reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nevím jakou zvukovku!?

Nojgic (7)|23.10.2006 20:01
Dobrý den , chystám se kupovat nové bedny (http://www.czechcomputer.cz/product_doc-E026F40C10A87184C125716B002CAF46.html)
a nevim jakou zvukovku k tomu, myslel jsem ze Audigy 4,ale nejak ji vsude prestali prodavat.Takze jestli by mi nekdo neco poradil , hlavne aby podporovala EAX a nebyla moc draha max 2 000,- mozna jeste tak tří kila plus..ale spíš levnějsí..díkes
wizaard (913)|23.10.2006 20:34
A co třeba všemi vychvalovaná X-Fi? Viz. zde (cca 2400Kč)
Nojgic (7)|23.10.2006 20:47
Ano zabloudil jsem na internetu a taky jsem na ní narazil, jsem rád žes mi odpoveděl a zrovna rekl tuhle kartu, kterou jsem si našel sám aniž bych tohl cetl takže si mě utvrzil v tom že si jí asi koupim. děkuji
boboco (1987)|23.10.2006 20:50
[quote=Nojgic]Ano zabloudil jsem na internetu a taky jsem na ní narazil, jsem rád žes mi odpoveděl a zrovna rekl tuhle kartu, kterou jsem si našel sám aniž bych tohl cetl takže si mě utvrzil v tom že si jí asi koupim. děkuji[/quote]

JJ, Wizard má pravdu, vychvalovaná, z mého pohledu nejlepší zvukárna:). Imho, mrkni se tady na fóru do nabídek, někdo ji tam prodával i s externím panelem.
Nojgic (7)|27.10.2006 10:30
tak jsem hledal a nasel jsem jenom externi ale tu ja nechci...uz jsem si nasel jeden obchod kde ji mam celkem levne za necelych 2 200,- a kamarad tam nakupuje takže se tomu dá věřit.a bedny obědnám z jinýho e-shopu..----------takže všem moc děkuji-----
Nojgic (7)|30.10.2006 21:14
Jo a panove na http://interlink.tsbohemia.cz/ jsem narazil jeste na jeden typ o 200 stovky drazsi tusim X-fi mX Xtreme Gamer..nevim jaky je mezi nimi rozdil, muze se na to nekdo podivat a kdyz tak k tomu něoc napsat? byl bych moc rád :)předem díík
tequilla (1015)|30.10.2006 21:25
[QUOTE=Nojgic]Jo a panove na http://interlink.tsbohemia.cz/ jsem narazil jeste na jeden typ o 200 stovky drazsi tusim X-fi mX Xtreme Gamer..nevim jaky je mezi nimi rozdil, muze se na to nekdo podivat a kdyz tak k tomu něoc napsat? byl bych moc rád :)předem díík[/QUOTE]

Ta zvukarna je jednoduse receno optimalizovana pro hrani her. Umi EAX advanced HD,... a prej by jsi mel mit i vice fps a lepe urcitovat polohu nepratel jen diky zvuku, ale nevim nakolik to je makretingovy tah. Dve kila ale neni zase tolik, aby to clovek nemohl vyzkouset, co myslis? Na strankach specifikaci je uvedeno: "It's Sound Blaster...on steroids" a to mluvi asi za vse :D
Fox_22 (119)|31.10.2006 23:29
[QUOTE=tequilla]Ta zvukarna je jednoduse receno optimalizovana pro hrani her. Umi EAX advanced HD,... a prej by jsi mel mit i vice fps a lepe urcitovat polohu nepratel jen diky zvuku, ale nevim nakolik to je makretingovy tah. Dve kila ale neni zase tolik, aby to clovek nemohl vyzkouset, co myslis? Na strankach specifikaci je uvedeno: "It's Sound Blaster...on steroids" a to mluvi asi za vse :D[/QUOTE]

taky bych koupil XFI ale ta se dočká nového PC
polohu nepřátel zvuku např v COD2 zjišťuju už na SB AUDIGi 1 mám cracknuté drivery z audigi 4 a dokonce mi funguje ASIO na foobaru :) akorát zvukovka začala hřát víc než normálně tak jsem na ni připrcnul chladič