reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

celeron

Konnor (278)|24.10.2006 20:35
Tak tohle jsem našel ve stole:)
Intel Celeron 633Mhz, 128KB, 66Mhz FSB, 1.7V ("mazel do každé domácnosti").

Společně s redukcí ze socketu PGA370 na SLOT 1.

Co dodat víc?
IMG_2017.JPG IMG_2018.JPG IMG_2019.JPG
boboco (1987)|24.10.2006 20:39
[quote=Konnor]Tak tohle jsem našel ve stole:)
Intel Celeron 633Mhz, 128KB, 66Mhz FSB, 1.7V ("mazel do každé domácnosti").

Společně s redukcí ze socketu PGA370 na SLOT 1.

Co dodat víc?[/quote]

Tohle že dáváš do muzea?!, Vždyť jsem ještě nedávno na něčem podobném běžně pracoval:eek: :D
Konnor (278)|24.10.2006 20:41
[QUOTE=boboco]Tohle že dáváš do muzea?!, Vždyť jsem ještě nedávno na něčem podobném běžně pracoval:eek: :D[/QUOTE]


počkej půl roku:) a změníš názor. Ještě sem přihodím Pentium MMX ale nevím jakou má frekvenci tak pak na to můžem společnými silami přijít.

(v práci makám na P3, ale hlavně jsem to sem dal kvůli té redukci)
boboco (1987)|24.10.2006 20:49
[quote=Konnor]počkej půl roku:) a změníš názor. Ještě sem přihodím Pentium MMX ale nevím jakou má frekvenci tak pak na to můžem společnými silami přijít.

(v práci makám na P3, ale hlavně jsem to sem dal kvůli té redukci)[/quote]

Ty redukce jsou náhodou velmi užitečné:) Mám jich doma taky pár, ale čas od času je ještě pořád potřebuju, když někomu opravuju nebo testuju starší kompík.
Frog (510)|24.10.2006 20:52
nahodou pekny, kusok. Neni to žiadna "vykopavka", skôr nedávna minulosť, ktora je stale využivana. No mam zopar kuskov, zbieram procesory, mám menšiu zbierku. Tak prihodim aj ja niečo.
Konnor (278)|24.10.2006 20:54
[QUOTE=boboco]Ty redukce jsou náhodou velmi užitečné:) Mám jich doma taky pár, ale čas od času je ještě pořád potřebuju, když někomu opravuju nebo testuju starší kompík.[/QUOTE]


přesně tak, taky si ji nemůžu vynachválit, konkrétně tenhle celeron přetaktovaný na 950Mhz (bezproblému běha dodnes) jsem nedávno taky ještě používal.
boboco (1987)|24.10.2006 21:08
[quote=Konnor]přesně tak, taky si ji nemůžu vynachválit, konkrétně tenhle celeron přetaktovaný na 950Mhz (bezproblému běha dodnes) jsem nedávno taky ještě používal.[/quote]

JJ, souhlasím, ale pak si Intel koupil pilku a začal si pomalinku podřezávat větvičku pod nožičkama. Ale jelikož to tou pilkou tak moc nešlo (tj, stále se mu docela dařilo, přesto, že se neuchytily paměti RIMM), přišel na trh s doslova magickým jádrem jménem "Prescott" a to milé děti znamená, že pilku vyměnil za motorovku:D. No nic, pak mu jednoho krásného dne svitlo a udělal "Intel Conroe" - Core 2, čímž si po letech opět narovnává svou pošramocenou pověst:)
Konec pohádky:thumb
Konnor (278)|24.10.2006 21:13
No Comment!!!