reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém PC a HP Photosmart C4205

petrjanula (2)|13.8.2008 23:50
Mám problém, propojil jsem tiskárnu s PC, OS Windows XP home Sp 3, nainstaloval jsem tiskárnu HP Photosmart C4205 dle instrukcí. Kopírování i tisk jde normálně, zkoušel jsem tisknout z více programů a vše OK. Chci-li ale scenovat, tak se mi objeví zpráva, že zařízení není připojeno USB k PC. Zkoušel jsem to i na jiných USB tohoto PC, ale výsledek je stejný. Připojím-li jiné zařízení k USB, tak funguje normálně. Zkoušel jsem tiskárnu nainstalovat na jiné PC se stejným OS a vše proběhlo dobře. Po odinstalaci a pročištění registrů jsem použil ovladače a instalační soubor od výrobce z jeho stránek.Použil jsem stejný kabel k připojení k PC o délce 1 metru, stejné instalační CD.Bohužel problém přetrvává.Nevíte někdo prosím,co podniknout dál?
Salamander (6177)|13.8.2008 23:56
uplne to stejne se mi stalo s hp psc500 a win vista, ale uz jsem se s tim smiril ... reseni bohuzel neznam :(
petrjanula (2)|14.8.2008 00:05
Při použití aplikace OneNote2007 z balíku Office 2007 ke skenování se objeví tato hláška.Po kliknutí na Přepnout se nic neděje, to samé na Opakovat.
Hlášení.jpg