteď.[/QUOTE]

Tyhle Heroesy mi zrovna prisly docela dobry... za to petky sou neuveritelnej propadak u me. Nejsou tak bohaty jako trojky, ale hlavne AI a hra samotna se chova jak ve dvojkach. Existuje jedno, maximalne dve spravne reseni a vsechna ostatni reseni, byt teoreticky mozna, jsou znemoznena a to dost odrazujicim zpusobem. Projel jsem dve kampane a dal jsem fakt nemoh. Taky sem postradal hromady feature ze ctyrek :-)

Kazdopadne nejaktualnejsi zklamani je NFS Pro Street. Na teto hre je dobra jen jedna jedina vec - fyzika aut. Vsechno ostatni je tak tragicky, ze se to proste skoro neda snest. Tresnicka na dortu jsou totalne chaoticky menu a nabidky, kdy nez se clovek proklika k prvnimu zavodu tak vysedi dulek v zidli...

/OT
Imho nejlepsi bylo MW. Pokud bude dalsi dil, tak bych uvital fyziku aut z PS a moznosti MW - skoro dokonala kombinace :-) Hlavne ale nechapu ty silenosti s tuningem. Kdo tomu ma sakra rozumet a proc je to v kazdym dile UPLNE jiny.
ICE_D (2754)|29.12.2007 02:06
Nejvetsim zklamanim pro me asi bylo... a stale je... Duke Nukem Forever, na kteryho jsem se od zacatku nehorazne tesil, ale STALE JESTE NEVYSEL!!!!!!! :(
adolfik (236)|29.12.2007 08:53
Mě zklamalo pokračování strategie Z a to Z2:Steel soldiers. Stala se z toho tupé nahrab, vyrob a znič. Největší chybu udělali, že tam přidali "suroviny". To v jedničce nebylo.
Andrasin (92)|29.12.2007 12:54
Mě nějvíc zklamalo NFS: ProStreet, bez města mě to už prostě nebaví .... A taky single player u CoD4, hlavně jeho délkou jak už to někdo psal, naopak multi player je výborný :)
Sislik (28)|29.12.2007 20:14
co si tam vzpominam, tak me zklamalo C&C3 - s demem jsem si vyhral hodne, ale plna verze me vubec nebavila
podobne na tom byly posledni NFS, jednou jsem zkusil demo a stacilo mi to

ted se hoooooodne tesim na Starcraft 2, kterej snad bude za rok, tak doufam, ze nezklamou :)
Karel Polívka (1485)|27.1.2008 10:35
[QUOTE=CommanderZ;70116]Pro me byl zklamanim Stalker. Takovou nudu jsem fakt necekal. Tolik jsem si od kombinace Olivionu s Doomem3 sliboval...

A AoE3, ty se taky opravdu moc nevyvedly.[/QUOTE]
Zajímavé. Mě se zase Stalker líbil úplně maximálně :-). Na Oblivion je třeba příliš mnoho času, proto mě neoslovil a Doom3 byla zase neskutečně bezduchá/nudná střílečka. Stalker byl něco mezi tím a vážně mi sednul.

AoE3 se mi taky docela líbilo. Když pominu gameplay jako takový, uchvátil mě na AoE3 zejména fyzikální model - takto dobře zpracovaný jsem jej do té doby v žádné jiné strategii neviděl. Z toho by se mohli například tvůrci C&C vzít příklad.
[QUOTE=tequilla;70532]Me zase zkamala kazda hra ze serie NFS po NFS:PU.[/QUOTE]
NFS:PU byly svým konpcetem fajn, na druhou stranu MW osobně hodnotím jako velmi povedené (ostatní díly po PU už ne - ty byly skutečně tak nějak nudné).
[QUOTE=ice_d;76350]Nejvetsim zklamanim pro me asi bylo... a stale je... Duke Nukem Forever, na kteryho jsem se od zacatku nehorazne tesil, ale STALE JESTE NEVYSEL!!!!!!! :([/QUOTE]
Tak tak, co dodat. Mám na disku ještě trailer z roku 2000, v kterém stálo, že v roce 2001 to přijde :-). Na probdělé noci u Duke Nukem 3D nelze zapomenout.
[QUOTE=adolfik;76364]Mě zklamalo pokračování strategie Z a to Z2:Steel soldiers. Stala se z toho tupé nahrab, vyrob a znič. Největší chybu udělali, že tam přidali "suroviny". To v jedničce nebylo.[/QUOTE]
Souhlasím, taky jsem se na Z2 těšil, ale když jsem si ji zahrál, byla to prostě nuda (a to mě strategie obecně hodně baví).
[QUOTE=Andrasin;76383]Mě nějvíc zklamalo NFS: ProStreet, bez města mě to už prostě nebaví.[/QUOTE]
Právě, taky jsem měl takový pocit, když jsem to zkoušel - nějak tomu chyběl ten "náboj", který mě třeba u MW dokázal přikovat k monitoru.
[QUOTE=Sislik;76473]co si tam vzpominam, tak me zklamalo C&C3 - s demem jsem si vyhral hodne, ale plna verze me vubec nebavila

