Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: OT: co čtete pro rozšíření svých všeobecných znalostí

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Zdravím.
    Chci se zeptat jaké tištěné časopisy a případně weby a blogy čtete pro rozšíření svých všeobecných znalostí. Narážím na to, že většinu vědecko-populárních časopisů tvoří z poloviny krátké novinky, zprávičky a zajímavosti na jeden odstavec, pak reklamy, obrázky a jen pár článků zabere aspoň dvě strany.
    Za relativně kvalitní považuju Science (bývalé VTM, čistě vědeckotechnický), Svět (který má občas velmi zajímavé desetistránkové články na novinovém papíře, hlavně vědeckotechnický, něco historie), Instinkt (rozhovory, aktuální dění, aj.), týden (aktuální dění) a dál nevím. 100+1 upadlo a 21. století nestálo nikdy za nic. Na webu je zajímavý technet s několika málo dobrými články týdně. EDIT: a osel.cz
    Naposledy upraveno uživatelem pavel_p: 17-08-2008 v 16:49
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Já si třídím informace z různých odborných webů a sem tam je skonfrontuji z nějakou diskuzí nebo Wikipedií když mě danné téma zaujme. Taky není špatné, pokud se člověku podaří narazit na opravdu kvalitní blog o nějakém tématu... Ale takových je u nás žel málo...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Jak byste hodnotil své znalosti Linuxu?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 20:29
  2. Používáte šifrování svých dat?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 16-04-2010, 19:26
  3. Google mě odřízl od svých služeb
    Od petr.svec v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-05-2009, 07:03
  4. Čtete manuály?