Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: 2. kolo soutěže o nejlepší článek od čtenářů - tématika webové prohlížeče

18.8.2008 04:15
Karel PolívkaDnes startuje 2. kolo soutěže o nejlepší článek od čtenářů , tentokrát s tématikou Webové prohlížeče . Zúčastnit se je možné od dnešního dne až do konce září (30.9.2008).

Každý článek splňující naše pravidla pro zařazení do sekce Články od čtenářů bude v rámci našeho odměňovacího systému odměněn 500 kredity . Na konci září bude příjem nových článků do aktuálního kola ukončen a bude na 14 dní vytvořena anketa s cílem určit ten nejlepší doposud zařazený.

1. místo bude odměněno 3000 kredity , tričkem Chieftec a také oceněním v rámci fóra.
2. místo bude odměněno 1500 kredity a tričkem Chieftec.


[SIZE="3"] Pravidla pro 2. kolo soutěže o nejlepší článek [/SIZE]

6.1 - Musí se jednat o článek s tématikou Webové prohlížeče.
6.2 - Musí se jednat o vlastní tvorbu. Články obsahující převzaté pasáže nebo fotografie z jiných článků bez uvedení zdroje a bez souhlasu autora budou smazány.
6.3 - Rozsah minimálně 5000 znaků včetně mezer.
6.4 - Musí být vyplněny všechny náležitosti zmíněné níže v postupu pro vytvoření článku (například ikonka 160x80px s černým orámováním...).
6.5 - Musí obsahovat minimálně 2 obrázky (třeba i ilustrační) vsazené do článku mezi odstavce textu (nikoli pouze jako přílohy) pomocí funkce "Rychlý upload obrázku".
6.6 - Recenze nebo srovnávací test musí obsahovat minimálně 3 vlastní fotografie popisovaného produktu.
6.7 - Nesmí obsahovat reklamu nebo prosté vychvalování/pomlouvání - musí být pokud možno co nejvíce objektivní.
6.8 - Nesmí obsahovat vulgární výrazy a musí být napsán spisovným jazykem (žádné komolení českých výrazů za účelem pochybné originality).

Pokud bude v termínu tohoto kola zařazen i jinak cílený článek rovněž splňující obecná pravidla sekce, bude také odměněn 500 kredity, avšak bez zařazení do aktuálního kola soutěže.


[SIZE="3"]Postup pro zařazení článku[/SIZE]

V případě zájmu se zúčastnit si důkladně přečtěte tento podrobný popis aktivity Články od čtenářů (obsahující pravidla, popis sekce, postup pro vytvoření článku, popis způsobu hodnocení a také vkládání obrázků). Sekce pro zařazení je zde. Zúčastnit se mohou pouze registrovaní uživatelé.


[SIZE="3"]Závěrem[/SIZE]

Chtěli jste si vždy zkusit napsat článek pro významný český server, který by si přečetlo a mohlo zhodnotit x tisíc čtenářů, ale neveřili jste si natolik se svou odborností nebo znalostí českého jazyka, abyste to zkusili? Proč to pro začátek nezkusit na našem diskuzním fóru, kde bude mít článek sice nižší čtenost, ale také na něj nebudou kladeny takové nároky jako v magazínu. Možná ve Vás dříme skrytý talent, který mě samotného zaujme a po přečtení Vašeho článku Vás oslovím, zda byste neměl zájem o spolupráci s námi přímo pro účely magazínu, kdo ví? ;)

Začátky jsou vždy těžké, avšak po prvním článku to jde už o poznání lépe.