reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Trackmania Nations

Dennis01 (1)|13.8.2008 20:33
Dobrý den.,
Prosím Vás nevíte někdo jak spustit hru trackmania nations na operačním systému Microsoft Vista? HW požadavky splnuju, akorát nevím jestli to funguje na vistě. Ukazuje se mi vždycky chyba po instalaci, nejde to spustit. Poradíte mi prosím někdo? Děkuji moc.

Mirek.
Sikil79 (429)|13.8.2008 20:46
Popis té chyby je tajný?:)

EDIT: Nebo zkus stáhnout Trackmania Nations Forever. Je zdarma.;)
ICE_D (2754)|13.8.2008 23:58
Stara verze jiz nefunguje ani pod XP, je potreba mit Nations Forever ;)
Marty363 (115)|14.8.2008 00:17
no ja nevim kamošovi jede TMN (pod XP) ale co ja vim ze svich skušenisti ty hry ktere by jakože neměli byt funkční pod Vista se nejprve nenainstalujou "spravně" a pak daš nainstalovat podle doporučeneho nastavení nebo tak nějak to je, zatim sem neměl problém(kromě toho ověřovacího programu od topCD ale ten se da stahnout aj pro Visty) ale stejně si stahni TMNF je to lepší ;) (pokud se mílim tak to neberte jako FAKE ale jako omyl)
Liqid (410)|14.8.2008 12:42
sehnat nejnovejsi trackmani a pak si zaparit ty starssi dily nic moc nebo nainstlaovat na virtualni PC
Sikil79 (429)|14.8.2008 12:53
[QUOTE=Liqid;151713]sehnat nejnovejsi trackmani a pak si zaparit ty starssi dily nic moc nebo nainstlaovat na virtualni PC[/QUOTE]

Nevím jestli jsem tvůj příspěvek dobře pochopil, ale nejnovější díl je Trackmania United ke které lze zdarma stáhnout 903 MB rozšíření United Forever.
wapap (41)|14.8.2008 15:07
http://donocik.cz/trackmania-nations-a-windows-vista/
zkus toto, čistě teoreticky by to mělo jít dle tohoto návodu...čistě prakticky jsem známému na notebooku zkoušela trackmanii rozjet a nějak se nevedlo, mělo to snahu naběhnout..ale vždycky to spadlo :(