reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NZXT Avatar

Smeli (2302)|11.8.2008 10:13
Před pár dna sem se rozhodl, že si asi k narozkám koupím novou myšku a můj zrak se upřel směrem k Razer DeatAdderu. Netrvalo však dlouho a spatřil sem tento "klenot" :D :eek: :turtle




Jedná se o první myšku z dílen NZXT s laserovým senzorem o rozlišení 2600DPI, bližší informace v recenzi na tpu a cena - 50 ojro :)
[QUOTE=Conclusion]The NZXT Avatar is a great entry into the gaming mouse market. It delivers all the features we are used to from such input devices at this price point. The Avatar offers programmable buttons, which can be assigned with lengthy macros as well. The DPI setting can be adjusted all the way up to 2600 DPI with or without the software. All other functions and tweaking is done through the very solid and fully featured configuration application.
NZXT has also gone all out on the build quality, which is comparable to the likes of Razer, Logitech and Microsoft. If the mouse has one downside, it would be the large side buttons, but besides that the feel and handling of the Avatar is great, along with the well balanced weight and smooth Teflon feet.[/QUOTE]


grapherX (888)|11.8.2008 10:17
Tak to je vážně krasavice. Hlavně se mi líbí , že ji mohou využívat i leváci což se na myších až tak moc nevidí. Kvůli rozložení tlačítek.
meeee (1110)|11.8.2008 10:58
[QUOTE=grapherX;150400]..., že ji mohou využívat i leváci což se na myších až tak moc nevidí. Kvůli rozložení tlačítek.[/QUOTE]
Tedy ještě jsem nepotkal leváka, který by myš ovládal levou rukou.:p


Ale pěkná je, od pohledu pohodlná, designově kusem Logitech, kusem Razer, z profilu trochu i jako A4Tech...
Jenom bych uvítal širší předek jako má třeba Deathadder nebo z těch souměrných Lachesis, to dodá na komfortu dost.
grapherX (888)|13.8.2008 17:27
[QUOTE=meeee;150414]Tedy ještě jsem nepotkal leváka, který by myš ovládal levou rukou.:p [/QUOTE]

Já používám myš v levé ruce. Jelikož v pravé ji používat nemohu. A výběr myši ,která by mi seděla dobře v levé ruce a přitom bych mohl využívat všechny její tlačítka... Na takovou jsem ještě v normálních obchodech nenarazil...
meeee (1110)|13.8.2008 18:11
grapherX:Co třeba Logitech MX610?