reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): nemohu připojit kameru na PC

Neregistrovaný (0)|15.8.2008 17:24
Jméno tazatele: anetilady

Znění dotazu:
Koupila jsem v marketu videokameru Panasonic NV-GS60 bez instal. CD a připoj.kabelu. Následně jsem si dokoupila kabel USB pro tip kamery a PC, bohužel se mi nedaří vyhledat počítačem toto zařízení,po připojení se oběví na obrazovce neznámé zařízení,při poklepání na neznámé zařízení se oběvuje,že sistém vindows nerozpoznal neznámé zařízení a nelze ho ani vyhledat na discu E,F atd. Dále se oběvuje že jedno ze zařízení USB nepracuje spr.způsobem, zkoušela jsem tedy softvér dinstalovat a opět nainstalovat,bohužel pro toto zařízení nelze nainstalovat ovladač. Prosím tedy o pomoc,jesli je to kamerou,nebo počítačem,ale na ostatních PCse systémem XP se kamera normálně přihlašuje,jen né u mne.Děkuji za odpovědˇ.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
operační systém mám vindows vista houm prémium 32bit
kamera je panasonic NV-GS60
HiLow (1000)|15.8.2008 18:06
A Fireware (iLink) tam nemas? Myslim si ze u teto kamery by mel byt a potom by nemel byt zadny problem s prevodem cehokoli do tveho PC. Kabel stoji do 100,- Kc
J.A.Komenský jr. (0)|19.8.2008 22:09
FireWire (ne Fireware mr.HiLow) to bohužel nemá.http://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-nv-gs60/specifikace/
Problém je spíše s kamerou či kabelem,než z PC. A nebo...nemáš admin.práva ke svýmu "kompu" :)


No a trocha správného textu by pro příště neuškodilo :) Toto hraničí s analfabetismem.
Objeví (ne oběví)
Typ (ne tip kamery)
Software (ne softvér)
odinstalovat a jestli (ne dinstalovat a jesli)
systém (ne sistém)
windows (ne vindows)

Hmmm,nebo si z nás dělá srandu.I to je možný :/
Challenger_ii (192)|19.8.2008 22:48
[QUOTE=J.A.Komenský jr.;153506]FireWire (ne Fireware mr.HiLow) to bohužel nemá.http://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-nv-gs60/specifikace/
Problém je spíše s kamerou či kabelem,než z PC. A nebo...nemáš admin.práva ke svýmu "kompu" :)


No a trocha správného textu by pro příště neuškodilo :) Toto hraničí s analfabetismem.
Objeví (ne oběví)
Typ (ne tip kamery)
Software (ne softvér)
odinstalovat a jestli (ne dinstalovat a jesli)
systém (ne sistém)
windows (ne vindows)

Hmmm,nebo si z nás dělá srandu.I to je možný :/[/QUOTE]

Díky za všechny, kterým to rve oči! Málem jsem oslepl hrůzou!
HiLow (1000)|19.8.2008 22:54
[quote=J.A.Komenský jr.;153506]FireWire (ne Fireware mr.HiLow) to bohužel nemá.http://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-nv-gs60/specifikace/
Problém je spíše s kamerou či kabelem,než z PC. A nebo...nemáš admin.práva ke svýmu "kompu" :)


No a trocha správného textu by pro příště neuškodilo :) Toto hraničí s analfabetismem.
Objeví (ne oběví)
Typ (ne tip kamery)
Software (ne softvér)
odinstalovat a jestli (ne dinstalovat a jesli)
systém (ne sistém)
windows (ne vindows)

Hmmm,nebo si z nás dělá srandu.I to je možný :/[/quote]

Jisteze Firewire, jen preklep. ;)
U tebe asi taky " ...kabelem, nez z (ma byt s) PC.);)

Jinak to taky muze nekompatibilitou ovladace pro Visty. Na tom CD by mel byt ovladac pro ruzne operacni systemy (predpokladam, ze i pro Vistu). Vyzkousej se podivat, co presne na tom CD je.