reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Webkamera 400-500,- Kč

Zeus(CZ) (318)|18.8.2008 19:33
Dobrý večer Vám všem!

Chtěl bych Vás poprosit o radu ohledně koupě webkamery. Moc se v nich nevyznám, takže mé požadavky jsou skromné: To (podle Vašeho názoru) nelepší do ceny MAXIMÁLNĚ 500,- Kč. Tím chci říct, že třeba 550,- už je moc, ale pokud najdete něco za 499,- je to plně v pořádku a já ji s radostí vezmu.

Specifikace - nemám moc tušení, takže snad jen, že si myslím, že bych chtěl větší rozlišení než 640×480. Pokud je to blbost, stačí říct :). Koukal jsem po e-shopech, do ceny 500,- by to snad nemusel být problém. Budu ji používat na telefonování přes Skype (případně něco jiného, kdybych něco objevil), a sice nemám v úmyslu nahrávat sám sebe a pak to dávat na Youtube a spol., ale kdyby uměla nahrávat normálně i 'bez Skypu', budu rád (to je asi u webkamer samozřejmost??) .

Kupoval bych ji v pražském obchodu www.softcom.cz, klidně posílejte odkazy na jiné eshopy, já si to samozřejmě vyhledám.

Moc Vám všem děkuju za ochotu a přeji krásný zbytek dne.
grapherX (888)|18.8.2008 19:43
Zeus(CZ) (318)|18.8.2008 20:06
Děkuju za tip, ta vypadá výborně :). Teda ne že bych to poznal, i kdyby to byl šunt, ale VYPADÁ podle specifikací výborně :)

Děkuju
grapherX (888)|18.8.2008 20:12
Teď se dívám ,že ještě vypadá moc pěkně tato http://www.softcom.cz/produkt/canyon-webkamera-cn-wcamn1-13mpix-k-ntb/?flist=1 . KDybych si kupoval webkameru ,bral bych asi ji. Info od výrobce zde http://www.canyon-tech.com/products/voip/webcams/CN-WCAMN1#pr-switcher

edit: Rozdíl oproti té předchozí je asi v designu a ,že nemá mikrofón , který stejně asi bude nanic.
Zeus(CZ) (318)|18.8.2008 20:33
Výborně - napsal jsem dotaz na dostupnost, zítra by mi měli odpovědět. Ještě se po ní kouknu.

Moc děkuju,
Zeus(CZ) (318)|22.8.2008 14:10
grapherX: Tak moc děkuju, kameru jsem objednal a už ji mám doma. Jsem s ní zatím moc spokojen, má příjemné ovládání a je neuvěřitelně malinká. Obraz samozřejmě nic extra, je to koneckonců webkamera, ale zblízka (jako "makro") bere neuvěřitelně ostře, třeba detaily ruky nebo text.

Takže nádhera a ještě jednou děkuju!