reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Flash Disc

Neregistrovaný (0)|18.8.2008 23:34
Jméno tazatele: Talian2

Znění dotazu:
Dobrý den mohu se zeptat proč když připojim flash disc k pc přes USB tak pokaždé se mi načte pc mi ukáže že je v pořátku ale když začnu z něj přesunovat nebo kopírovat soubory které sem si tam uložil z jiného pc tk mi WXP napíše že zařízaní bylo odpojeno ale ikona v Tento počítač zůstáva ale když jí otevřu tak v ní nic neni ale pak když jí zase vyndám a dám jí zpět tak tam ty soubory zase sou ale zase s nima nemůžu manipulovat může mi někdo poradit jak udělat aby mi to šlo normálně??

(dělá mi to u všech Flash disků co se měl a mám dohromady byli asi 4 a každý byl jinak velký a od jiné značky ale na ostatních pc to de normálně)

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
ICEBOSS (3435)|19.8.2008 00:22
ahoj,
tva gramatika je naprosto otresna, zkus obcas oddelit vetne celky carkou nebo teckou, lepe se to potom cte.

Nicmene z toho vyplyva, ze problem je v tvem PC. Pravdepodobne jsou nacnuty USB (mozna kondiky). Taky zalezi, jestli USB disk pripojujes zepredu - muzou byt vadny jen kabely, potazmo predni USB.

Pokud to dela i pri pripojeni zezadu primo do desky, bude problem v desce nebo kabelu, ktery z ni k USB vede.

Co mas za desku?
Neregistrovaný (0)|20.8.2008 21:08
[QUOTE=ICEBOSS;153271]ahoj,
tva gramatika je naprosto otresna, zkus obcas oddelit vetne celky carkou nebo teckou, lepe se to potom cte.

Nicmene z toho vyplyva, ze problem je v tvem PC. Pravdepodobne jsou nacnuty USB (mozna kondiky). Taky zalezi, jestli USB disk pripojujes zepredu - muzou byt vadny jen kabely, potazmo predni USB.

Pokud to dela i pri pripojeni zezadu primo do desky, bude problem v desce nebo kabelu, ktery z ni k USB vede.

Co mas za desku?[/QUOTE]

Ahoj za mou gramatiku se moc omlouvám

Ja přesně nevim jakou mám desku ale u těch USB newimproč mi takhle blbnou jen při připojení Flash disku třeba u mobilu nebo u joystiku se mi takový problémy netvoří a už mě to pořádně štve

a za tu gramatiku fakt promin
Withman (1337)|20.8.2008 22:57
Je také možné, že máš "nakopnuté" Windows, máš možnost reinstalovat Windows.?
Neregistrovaný (0)|21.8.2008 12:26
[QUOTE=Withman;153853]Je také možné, že máš "nakopnuté" Windows, máš možnost reinstalovat Windows.?[/QUOTE]

Jo mám ho možnost reinstalovat
kanabis (254)|21.8.2008 15:58
skusil si tu flashu strči do všech USB děr(zepředu i zezadu)?
talian2 (2)|21.8.2008 23:16
[QUOTE=kanabis;154086]skusil si tu flashu strči do všech USB děr(zepředu i zezadu)?[/QUOTE]

JO skusil ale nejde to ani na jedný
Withman (1337)|21.8.2008 23:50
Zkus ten reinstal Windows (samozřejmě se smazáním původní Win), kdyby to nepomohlo, tak ti odešly USB na desce (pravděpodobně).
talian2 (2)|22.8.2008 12:13
Zkusil se ten reinstal ale nepomohlo mi to takže se s tim nedá dělat nic??