Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Zase ta podsvicena klavesnice ...XD

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Jiziii Zobrazit příspěvek
    To je taky dobrý řešení (já mám webku bez osvětlení)
    Já dokud vidím tak mám vypnuto a když už nevidim tak zapnu - ruční automatika :-D
    Pro me je to dobra automatika do doby, nez jdu spat. Protoze ta webka sviti furt, tak ji musim vytahnout z konektoru. Taky jeden z duvodu, proc ji nemam v hubu.

Nicmene uz jsme OT.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Dufinos
    Registrace
    Jan 2009

Osobně moc (spíše vůbec) těm levným podsvíceným klávesnicím nevěřím. Za prvé nebudou určitě nejlépe zpracované a na druhou stranu ty levnější bývají často osvětlené katodou, která po čase začne nepříjemně pískat.

Je už takový velký rozdíl dát např. o 700Kč víc a koupit si už nějakou kvalitní herní podsvícenou klávesnici od renomovaného výrobce? Přeci jenom se klávesnice nemění třikrát do roka, tak aby se ten cenový rozdíl nevyplatil...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Když nejlevnější podsvícenou klávesnici koupíš za cca 6 stovek, pak 7 stovek rozdíl v ceně celkem i rozdílem je.:-)

Jinak souhlasím, levné podsvícené klávesnice se mi vůbec nezamlouvají. Podle mě by nemělo být světlo vidět na celé ploše klávesnice, měla by svítit jen písmena. A to bohužel stále splňují jen dražší klávesnice.

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Když nejlevnější podsvícenou klávesnici koupíš za cca 6 stovek, pak 7 stovek rozdíl v ceně celkem i rozdílem je.:-)

Jinak souhlasím, levné podsvícené klávesnice se mi vůbec nezamlouvají. Podle mě by nemělo být světlo vidět na celé ploše klávesnice, měla by svítit jen písmena. A to bohužel stále splňují jen dražší klávesnice.
    Je ještě jedna možnost... Nekupovat si tu klávesnici podsvícenou, ale vzít nějakou "obyč", ale kvalitnější. Např. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=60883 nebo http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=47716 A k tomu dokoupit http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49827 cenu kolem 700Kč tím splníš a hlavně nebudeš muset kvůli osvětlení dělat kompromisy v kvalitě klávesnice

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Otec ma starou Saitek Eclipse 1 a jediny co me na ni prijde "horsi" jsou ty stribrny klavesy - kdyz je pod mrakem tak se ty pismenka (ted myslim s vypnutym podsvicenim) trochu ztraci, ale na druhou stranu urcite jedna z nejlepsich

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Otec ma starou Saitek Eclipse 1 a jediny co me na ni prijde "horsi" jsou ty stribrny klavesy - kdyz je pod mrakem tak se ty pismenka (ted myslim s vypnutym podsvicenim) trochu ztraci, ale na druhou stranu urcite jedna z nejlepsich
    Já jsem akorát teda (s výjimkou mého Sidewinderu a G11ky krátce) zkoušel z těch levných podsvícených http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507R000000IJN a co se týče kvality stisku apod., tak to byla docela hrůza... To má bývalá klávesnice A4tech G700 byla proti této nebe a dudy...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Klávesnice: Tichá podsvícená klávesnice
    Od Luboussek v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-05-2013, 21:31
  2. Klávesnice: Podsvícená klávesnice
    Od Fuzzz v sekci Periferie
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-03-2013, 13:50
  3. Klávesnice: Podsvícená klávesnice na práci