reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Crysis ako ďalej?

Nefro (222)|16.8.2008 21:56
Nie som nejaký obrovský fanúšik hier ale dal som sa prehovoriť na Crysis. Všetko je OK len sa neviem pohnúť z miesta. Dostal som sa do dediny, všetko čo som mal zničiť som zničil. Ale mám zachrániť rukojemníkov ale žiadny tam niesu. Píše mi: "Zachráň archeológov z miesta výkopávok. Ale vodiaci bod mi stále ukazuje na budovu v dedine, v ktorej nič nie je.
Prosím o pomoc ako ďalej.

Vopred ďakujem.
grapherX (888)|16.8.2008 22:03
Doufám ,že jsem pochopil správně ,že seš tam jak je návod
zkopírováno z http://www.madukas.estranky.cz/clanky/navody-/crysis
[QUOTE=]...Vaším úkolem je najít vesničany,respektive rukojmí.
Sejděte z patra dolů a běžte dolů na dvorek k džípu.Nasedněte do něj a postřílejte v okolí vojáky.Poté sesedněte a jděte hned do budovy vedle/viz obrázekObrazek/Dostanete hlášení,že za chvilku dorazí posily.Zabijte dva vojáky u schodů.Nalevo od schodů v místnosti si vezměte spousty munice a pak vyjděte do patra a jděte k posledním dveřím vpravo na levé straně.Dejte použít,spustí se animace.Psycho vyrazí dveře,zpacifikuje vojáka a osvobodí archeoložku.Poslechnete si její výklad toho co se stalo a co se tu děje.Poté Psycho odvede archeoložku do bezpečí a vy jdete opět do akce....[/QUOTE]
Nefro (222)|16.8.2008 22:28
Bude chyba v tom, že som "preskočil" budovy? Najskôr som oslobodil archeologičku, zničil tanky a nakoniec vyčistil okolie?
chesterfield (163)|16.8.2008 22:35
[QUOTE=Nefro;152635]Nie som nejaký obrovský fanúšik hier ale dal som sa prehovoriť na Crysis. Všetko je OK len sa neviem pohnúť z miesta. Dostal som sa do dediny, všetko čo som mal zničiť som zničil. Ale mám zachrániť rukojemníkov ale žiadny tam niesu. Píše mi: "Zachráň archeológov z miesta výkopávok. Ale vodiaci bod mi stále ukazuje na budovu v dedine, v ktorej nič nie je.
Prosím o pomoc ako ďalej.

Vopred ďakujem.[/QUOTE]


tiez som mal tento problem, skusal som to aj podla navodov, ale u mna ( a asi aj u teba ) to bola zabugovana situacia....vyriesil som to tak, ze som proste vysiel z dediny smerom do hor, zabijal som koho som stretol, trvala ta cesta dost dlho az kym som sa dostal k nejakej jaskyni, cez ktoru, ked som presiel bol dalsi stycny bod a odtial to uz pokracovalo normalne....

ps. prva polka hry je super, ale druha polovica hry uz bola pre mna viac trapenie ako zabava a po uplnom dohrani som bol dost sklamano-nasraty
Nefro (222)|17.8.2008 13:15
[QUOTE=chesterfield;152645]tiez som mal tento problem, skusal som to aj podla navodov, ale u mna ( a asi aj u teba ) to bola zabugovana situacia....vyriesil som to tak, ze som proste vysiel z dediny smerom do hor, zabijal som koho som stretol, trvala ta cesta dost dlho az kym som sa dostal k nejakej jaskyni, cez ktoru, ked som presiel bol dalsi stycny bod a odtial to uz pokracovalo normalne....
[/QUOTE]

Tak to budem musieť spraviť tak aj ja. Dnes som to skúšal podľa návodu ale bohužiaľ. keď to nejde tak to nejde. xixixixi

ps: nechal som to tak a išiel som hľadať tú jaskyňu a fakt to ide v pohode ďalej.
instinct_bob (97)|25.8.2008 08:44
No ja mám jednu dilemu na konci hry. Lietadlom, či nejakým vznášadlom (rýchlosť a ovládanie naznačuje snáď na vzducholoď :confused:) som mal obrániť lietadlá a akúsi pristávaciu plochu na to, aby lietadlá mohli odviezť ľudí, pardón, vojakov do bezpečia. Postrieľal som všetky mrchy vo vzduchu a žltý bod tam furt svieti a nič sa nedeje ... čo mám vlastne chrániť ak tam už nič nelieta? Kde sú tie lietadlá? Máte niekto túto časť misie (Ascension) odohranú i s ukončením tejto obrany pozíc? Inak sa mi posledná čásť zdá sakra nedoladená ... asi už nestíhali do termínu uvedenia k predaju. :notsure
odb (505)|25.8.2008 11:41
to nefro : je to nejaky bug v hre a tiez som mal s tymto problem a riesil som ho rovnako ako chesterfield nasiel som tu jaskynu a potom uz zase vsetko fungovalo.


to instinct_bob : ak si dobre pametam, tak po uspesnom ubraneni musis s tym vznasadlom (alebo, co to je) pristat a pokracovat dalej po vlastnych.



p.s. Inac hra celkovo nic moc. Zamerana na efekty a grafiku ale hratelnost 0 bodov, bezducha strielacka, inteligencia protivnikov = 0. Aj na najvyssej obtiaznosti nebol problem hru prejst (az na 2-3 miesta kde bol trochu problem), ku koncu som uz ani nemal chut hrat dalej. Hry v poslednej dobe nic moc - efekty, grafika ale hrat sa to neda.
Pavel Boček (4169)|25.8.2008 12:34
[QUOTE=instinct_bob;155174]...[/QUOTE]

Prostě lítáš letadlem, leť podle šipky, občas něco postřílej atd. a pak leť kousek na moře a konec.

