Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problém PC a HP Photosmart C4205

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Mám problém, propojil jsem tiskárnu s PC, OS Windows XP home Sp 3, nainstaloval jsem tiskárnu HP Photosmart C4205 dle instrukcí. Kopírování i tisk jde normálně, zkoušel jsem tisknout z více programů a vše OK. Chci-li ale scenovat, tak se mi objeví zpráva, že zařízení není připojeno USB k PC. Zkoušel jsem to i na jiných USB tohoto PC, ale výsledek je stejný. Připojím-li jiné zařízení k USB, tak funguje normálně. Zkoušel jsem tiskárnu nainstalovat na jiné PC se stejným OS a vše proběhlo dobře. Po odinstalaci a pročištění registrů jsem použil ovladače a instalační soubor od výrobce z jeho stránek.Použil jsem stejný kabel k připojení k PC o délce 1 metru, stejné instalační CD.Bohužel problém přetrvává.Nevíte někdo prosím,co podniknout dál?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

uplne to stejne se mi stalo s hp psc500 a win vista, ale uz jsem se s tim smiril ... reseni bohuzel neznam

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Při použití aplikace OneNote2007 z balíku Office 2007 ke skenování se objeví tato hláška.Po kliknutí na Přepnout se nic neděje, to samé na Opakovat.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Hlášení.jpg 
Zobrazení: 102 
Velikost: 33.4 KB 
ID: 6184  

Podobná témata

1. Tiskárny: Pod win7 ultimate přestala fungovat HP Photosmart 5160
    Od jamaica v sekci Periferie
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-02-2011, 23:33
  2. Tiskárny: HP Photosmart Photo Scanner C5100A
    Od Stano_tvf v sekci Periferie