ted se hoooooodne tesim na Starcraft 2, kterej snad bude za rok, tak doufam, ze nezklamou :)[/QUOTE]
C&C3 bych zase tak negativně nehodnotil, ale je pravda, že jsem měl trochu větší očekávání. Třeba u Red Alert 2 mě fascinovala variabilita jednotek, kdy bylo možné i s jednou chytře nasazenou jednotkou zvrátit bitvu ve svůj prospěch, nebo aspoň způsobit u nepřítele (v případě živého) chaos (Legionář, nebo zamaskovaný tank - přesné názvy si už nepamatuji). U C&C3 mi přijde, že je mnohem víc ve stylu "čím více jednotek, tím větší šance na výhru". Když o tom tak přemýšlím, založím asi na "strategie ve strategiích" samostatné téma, protože si ho rozhodně zaslouží - zde pro to není prostor :-).

Na Starcraft 2 jsem taky hodně zvědavý. Taky se těším na datadisk k C&C3 (ostatně jako na všechno, co se týká C&C - ať už je to ve finále jakékoli :-)).

A pokud jde o to, co bych sám charakterizoval jako největší zklamání v poslední době, tak je to jednoznačně Empire Earth 3 - sice jsem to nehrál, ale stačily mi ty preview/recenze. Z kolosiální strategie (z pohledu různorodosti a množství jednotlivých epoch :-)) udělali konzumní potravu pro masy :-(.
tequilla (1015)|27.1.2008 11:50
[QUOTE=Karel Polívka;84740]AoE3 se mi taky docela líbilo. Když pominu gameplay jako takový, uchvátil mě na AoE3 zejména fyzikální model - takto dobře zpracovaný jsem jej do té doby v žádné jiné strategii neviděl. Z toho by se mohli například tvůrci C&C vzít příklad.[/QUOTE]

Doporucuji vyzkouset War in Conflict...az skonci trosku vagnejsi sigleplayer, kterej vlastne slouzi jen jako trenink na multiplayer, tak clovek zaziva prave herni, graficke i fyzikalni orgie.
CommanderZ (512)|27.1.2008 11:57
[QUOTE=Sislik;76473]co si tam vzpominam, tak me zklamalo C&C3 - s demem jsem si vyhral hodne, ale plna verze me vubec nebavila
podobne na tom byly posledni NFS, jednou jsem zkusil demo a stacilo mi to

ted se hoooooodne tesim na Starcraft 2, kterej snad bude za rok, tak doufam, ze nezklamou :)[/QUOTE]

S tim Tiberiem jsme na tom stejne, ja si taky uzival demo a tesil se na plnou, ale pak zvitezil Supreme Commander.

Ale Starcraft 2 me moc nevzrusuje. Aby se Blizzard zavdecil korejcum, tak z toho zase udelaji jenom debilni ultra mikro fest.
Intri (3490)|27.1.2008 13:47
Ultra mikro fest? Co to je?:-)

Osobně si od SC2 celkem dost slibuju, Blizzard už HODNĚ dlouho neudělal špatnou hru na PC ( nevím, jestli třeba nezmršili SC: Ghost na konzole ), tak se fakt těším. Zatím to vypadá na pořádný kus zábavy.