Jinak nevím, co máte všichni pořád za problémy s chybami - nemáte používat warez verzi :rules A když už, tak si nainstalujte patche, to je základ. Já nikdy žádný problém neměl a to jsem měl pěknou šunku sestavu :runaway
dzandra (1368)|25.8.2008 13:45
No já nevím, mě ta hra nějak moc nechytla. Prostě jsem tam nějak chodil,střílel,skákal a pak mě to přestalo bavit. :D
instinct_bob (97)|25.8.2008 22:18
... no warez to teda fakt neni! :thumbdown Gamesku si vyskúšam ako demo a ak sa mi páči tak ju kúpim. Tak to bolom i s Crysisom. Crysis mi príde ako sakra odfláknutá gameska. Bugov je tam jak najebané. Chceš povedať, že sa Ti nikdy nezasekla pištoľ, alebo človek do trebars plechu? :confused: No nič, kašlem na ňu ... myslel som, že kúpim i to pokračovanie ... kašlem na to vrážať do hier, ktoré niesú poriadne doladené :idea .... asi prestanem hrať :D
Pavel Boček (4169)|25.8.2008 22:34
[QUOTE=instinct_bob;155418]Chceš povedať, že sa Ti nikdy nezasekla pištoľ, alebo človek do trebars plechu? :confused:[/QUOTE]

Ano chci :) Ale pravda je, že jinde než ve slevě po pár měsících bych to nekoupil, cena je fakt vysoká vzhledem k hodnotě...ač jsem od toho nic jiného než střílení nečekal, takže to nebudu kritizovat, protože hra splnila moje očekávání, tak přece jen hra je to krátká a celkový požitek cenu neospravedlňuje. Ale to už je trošku OT :)
vmax (23)|31.8.2008 23:17
s bugy sem moc problem ani nemel, ale od hry sem cekal, jako asi kazdy, mnohem vice. jsem zvedavi na crysis warhead, ale rekl bych, ze to dopadne jeste hure. bohuzel...
Nefro (222)|3.9.2008 16:05
A tie obludy to je hrôza. nič lepšie ich nenapadlo. Akonáhle sa tam objavili prestal som hrať. Prečo tomu nedajú niečo poriadné ale nie obludy a zmutovaných ľudí.
Speda (154)|13.9.2008 10:54
[QUOTE=instinct_bob;155174]No ja mám jednu dilemu na konci hry. Lietadlom, či nejakým vznášadlom (rýchlosť a ovládanie naznačuje snáď na vzducholoď :confused:) som mal obrániť lietadlá a akúsi pristávaciu plochu na to, aby lietadlá mohli odviezť ľudí, pardón, vojakov do bezpečia. Postrieľal som všetky mrchy vo vzduchu a žltý bod tam furt svieti a nič sa nedeje ... čo mám vlastne chrániť ak tam už nič nelieta? Kde sú tie lietadlá? Máte niekto túto časť misie (Ascension) odohranú i s ukončením tejto obrany pozíc? Inak sa mi posledná čásť zdá sakra nedoladená ... asi už nestíhali do termínu uvedenia k predaju. :notsure[/QUOTE]

Nemusíš nic chránit ja to jen proletěl protože je to docela těžká mise a mě už tekly nervy ;)
Speda (154)|13.9.2008 11:02
[QUOTE=instinct_bob;155418]... no warez to teda fakt neni! :thumbdown Gamesku si vyskúšam ako demo a ak sa mi páči tak ju kúpim. Tak to bolom i s Crysisom. Crysis mi príde ako sakra odfláknutá gameska. Bugov je tam jak najebané. Chceš povedať, že sa Ti nikdy nezasekla pištoľ, alebo človek do trebars plechu? :confused: No nič, kašlem na ňu ... myslel som, že kúpim i to pokračovanie ... kašlem na to vrážať do hier, ktoré niesú poriadne doladené :idea .... asi prestanem hrať :D[/QUOTE]

Hraju Crisys na sestavě v popisu a nikdy sem problém neměl je to dobře udělaná hra hlavně grafika ale zamrzela mě jedna věc kterou si mohli odpustit paní vyvojaří a to tu jeskyni kde neexistuje gravitace :mistake mise která mě vůbec nenadchla
lukyss (203)|10.10.2009 15:57
v misi exodus je taka velika potvora nevite jak ju zničit?
kevin00 (10238)|10.10.2009 16:02
Hele lukyss, co třeba použít Google ? Znáš to ? Jestli ne, tak je to super věc. Do toho velkého políčka napíšeš co hledáš a stiskneš Enter. Tak tam napiš třeba "návod Crysis" a nebudeš věřit tomu, kolik návodů na internetu existuje. Funguje to na všechno s čím si nevíš rady a hledáš řešení. Měl by jsi tento nástroj začít používat, fakt si ho oblíbíš :thumb