Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 89 z 89

Téma: Která počítačová hra je (nebo byla) podle Vás historicky největším zklamáním?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Tak bohuzel, pote co jsem ho mel vcera moznost videt musim sem zaradit Fallout 3, proste to nema tu atmosferu predchozich 2 dilu, je to ze 75% stejne jako Oblivion (dobre graficky, ale proste stejne), vyreseni souboju se mi take nelibi, je to prilis rychle... a vubec proste cekal jsem vic.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele prontosaur
    Registrace
    Mar 2008

Pro mě je největším zklamáním hra Duke Nukem Forever, už jenom proto že po nějakých 11 letech "vývoje" stále nevyšla.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od prontosaur Zobrazit příspěvek
    Pro mě je největším zklamáním hra Duke Nukem Forever, už jenom proto že po nějakých 11 letech "vývoje" stále nevyšla.
    Jj. Moje slova. Měli to nechat na enginu Quake 2 a bylo by.

Nováček Avatar uživatele HiroNakamura
    Registrace
    Nov 2008

Pre mna je to rovnako Fall Out 3, a dalej UPLNE NAJVACSIM SKLAMANÍM BOL NFS ProStreet!!!!
    To bola taka nuda. Skoda reci

Občasný diskutér Avatar uživatele orgi
    Registrace
    May 2006

No ako fanatik Fallout2 musim zaradit Fallout3 na prvu priecku.....ale skrsla nam nadej...Blackisle sa dali zase dokopy...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

Fallout 3 bylo pro me obrovske zklamani - tak dlouho to delali, zacinali znovu a jediny co se jim povedlo je vzhled. Jinak atributy jednicky a dvojky jako pribeh mi tu chybi.

Jinak je pro me zklamani cela RPG scena posledni dobou. Vsechno se honosi tituly jako skvele RPG, ale jsou to akcni rpg tzn. z puvodniho RPG to ma jen system vyvoje postavy po levlech nikoli uz role playing. Posledni hry ktere to naplnovali byli hry od black islu Icewind dale I,II Baldur's gate I,II a dalsi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od noegoncz Zobrazit příspěvek
    nj, a byla snad někdy nějaká ,,slátanina,, na téma filmu úspěšná ? , hlavně když to spíchnou občas rychleji než já wall
    S filmovymi hrami je to velmi jednoduche, jsou to vsechno zoufale slataniny pokud je nedela Lucas Arts, protoze pak jde casto o naproste spicky. V mem zebricku nejlepsich her ma v prvni petce Lucas Arts hned dva zastupce a sice KOTOR a Tie Fighter, coz neni tak spatne na firmu, ktera toho pocetne az tak moc nevydala (proti treba EA Sports, ktere nemaji jedineho zastupce).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Nevim jestli nejvetsi zklamani, protoze na zklamani clovek casto zapomina, ale Force Unleashed je slatanina, ktera velmi zklamala mne v minulem roce a tudiz ma nedavnou vzpominku.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Ne321 Zobrazit příspěvek
    Nevim jestli nejvetsi zklamani, protoze na zklamani clovek casto zapomina, ale Force Unleashed je slatanina, ktera velmi zklamala mne v minulem roce a tudiz ma nedavnou vzpominku.
    Ano, ale to nic nemeni na faktu, ze celkove je kvalitativni standard her od LucaArts - hlavne ty ze sveta Hvezdnych Valek. Force Unleashed jsem nehral, ale z toho co jsem hral, tak me snad ani jedna hra nezklamala.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    Ano, ale to nic nemeni na faktu, ze celkove je kvalitativni standard her od LucaArts - hlavne ty ze sveta Hvezdnych Valek. Force Unleashed jsem nehral, ale z toho co jsem hral, tak me snad ani jedna hra nezklamala.
    O tom to prave je. Force Unleashed neni az takovy propadak sam o sobe, ale nejvetsi zklamani neni dano tim jak je hra spatna, ale rozdilem mezi fazi ocekavani a fazi zklamani. :-) Kdyz jsem slysel, ze bude RPGcko Starwars Lucas Arts, tak jsem si vzpomnel na KOTOR a rikal si, ze ted si to muze jit Mass Effect hodit. No a pak je vysledkem bezducha strilecka s hloupym interfacem a trochou fyziky. :-(

Nováček Avatar uživatele L.P.Hans
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Tak bohuzel, pote co jsem ho mel vcera moznost videt musim sem zaradit Fallout 3, proste to nema tu atmosferu predchozich 2 dilu, je to ze 75% stejne jako Oblivion (dobre graficky, ale proste stejne), vyreseni souboju se mi take nelibi, je to prilis rychle... a vubec proste cekal jsem vic.
    Podle data příspěvku soudím, že Fallout 3 byl spatřen na mém počítači v předvečer mých narozenin. Inu, nezbývá než souhlasit. Předchozí díly byly mnohem syrovější. Také jsem ve třetím pokračování velmi postrádal onen charakteristický humor.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Mna sklamal FarCry 2. Grafika slušná, príbeh totálna blbosť ani som to nedohral. Nuž s prvým dielom od Cryteku to okrem názvu nemá asi nič spoločné.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

nejvíc mě zklamala série NHL od roku 2006 a výš..hrůza každej ročník graficky totožnej ne-li horší
    a hratelně "pro suchary" jedeš a gol ,jedeš podruhý úplně stejně a gol, pustíš novej ročník jedeš stejně jako loni a nic,tak zkusíš jinej úhlem a gol znova stejně a gol...atd. atd. atd.
    s tim že zapneš vyšší level tak ti akorát hra nedovolí vystřelit z toho ůhlu co padaj goly to je vše.fuj fuj fuj
    už se těším na nhl 2k sports .doufám že mě nezklame jinak přejdu na hraní golfu...nebo tak

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Pro me osobne byl nejvetsim zklamanim datadisk k Celtic Kings, ale to asi nikdo nezna , takze reknu Spore od ktereho jsem cekal neco vic, ale je to pro me jenom takovy vesmirny simulator (v kterem musite zvladat zbytecne moc veci najednou) s takovou hodinovou predehrou/tutorialem v podobe vyvoje z bunky...

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Historický NTB- zapomenuté heslo
    Od pepos01 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-08-2010, 17:56
  2. Historický NTB :-) - SW problém při instalaci Win 3.1
    Od pepos01 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 31-07-2010, 20:18
  3. Kdybyste dnes kupovali tiskárnu, byla by to: